خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منظومه زیست شناسی آس

سلام دوستان کیا این کتاب رو دارن ؟ چه جوریه ؟
      اینو میگم
      منظومه زیست شناسی آس

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز
      من اين كتابو ندارم ولى نمونه هاشو كه ديدم بنظرم جالب نيومد
      بيشتر اين كتابو براى كسايى نوشتن كه تا حالا نخوندن كه البته اصلا كمكى بهشون نميكنه و فقط ميخان پول بگيرن
      برحسب تجربم اينو بهت ميگم كه توى زيست هيچ راه آسونى وجود نداره
      اگر تا الان خوندى كه به همون روش قبليت ادامه بده
      اگر نخوندى كه از همين امروز شروع كن كتابو همراه درسنامه الگو يا خيلى سبز بخون و تستاشونو بزن مطمئن باش بهترين نتيجرو ميگيرى
      ببخشيد طولانى شد

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      برا زیست دنبال اینجور کتابا اصلا نباش من چند روز پیش نمونه ش رو دیدم واقعا مضحک بود بچسب به همون کتاب درسی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج داره سبک مهرماه عمل میکنه: دی
      تو هر درسی 6-7 کتاب میده بیرون ، ک اون کنکوری تو این اشفته بازار حداقل 1-2تاش از اینا بخره
      این کتابشم اشغاله !

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی پی دی افش افتضاح بودا
      از گاج بعید بود چاپ این کتاب

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نمونشو دیدم خوشم نیومد ....
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان تاریخ ادبیات این مجموعه چطوره؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan138 نمایش پست ها
      دوستان تاریخ ادبیات این مجموعه چطوره؟؟

ااااین خــوبه ! ..... :::: هرچند جز اینم با تمرین تست میشه بر تاریخ ادبیات چیره شد .......... ! .... ولی مطالعه این کتاب هم یه بامزگی خاص داره ....... ::: اون قسمت کاریکاتورش باحال بود ..... همین که قیافه نوش آذر رو نشون داد دیگه مطمئن شدم ... طرف یه پسره که به دست زواره کشته شد (تا مدت ها فکر میکردم نوش آذر یه دختره )
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تالیف این کتاب از گاج زیر سوال بردن سابقه چند سالشون بود...
      اصلا من موندم خداییش چی با خودشون فکر کردن...
      مگه داریم کسی که با درسنامه های موجود و کتاب درسی درسو نفهمه بعد بره با این روش مسخره بخونه یاد بگیره؟! مگه الکیه؟!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان عزیز لطفا تا وقتی یه کتاب رو ندیدید و کار نکردید باهاش در موردش فتوا صادر نکنید!اتفاقا حجم کمی از این کتاب رو شعر تشکیل میده!و اون اشعار به گونه ای نوشته شدن که هر مصراعشون پر از نکتست و قبل از رفتن سر درسنامه با خوندنشون یه دید کلی از درسنامع پیدا میکنید همچنسن کلمات شعر با اهنگ و قافیه که داره تو ذهنتون میمونه.بعد درسنامه های هر فصل کتاب هم اومده جمله های مهم تست های کنکور سال های گذشته یا سنجش رو به همراه جملات بسیار دشوار تالیفی اورده که باید تخلیلشون کنید و با خوندن اونا شما تمام ریزه کاری های درسو یاد میگیرید.جملات ترکیبی هم بینشون هستن.یه پیژگی عالیشون اینه که تمام اون جملات درستن.این یعنی فقط شکل درست جملات تو ذهن شما میمونه و این بسیار مفیده.این کتاب یه کار قشنگ کرده.بر خلاف خیلی از کتابها که با فونت های درشت درشت و کج و بولد و... میان سه جلدی و چهار حلدی کتاب مینویسن هم اومده فونت رو کنترل کرده و در یه اقدام بسیار خوب اومده نکلت ترکیبی مهم کنکور رو که در مورد مسائل مختلفی مثل حشرات و گیاهان و... مطرح میشن رو به جای اینکه مثل کتابای دیگه بازار که تو تمام درساشون بیان کردن و فقط حجمو زیاد کردن و حواس و ذهن دانش اموز رو مشغول موضوعی غیر از اون درس ی که داره مطالعه میکنه کردن اومده تمامشونو تحت عنوان بسته های ترکیبی ارائه کرده با اینکار شما میرید درس های مختلف رو میخونید بعد برای اینکه ترکیب کنید نطالبو میرید توی اون بسته ها تمامشون رو مطالعه میکنید.آس کتاب فوق العاده ایه و من با تمام خرف های نویسندش موافقم جز اینکه گفته بدون تست زدن و خوندن این کتاب میشه موفق شد.تست باید ختما باشه از یه کتاب قوی مثل الگو یا ای کیو.یه موضوع دیگه بگم اونم اینه که روی ویراستاری این کتاب زحمت و هزینه زیادی گذاشته شده و به جرئت میشه گفت این کتاب هیچ غلط علمی نداره.موفق باشید

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان عزیز لطفا تا وقتی یه کتاب رو ندیدید و کار نکردید باهاش در موردش فتوا صادر نکنید!اتفاقا حجم کمی از این کتاب رو شعر تشکیل میده!و اون اشعار به گوته ای نوشته شدن که هر مصراعشون پر از نکتست و قبل از رفتن سر درسنامه با خوندنشون یه دید کلی از درسنامع پیدا میکنید همچنسن کلمات شعر با اهنگ و قافیه که داره تو ذهنتون میمونه.بعد درسنامه های هر فصل هم کتاب اومده جمله های مهم تست های کنکور سال های گذشته یا سنجش رو به همراه جملات بسیار دشوار تالیفی اورده که باید تخلیلشون کنید و با خوندن اونا شما تمام ریزه کاری های درسو یاد میگیرید.جملات ترکیبی هم بینشون هستن.یه پیژگی عالیشون اینه که تمام اون جملات درستن.این یعنی فقط شکل درست جملات تو ذهن شما میمونه و این بسیار مفیده.این کتاب یه کار قشنگ کرده.بر خلاف خیلی از کتابها که با فونت های درشت درشت و کج و بولد و... میان سه جلدی و چهار حلدی کتاب مینویسن هم اومده فونت رو کنترل کرده و در یه اقدام بسیار خوب اومده نکلت ترکیبی مهم کنکور رو که در مورد مسائل مختلفی مثل حشرات و گیاهان و... مطرح میشن رو به جای اینکه مثل کتابای دیگه بازار که تو تمام درساشون بیان کردن و فقط حجمو زیاد کردن و حواس و ذهن دانش اموز رو مشغول موضوعی غیر از اون درس ی که داره مطالعه میکنه کردن اومده تمامشونو تحت عنوان بسته های ترکیبی ارائه کرده با اینکار شما میرید درس های مختلف رو میخونید بعد برای اینکه ترکیب کنید نطالبو میرید توی اون بسته ها تمامشون رو مطالعه میکنید.آس کتاب فوق العاده ایه و من با تمام خرف های نویسندش موافقم جز اینکه گفته بدون تست زدن و خوندن این کتاب میشه موفق شد.تست باید ختما باشه از یه کتاب قوی مثل الگو یا ای کیو.یه موضوع دیگه بگم اونم اینه که روی ویراستاری این کتاب زحمت و هزینه زیادی گذاشته شده و به جرئت میشه گفت این کتاب هیچ غلط علمی نداره.موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @yasintabriz
      خداییش کتاب توپیه
      البته در کنار کتاب درسی
      حجمش هم زیاد نیست که بگیم نمیشه و از این حرفا...
      خلاصه چیز توپیه نمونشو دیدم عاشقش شدم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نمونه پی دی اف کتابو دیدم فقط مقدمش خواندنی بود درسنامه هاش جالب نیس نوشته برا رسیدن به درصد 80تا 90 چه کاری باید انجام بدی که با دیدن این یکی خندم گرفت در کل نمونه کتابو دانلود کن بخون اگه خوشت اومد تهیه کن ولی بهت توصیه میکنم به جای اس برو همایش دکتر عمارلو رو بخون😏

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جاش دیوان شعر ایرج میرزا بگیر رسم زندگیو بیاموز

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب خوبیه و مولف خوبی داره مولفش چند تا منظومه پزشکی تو دانشگاه تهران هم نوشتن کلا کارش درسته صفحه آرایش هم عالیه و مثه فاگوزیست با فوت 20 ننوشتن که الکی صفحه پر کنن بنظرم کتاب خوبیه ولی تا چند وقت دیگه ناجی زیست نشر برد میاد که اون درس نامه جامع مباحث زیسته اونم میتونه خوب باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن