خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد انصراف

سلام - بچه ها من کاردانیم رو تو یه موسسه آموزش عالی بودم و تموم کردم و کاملا هم تصفیه کردم کاردانیم رو (این رو در نظر داشته باشین )

حالا کارشناسیم رو هم همونجام - اما میخوام انصراف بدم

امروز رفتم میگن یک میلیون و چهل هزار تومن میشه هزینه انصراف !!

الان یه سوال - من میتونم بدون اینکه انصراف بدم مدرک کاردانیم رو که قبلا تصفیش انجام شده بگیرم ازشون ؟ یا گروکشی خواهند کرد ؟

مثلا میگن باید حتما کارشناسی رو تصفیه کنی بعد کاردانیت رو میدیم ؟

اگر قاونو نش اینه که باید بدهند مدرک رو - آیا می تونم بدون تصفیه کارشناسی در اینجا با همون کاردانی برم جای دیگه و رشته دیگه کارشناسیم رو ؟

اگر جوابتون بلله هست - پس همه دانشجو ها میتونن ان کار رو بکنن که ! اونوقت اینا اون پول رو از کی بگیرن - از اونجایی که اگر بهشون پول ندی شب خوابشون نمیبره +

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کمک نمیکنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
      سلام - بچه ها من کاردانیم رو تو یه موسسه آموزش عالی بودم و تموم کردم و کاملا هم تصفیه کردم کاردانیم رو (این رو در نظر داشته باشین )

الان یه سوال - من میتونم بدون اینکه انصراف بدم مدرک کاردانیم رو که قبلا تصفیش انجام شده بگیرم ازشون ؟ یا گروکشی خواهند کرد ؟

اگر قاونو نش اینه که باید بدهند مدرک رو - آیا می تونم بدون تصفیه کارشناسی در اینجا با همون کاردانی برم جای دیگه و رشته دیگه کارشناسیم رو ؟

اگر جوابتون بلله هست - پس همه دانشجو ها میتونن ان کار رو بکنن که ! اونوقت اینا اون پول رو از کی بگیرن - از اونجایی که اگر بهشون پول ندی شب خوابشون نمیبره +
      شما برای ورود به دانشگاه جدید باید وضعیت نظام وظیفت مشخص باشه که اونم با نامه از دانشگاه قبلی میسر خواهد بود
      در ضمن یه سیستم جامع دانشجویی وجود داره که مشخص میکنه دانشجو قبلا کجا تحصیل کرده و دانشگاه جدید نمیتونه بدون تصویه حساب از دانشگاه قبلی دانشجو رو ثبت نام کنه یعنی سیستم اجازه نمیده

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میتونم برای سربازی اقدام کنم که بدون تصفیه ؟ کپی مدرک کاردانیم برای ارئه به نظام وظیفه میدن ؟
      ویرایش توسط mo-hammad : 10 بهمن 1395 در ساعت 17:36

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ??

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها میشه راجع به این سوال آخری راهنماییم کنید- ممنون میشم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      میتونم برای سربازی اقدام کنم که بدون تصفیه ؟ کپی مدرک کاردانیم برای ارئه به نظام وظیفه میدن ؟
      وقتی شما تصفیه نکنی مدرکی به شما نمیدن
      و شما مجبوری با مدارک دیپلم و یا همون کاردانی(باید بپرسین میدن یا نه)برای سربازی اقدام کنی که در این صورت اگه بیش از یک سال از فراغت از تحصیل اون مقطع گذشته باشه شما غیبت میخوری و اونم مشکلات خودشو داره
      کلا فکر نکنم راهی باشه واسه پیچوندن دانشگاه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راهی نیست
      باید برگه تسویه از حسابداری ببری تا بهت مدارک و تحویل بدن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا - من هزینه یک ترم عادیم با بیست تا واحد 1 تومن نمیشد الان برا چی باید برای انصراف یک و چهل بدم آخه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

من خودم ترم گذشته موسسه آموزش عالی صدرا بودم
      قانونش برای انصراف این بود که اگر تا قبل از شروع ثبت نام ترم جدید انصراف بدی باید فقط همون شهریه ترم رو تصویه کنی و جریمه انصراف نباید بدی ولی اگه بعد از شروع ثبت نام ترم جدید انصراف بدی باید علاوه بر شهریه اون ترم هزینه انصراف که معادل شهریه ثابت + 16 واحد رو پرداخت کنین

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من برم از 16 طبقه بپرم - واقعا حلاله این پولا - یه نفر حالا اگر بخواد بخاطر یه سال بیکار بودن و حقوق ننننگیر بودن انصراف بده - از کجا بیاره 1 تومن بده آخه - هییی وای

خدا - اینا حلاله یعنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن