خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mme نمایش پست ها
      بله
      من خودم استفاده نکردم ولی بعضی دوستان در انجمن میگن برا جمع بندی و بعد از اینکه کل کتاب درسی و کمک آموزشی کار شد باید تستاشو زد، شما نظرتون چیه؟

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alish78 نمایش پست ها
      دوستانن ممنون از راهنماییاتون
      من الان دیگه بین دو تا کتاب موندم
      اموزش شیمی۳ مبتکران یا شیمی ۳ خیلی سبز؟

Sent from my SM-J700F using Tapatalk
      جفتشون خوبن، ولی مبتکران گرفتی تست بگیر، نه اموزش :/ کتاب تست (جلد سفیده) اموزش کامل و جامع تو کادر اموزشی هاش داره دیگه کتاب اموزش گرفتن اشتباه محضه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام... برای کتاب شیمی دانش آموزانی که منبع خوبی لازم دارند میتونن با کتاب های مبتکران و یا شیمی خیلی سبز کار کنند و تفاوتی بین این دوتا نیست.
      برای موج آزمون هم باید بگم که موج آزمون جنبه ی آموزشی نداره و باید دقت کنید زمانی که برای تست تحلیلی (تستی که جنبه ی یادگیری داشته باشه) وقت گذاشتید در بازه های زمانی بعدی باید برید سراغ موج آزمون

4. Top | #19
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      من خودم استفاده نکردم ولی بعضی دوستان در انجمن میگن برا جمع بندی و بعد از اینکه کل کتاب درسی و کمک آموزشی کار شد باید تستاشو زد، شما نظرتون چیه؟
      اون دوستان دقیقا درست میگن اما من خودم اعتقادم اینه که من کنکوری باید اینا رو همش کار کنم که تو جمع بندی فقط تست های علامت دار و درسنامه ها رو دوباره بخونم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      1.مبتکران

2.خیلی سبز

3.گاج

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سطح خوب و بالا : خیلی سبز
      چالش بر انگیز : فار ازمون انتشارات فار و موج ازمون انتشارات الگو

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      سطح خوب و بالا : خیلی سبز
      چالش بر انگیز : فار ازمون انتشارات فار و موج ازمون انتشارات الگو
      فار و موج آزمونو میشه لطفا ویژگی هاشونو بگین... من هنوز این دو رو ندیدم ولی برا بعد از عید میخوام کار کنم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فار و موج آزمونو میشه لطفا ویژگی هاشونو بگین... من هنوز این دو رو ندیدم ولی برا بعد از عید میخوام کار کنم
      والا من خودم نخریدم اما رفقا داشتن یکی دو روزی بردم خوندمشون سطح سوالاتشون به نظر خودم بالا هستش و بعد از تموم کردن خیلی سبز برا گرفتن درصد بالا یکی از اینا رو ادم کار کنه فوق العاده هستش نمونه هاشون رو از سایت هاشون ببینید و موج ازمون تا اخر امروز فک کنم الگو تخفیف 30 درصدی زده براش اگه قصد خرید داشتید ارزون بخرید

من رو هم تو خرید کتب دینی و ادبیات کمک کنید رفقا
      دینی iq یا دینی میکرو ؟
      کتاب های مبحثی الگو برای کنکور کافی است ؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      والا من خودم نخریدم اما رفقا داشتن یکی دو روزی بردم خوندمشون سطح سوالاتشون به نظر خودم بالا هستش و بعد از تموم کردن خیلی سبز برا گرفتن درصد بالا یکی از اینا رو ادم کار کنه فوق العاده هستش نمونه هاشون رو از سایت هاشون ببینید و موج ازمون تا اخر امروز فک کنم الگو تخفیف 30 درصدی زده براش اگه قصد خرید داشتید ارزون بخرید

من رو هم تو خرید کتب دینی و ادبیات کمک کنید رفقا
      دینی iq یا دینی میکرو ؟
      کتاب های مبحثی الگو برای کنکور کافی است ؟
      والا فار پایه خوبه پیش دهنتون رو سرویس میکنه ( ) موج ازمون هم هر دوتاش خوبه،
      داداش واسه دینی همون میکرو کامل کفاف میده دیگه این iq چه مسخره بازیه که گاج دراورده نمیدونم :/
      واسه ادبیات هم موضوعی های الگو کافیه ولی به نظرم واسه ارایه ها خیلی سبز بگیر که درس و پاسخنامه بهتری داره، واسه زبان فارسی هم فک کنم همینطور باشه ولی مطمئن نیستم، واسه قرابت هم خیلی سبز بهتر تشریح کرده مفهوم ها رو توی جواب تست ها ولی الگو مختصر تره پاسخنامش (البته الگو فک کنم تست بیشتر داره) ولی واسه لغت و املا و تاریخ ادبیات الگو عالیه

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      والا فار پایه خوبه پیش دهنتون رو سرویس میکنه ( ) موج ازمون هم هر دوتاش خوبه،
      داداش واسه دینی همون میکرو کامل کفاف میده دیگه این iq چه مسخره بازیه که گاج دراورده نمیدونم :/
      واسه ادبیات هم موضوعی های الگو کافیه ولی به نظرم واسه ارایه ها خیلی سبز بگیر که درس و پاسخنامه بهتری داره، واسه زبان فارسی هم فک کنم همینطور باشه ولی مطمئن نیستم، واسه قرابت هم خیلی سبز بهتر تشریح کرده مفهوم ها رو توی جواب تست ها ولی الگو مختصر تره پاسخنامش (البته الگو فک کنم تست بیشتر داره) ولی واسه لغت و املا و تاریخ ادبیات الگو عالیه
      نیاز به اینهمه کتاب جدا نیست همون ادبیات موضوعی کاج تقریبا کامل و جامعه و اکثرا هم نتیجه گرفتن ازش

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مبتکرانو غاقل نشو عزیزم کتاب خوبیه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_r90 نمایش پست ها
      مبتکرانو غاقل نشو عزیزم کتاب خوبیه
      البته که کتاب خوبیه... مبتکران سال دوم رو کامل خوندم ولی سوم رو از روی خیلی سبز میخونم

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_r90 نمایش پست ها
      نیاز به اینهمه کتاب جدا نیست همون ادبیات موضوعی کاج تقریبا کامل و جامعه و اکثرا هم نتیجه گرفتن ازش
      کسی که ادبیاتش خوب نباشه و نیاز به درسنامه داشته باشه نمیتونه از موضوعی خوب استفاده کنه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      کسی که ادبیاتش خوب نباشه و نیاز به درسنامه داشته باشه نمیتونه از موضوعی خوب استفاده کنه
      حرف شما درسته ولی بنظرم بخشای سخت ادبیات یکی ارایه هست یکی قرابت که اونم بنظرم درسنامه ی کاملی نمیشه براش نوشت و باید برای مسلط شدن فقط زیاد تست زد و از همون پاسخ تشریحی اشکالاتو برطرف کرد،چون قاعده ی کلی و واضحی ندارن

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته که کتاب خوبیه... مبتکران سال دوم رو کامل خوندم ولی سوم رو از روی خیلی سبز میخونم
      من که سوم و پیشم از رو مبتکران خوندم راضیم،البته تا اونجا که فهمیدم لیسانس غیر پزشکی هستی عین من،برا من که سالها دور بودم از درسای دبیرستان خوب جواب داده تا الان مبتکران،البته میگن حتما ای کیو و جامع گاجم برا تست بگیرین بخصوص ای کیو،خودمم هنوز نگرفتم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن