خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوستان فقط اینو به یاد داشته باشین از الان تا کنکور 5 ماه وقت مونده که یه زمان ایده ال و کافی واسه موفقیته اینو مطمئن باشین...من خودم از خیلی وقت پیش شروع کردم ولی وقتی شروع به درس خوندن کردم دیدم کنکور اصلا هیچی نیست می شه کل کنکورو حتی تو کمتر از 5 ماه هم جمع کرد فقط یه ادم با اراده می خواد کسی که خواستنو تک تک سلولهای بدنش فریاد بکشه...شاید باورتون نشه ولی یکی از فامیلام از همین زمانها شروع به درس خوندن کرد و پزشکی سراسری رشت قبول شدولی اون خوند واقعا.....پشت کنکوری خیلی سخته خیلی

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezA 1522 نمایش پست ها
      دوستان فقط اینو به یاد داشته باشین از الان تا کنکور 5 ماه وقت مونده که یه زمان ایده ال و کافی واسه موفقیته اینو مطمئن باشین...من خودم از خیلی وقت پیش شروع کردم ولی وقتی شروع به درس خوندن کردم دیدم کنکور اصلا هیچی نیست می شه کل کنکورو حتی تو کمتر از 5 ماه هم جمع کرد فقط یه ادم با اراده می خواد کسی که خواستنو تک تک سلولهای بدنش فریاد بکشه...شاید باورتون نشه ولی یکی از فامیلام از همین زمانها شروع به درس خوندن کرد و پزشکی سراسری رشت قبول شدولی اون خوند واقعا.....پشت کنکوری خیلی سخته خیلی
      5ماه چیزی نیست 3 ماهه میشه کل کنکور رو جمع کرد ولی مشکل مرور و تسلطه که کار 1 شب و 1 هفته نیست توی بازه های مختلف باید انجام بشن،مثال میزنم کسی یه درس رو 10 بار توی 1 روز مرور کنه به نظرت 2 روز بعد چیزی یادش میمونه؟خیر ولی کسی میاد یه روز در میون هر بار 1 بار مرور میکنه جفتشون 10 بار مرور کردن ولی این کجا و اون کجا،

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      5ماه چیزی نیست 3 ماهه میشه کل کنکور رو جمع کرد ولی مشکل مرور و تسلطه که کار 1 شب و 1 هفته نیست توی بازه های مختلف باید انجام بشن،مثال میزنم کسی یه درس رو 10 بار توی 1 روز مرور کنه به نظرت 2 روز بعد چیزی یادش میمونه؟خیر ولی کسی میاد یه روز در میون هر بار 1 بار مرور میکنه جفتشون 10 بار مرور کردن ولی این کجا و اون کجا،
      به طرفش هم خیلی بستگی داره . مثلا ضریب هوشی و پایه ای که طرف داره و شرایط روحی و خیلی چیزای دیگه.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matrix M نمایش پست ها
      به طرفش هم خیلی بستگی داره . مثلا ضریب هوشی و پایه ای که طرف داره و شرایط روحی و خیلی چیزای دیگه.
      صددرصد ولی ملاک رو عموم قرار میدیم نه اینکه بگیم هرکی بخونه 5ماهه زیر 1000 میاره

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان. من فارغ التحصیل ۹۱،هستم. و داوطلب کنکور ۹۶. آخرین کنکوری که شرکت کردم، کنکور ۹۴ بود.
      ببینید من سال ۹۲ زیست پیش۲ و بخشی از زیست سوم رو خوب بلد بودم، بقیه هارو هم خونده بودم اما مسلط نبودم. امسال هم فقط چند فصل اول زیست ۱ رو خوندمو تست نزدم.بقیه زیست رو هم نخوندم هنوز. اما میخوام وقت بذارمو حسابی زیستمو قوی کنم. سوالم از شما اینه که بنظرتون خوبه که اول درسنامه های موج آزمون رو بخونم و بعد تست های کتاب سه بعدی نشرالگو رو بزنم و بعد ازینکه تست های کتاب سه بعدی تموم شد، آزمون های موج آزمون رو بزنم؟؟ لطفا کسایی که زیستشون قویه و واقعا میدونن باید چیکار کنم، راهنماییم کنن.
      همیشه موفق و پیروز باشید 🌹😍 @Navid70 @ESHGHOKHODA @29149680640

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور ماندن کار اشتباهی است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن