خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

کدوم فیلم های آلا رو ببینم و ارزش داره؟

بچه ها طبق سوال قبلیم در باره برنامه ریزی از صفر, دوستان کمک کردید و برنامه چیدم, اما یکی از دوستان پیشنهاد کرد فیلم های آلا دان کنمو ببینم چون صفرم گفت با زمان کمتری به وسیله
      فیلم های آلا به نتیجه میرسم, اگر کسی این فیلم هارو دیده نظر بده لطفا و من کتابام گاجه پره درس نامه و تست, میخوام بدونم همون کتابامو کار کنم بهتره یا نه در کنارشون فیلم هارو هم ببینم؟ خواهش میکنم جواب بدید دوستان, ممنونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه درسایی رو میخواین از روی فیلمای آلا پیش برین؟

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      فیزیک و شیمی و ریاضی و عربی خوبن واست بنظرم استفاده کن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرچی شما فکر میکنید درسته, پس بفرمایید رو چه درسهایی ازش دان کنم؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از ریاضی امینی راد و شیمی آقاجانی و فیزیک طلوعی و کازرانیان و کمی هم زیست امینی راد استفاده کردم خوب بودن...
      ویرایش توسط setareh60 : 07 بهمن 1395 در ساعت 13:24

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1372 نمایش پست ها
      هرچی شما فکر میکنید درسته, پس بفرمایید رو چه درسهایی ازش دان کنم؟
      نمیشه گفت چ درس هایی ارزش داره.باید سطح درسی خودتون ببینید.زیاد درگیر نکن خودت.شروع کن تا دیر تر نشدهاول با کتاب بخون اگر دیدی واقعا مشکل داری از فیلم استفاده کن.وگرنه خیلی وقت گیره
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها طبق سوال قبلیم در باره برنامه ریزی از صفر, دوستان کمک کردید و برنامه چیدم, اما یکی از دوستان پیشنهاد کرد فیلم های آلا دان کنمو ببینم چون صفرم گفت با زمان کمتری به وسیله
      فیلم های آلا به نتیجه میرسم, اگر کسی این فیلم هارو دیده نظر بده لطفا و من کتابام گاجه پره درس نامه و تست, میخوام بدونم همون کتابامو کار کنم بهتره یا نه در کنارشون فیلم هارو هم ببینم؟ خواهش میکنم جواب بدید دوستان, ممنونم
      دیدم خوب بود ببین
      آرایه راوش
      عربی ناصح زاده
      شیمی آقاجانی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی اقای اقاجانی واقعا حیفه نبینین.ریاضی آقای امینی راد کافیه یه جلسه ببینی خیلی جذاب میشه براتون و خیلی سهل الوصول.
      فیزیک آقای فدایی فرد یه کم سنگین تدریس میکنه اون هم به دلیل اینه که خیلی رو تجسم ذهنی دانش آموز مانور میده بعد میره مساله حل میکنه ولی خوبه.شاید فیزیک دکتر طلوعی براتون بهترین گزینه باشه مخصوصا برای کنکور که وقت ندارین.
      راستش من همه این چیزهایی که میگم دانلود کردم درسته خیلی ازم وقت برد کاش یکی از بچه ها قبلش اینو داشت یه جا میشد تهیه شون کرد ولی خب چاره ای نبود.
      زیستش آقای رحیمی خیلی مسلط تدریس میکنه جالب اینکه شما تو کلاسش با اینکه جمعبندیه ولی تدریس جامعی داره.اون یکی زیست آقای امینی راد دانلودشون کرده ام ولی هنوز نیگا نکرده ام.یه جلسه قلبش رو دیدم یه خورده تپق زدنش اذیت کرد ولی شاید جلسات بعدیشون اینجوری نباشه.
      زیست اقای پازوکی راستش خیلی ازشون توقع میرفت تدریس خوبی داشته باشن ولی دو کتاب که قبلا از ایشون گرفته بودم اون کتاب ها خیلی روانتر از تدریس کلاسشون بود.خیلی کتابشون بهتر بود.

دیگه چی؟
      آها عربی آقای ناصح زاده بی نظیره.دینی استاد رنجبر باید یه جلسه اول پیش دانشگاهی رو باهاش بشینی بخونی همراه کتاب درسی ببینی چی میکنه این مرد.از چیزهایی که گفتم مطمئنم.فقط اگه دور و بر خودتون بتونی یکی رو پیدا کنی که به صورت دی وی یا فایل رو کامپیوتر ازش بگیری وقتت تلف نمیشه.

دست آلاء درد نکنه تو این بحبوحه بازار کنکور گل کاشته کاش قبل تر از اینها متوجه این دبیران باحالشون میشدیم.

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم تازه شروع کردم نگران نباش. عربی ناصح زاده حتما ببین عالیه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عربی ناصح زاده رو میبینم و راضیم...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک کارزاریان یا دکتر طلوعی
      عربی ناصح زاده
      زبان فارسی دکتر صادفی
      شیمی آقاجانیان

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من هم شیمی اقای اقا جانی و عربی ناصح زاده خوب هستند...ولی خودتو زیاد درگیر فیلم نگاه کردن نکن..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واقعیتش اون اولای سال تحصیلی ، من چند قسمت از فیزیک طلوعی دانلود کردم و دیدم ... نکته محور بود ! یعنی مفهوم رو درس نمی داد فقط نکته می گفت با اون نکات هم تو شاید می تونستی یکی دو تا تست بزنی .... این واسه حرکت شناسیش بود حالا شاید دوستان که تعریف می کنن تدریسشون از این حالت در اومده الان ... تازه نکته هاییم که می گفت نکته هایی بود که تو آبی قلمچی هم بود !!!!
      من برای فیزیک آقای فدای فرد رو تدریسشون رو می بینم .... واقعا عالین ... من خودم عاشق فیزیک شدم ... به یه نفر دیگه هم که فیزیکش صفر بود معرفی کردم خیلی راضیه ... اما فکر کنم تعداد افرادی که کازرانیان رو میبینن بیشتره
      برای عربی هم گفتن
      دیگه چه درسی ؟
      رها کن رئیس
      ویرایش توسط Fatemehhhh : 08 بهمن 1395 در ساعت 12:59

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شیمی فقط اقاجانی عربی ناصح زاده ارایه هارو هم تازگیا دکتر هامون سبطی شروع کردن که خیلی خوبه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن