خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      UP

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دانشجوی انصرافی از پیام نور هستم اون برگو تا یک سال پیش خودت نگر دار نمی خواد به پلیس ۱۰ تحویل بدی مگه اینکه بخوای بری خدمت ولی اگه سال بعد بخوای کنکور بدی اون برگو باید روز ثبت نام دانشگاه تحویل دانشگاه بدی. تاریخ انصراف چندم هست؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHMAD نمایش پست ها
      من دانشجوی انصرافی از پیام نور هستم اون برگو تا یک سال پیش خودت نگر دار نمی خواد به پلیس ۱۰ تحویل بدی مگه اینکه بخوای بری خدمت ولی اگه سال بعد بخوای کنکور بدی اون برگو باید روز ثبت نام دانشگاه تحویل دانشگاه بدی. تاریخ انصراف چندم هست؟
      1395/10/29

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان جواب بدین

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up ......................... !!!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​هروقت چ دوران پیش چ دانشگاه از تحصل انصراف بدی یکسال وقت داری حالا هرچی اینا گفتن زر مفت زدن

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من یه سوالی داشتم خواهش میکنم به من جواب بدین فکرم رو درگیر کرده من سال 91 دانشگاه غیرانتفایی قبول شدم 95 انصراف دادم و مهر 95 بدون کنکور ازاد تو همون رشته ثبت نام کردم امسال 96 میخوام کنکور بدم هزار جا هم خوندم که فقط انصراف واسه روزانه ها واجب هستش بقیه میتونن بعد قبولی انصراف بدن اما سوال من اینه که انصراف دوم که مشکلی نداره؟ یعنی یه بار غیرانتفایی انصراف دادیم انشالله امسال قبول شم انصراف از دانشگاه ازاد هم بدم که مشکلی نداهره؟

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گلریز نمایش پست ها
      سلام من یه سوالی داشتم خواهش میکنم به من جواب بدین فکرم رو درگیر کرده من سال 91 دانشگاه غیرانتفایی قبول شدم 95 انصراف دادم و مهر 95 بدون کنکور ازاد تو همون رشته ثبت نام کردم امسال 96 میخوام کنکور بدم هزار جا هم خوندم که فقط انصراف واسه روزانه ها واجب هستش بقیه میتونن بعد قبولی انصراف بدن اما سوال من اینه که انصراف دوم که مشکلی نداره؟ یعنی یه بار غیرانتفایی انصراف دادیم انشالله امسال قبول شم انصراف از دانشگاه ازاد هم بدم که مشکلی نداهره؟
      نه مشکلی نداره . این قانون یک بار انصراف و تمدید معافیت تحصیلی برای اقایانی هست که خدمت نرفتن هنوز

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی ممنونم به خاطر جواب و خبر خوب.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن