خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      اگر میخای یادبگیری ( آموزش ) خیلی سبز یا مبتکران یا فیلم های آلا ( آقاچانی خیلی خوبه ) نه اگه می خوای تست بزنی و درسنامه ی نکته دار می خوای موچ آرمون عالیه من که دارم سوالاتش واقعا عالیه مولفش مسعودجعفری (مولف سوالات قلم چی ) هست ...... درسته من خودم تو قلم چی اصلا به شیمی نمی رسم اما سوالات رو می بینم احساس می کنم آشنا است .......

خلاصه حود دانی ولی برو به کتاب فروشی یا سایتشون کتاب هارو یه نگاه بکن ....

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      کسی که ادبیاتش خوب نباشه و نیاز به درسنامه داشته باشه نمیتونه از موضوعی خوب استفاده کنه
      البته اینجا تاپیک ادبیات نیس...حرفتون درسته... من ادبیات رو از گاج محوری سبز شروع کردم و خیلی هم خوب بودن و بعد از اون گاج موضوعی رو میخونم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_r90 نمایش پست ها
      من که سوم و پیشم از رو مبتکران خوندم راضیم،البته تا اونجا که فهمیدم لیسانس غیر پزشکی هستی عین من،برا من که سالها دور بودم از درسای دبیرستان خوب جواب داده تا الان مبتکران،البته میگن حتما ای کیو و جامع گاجم برا تست بگیرین بخصوص ای کیو،خودمم هنوز نگرفتم
      درسنامه مبتکران عالیه بخصوص برا ما که سالها دور بودیم و خیلی سبز هم درسنامش کپی مبتکرانه فقط تستاش بهتره .. من هم برا تست بیشتر فعلا کتابی نگرفتم، کتاب زیاد هس و نظرات هم متفاوت و البته با توجه به سطح خودمون باید یکی از اینا انتخاب بشه
      ویرایش توسط setareh60 : 08 بهمن 1395 در ساعت 19:57

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن