خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اموزش زبان شهاب اناری یا مهروماه پیش دانشگاهی

****فوری ***سلام کسی از کتاب جامع انگلیسی مهرو ماه خبر داره که چجوریه . اموزش هردو کتاب برام مهمتره ؟ در کل مهروماه چجوریه واس اموزش و همچنین مال اقای اناری ؟
      ممنون میشم جواب بدین [emoji5] [emoji5]

فرستاده شده از SM-G920Fِ من با Tapatalk
      ویرایش توسط bita13 : 05 بهمن 1395 در ساعت 19:19

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب دکتراناری برای کسایی خوبه که سطح زبانشون بالاهستش مهروماهم تستای تالیفیش ضعیفه وتوضیحات اضافه ای بعضا داده اگرم خواستی جامع بخری به نظرمن گاج یا شبقره
      دراین زمان تاکنکوربهترین کتاب ازنظرمن جمع بندی خیلی سبزهست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita13 نمایش پست ها
      ****فوری ***سلام کسی از کتاب جامع انگلیسی مهرو ماه خبر داره که چجوریه . اموزش هردو کتاب برام مهمتره ؟ در کل مهروماه چجوریه واس اموزش و همچنین مال اقای اناری ؟
      ممنون میشم جواب بدین [emoji5] [emoji5]

سلام سپاس از پاسختون . نه من فقط برای اموزش میخوام کدومش برای اموزش خوبه ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita13 نمایش پست ها
      سلام سپاس از پاسختون . نه من فقط برای اموزش میخوام کدومش برای اموزش خوبه ؟

اگه کنکوری هستین که به نظرم همون جمع بندی خیلی سبزکافیه...کتاب دکتراناری سال سوم وبعضیاتوسال چهارم روخوب آموزش نداده وبعضی جاها اضافه برکتاب مطلب آورده وممکنه دانش آموزگیج بشه...اگرخیلی قوی هستین همون کتاب دکتراناری اگرم ک نه مهروماه ولی انتخابای اولتون به نظرم گاج،خیلی سبز،شبقره باشه باشه بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hav نمایش پست ها
      اگه کنکوری هستین که به نظرم همون جمع بندی خیلی سبزکافیه...کتاب دکتراناری سال سوم وبعضیاتوسال چهارم روخوب آموزش نداده وبعضی جاها اضافه برکتاب مطلب آورده وممکنه دانش آموزگیج بشه...اگرخیلی قوی هستین همون کتاب دکتراناری اگرم ک نه مهروماه ولی انتخابای اولتون به نظرم گاج،خیلی سبز،شبقره باشه باشه بهتره
      سپاس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن