خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابهای مبحثی الگو به جزء زبان فارسیش که فقط 5 مبحث مهم رو گفته بقیه کامله ( تست + آموزش ) | کتاب جامع وقتی برات خوبه که بخوای بیشتر تست بزنی پس اگه کتابهای مبحثی رو خوندیش و جمع کردی و باز تست خواستی کتاب جامع بگیر ( الگو / موضوعی / خیلی سبز ) در این غیر اینصورت همون کتابهای مبحثی خوبن و نیاز به کتاب جامع نیس ( قبل از خرید شون هم حتما نمونه رو از نت بگیر ببین خوبن برات یا نه ) /

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط POOYAE نمایش پست ها
      کتابهای مبحثی الگو به جزء زبان فارسیش که فقط 5 مبحث مهم رو گفته بقیه کامله ( تست + آموزش ) | کتاب جامع وقتی برات خوبه که بخوای بیشتر تست بزنی پس اگه کتابهای مبحثی رو خوندیش و جمع کردی و باز تست خواستی کتاب جامع بگیر ( الگو / موضوعی / خیلی سبز ) در این غیر اینصورت همون کتابهای مبحثی خوبن و نیاز به کتاب جامع نیس ( قبل از خرید شون هم حتما نمونه رو از نت بگیر ببین خوبن برات یا نه ) /
      مرسی پس امسال دیگه نمیخرم جامع اگه سال بعد تموم کردم میخرم مرسی

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز کتابای مبحثیش خیلی حاشیه دارن و یه جورایی زیادی توضیح دادن اما واسه قرابت هامون سبطی عالیه بقیه ی موضضوع هارو هم اگه طبق روند گاج موضوعی جلو بری خیلی خوبه چیدمان تستاش خیلی خوبه یادگیری در قالب تسته کلا عالیه حتما بگیر

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتابای مبحثی الگوفقط اسم و آوازه درآوردن وگرنه به مفت نمی ارزن مثل ادبیات موضوعی گاج
      خیلی سبزولقمه های مهروماه وبقیه 100درصدبهترهستن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کتابای الگو رو الان خوندی؟!

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      کتابای الگو رو الان خوندی؟!
      نخوندم خیلی کم مطالعه کردم ارایه الگو تاریخ الگو املا و وازگان دریافت رو چون سال سوم هستم زیاد وقت نشده البته برا ازمون هایی که میدم باید خوند
      دوستان اینجا هم کمک کنید
      http://forum.konkur.in/thread50225.html#post1070164
      یدونه دینی باید بگیرم میخوام ببینم اگه موضوعی گاج نیازه اونم بگیرم یا همین مبحثی ها زبان فارسی و قرابت هم بگیرم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      نخوندم خیلی کم مطالعه کردم ارایه الگو تاریخ الگو املا و وازگان دریافت رو چون سال سوم هستم زیاد وقت نشده البته برا ازمون هایی که میدم باید خوند
      دوستان اینجا هم کمک کنید
      http://forum.konkur.in/thread50225.html#post1070164
      یدونه دینی باید بگیرم میخوام ببینم اگه موضوعی گاج نیازه اونم بگیرم یا همین مبحثی ها زبان فارسی و قرابت هم بگیرم
      اگه سال سوم هستی موضوعی رو هم کار کنی خوبه
      .
      .ولی دقت کن اگه بخای فقط کتابای الگو تنها رو بخونی خودش خیلی وقت میبره.....کتابای الگو خودشون به تنهایی در کل حدود 5000 تست دارن.....درسنامه های ادبیات هم چون خیلی حفظیاتی هستن و جنبه مفهونی ندارن خیلی وقت گیرن...............اگه میخوای ادببات رو بالای 90 بزنی بنظرم موضوعی رو بگیر.....اگه نه که فقط وقتتو تلف میکنی یا پولتو.........
      .
      خلاصه حرفام»»»»» اگه وقتشو داری و ادب رو میخوای بالای 90 بزنی موضوعی رو بگیر......این همه زمانی که میخوای بزاری واسه ادب اگه بزاریش واسه مثلا شیمی خیلی بهتره.
      .

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Senatoor نمایش پست ها
      واس زبان فارسی ک سراغ نشردریافت نرو نمی صرفه...

زبان فارسی رو هفت خوان یا الگو
      قرابت هم من الگو می زنم...بقیه رو نمی شناسم...باقی دوستان نظر بدن
      من هم زبان فارسی هفت خان داشتم هم الگو الگو خیلی بهتر بود ! ولی از اونا بهتر گاج بود پاسخنامش از همه بهتر بود برای زبان فارسی

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

اگه سال سوم هستی موضوعی رو هم کار کنی خوبه
      .
      .ولی دقت کن اگه بخای فقط کتابای الگو تنها رو بخونی خودش خیلی وقت میبره.....کتابای الگو خودشون به تنهایی در کل حدود 5000 تست دارن.....درسنامه های ادبیات هم چون خیلی حفظیاتی هستن و جنبه مفهونی ندارن خیلی وقت گیرن...............اگه میخوای ادببات رو بالای 90 بزنی بنظرم موضوعی رو بگیر.....اگه نه که فقط وقتتو تلف میکنی یا پولتو.........
      .
      خلاصه حرفام»»»»» اگه وقتشو داری و ادب رو میخوای بالای 90 بزنی موضوعی رو بگیر......این همه زمانی که میخوای بزاری واسه ادب اگه بزاریش واسه مثلا شیمی خیلی بهتره.
      .
      وقت به نظرم که باشه کلا قصد دارم امسال تو سال سوم کلا سوم همه چیزش رو تکمیل بکنم و یادگیری رو تست و نهایی همش رو تابستون هم مرور سوم و دوم رو انجام بدم بعد توی چهارم هم خود چهارم و مرور دوم و سوم نظر شما چیه ؟
      راستی برا دینی چی میگید ای کیو خوبه یا همون میکرو؟ چون میخوام سفارش بدم

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات رو موضوعی کار کنین... من موضوعی گاج دارم خوبه... بعضی از دوستان خیلی سبز رو دارن میگن بهتر از گاجه، خودتون میتونین مقایسه کنین... زبان فارسی هم الگو دارم که بد نیس احتمالا عوضش کنم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن