خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

:: دقیقن، فایده ای کتابای دور دنیا گاج، چیه !؟! :::

:: دقیقن، فایده ای کتابای دور دنیا گاج، چیه !؟! :::

ممنون میشم تجربه خودتونو در استفاده از این کتاب واسم بگین

شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واس منی ک پنج ساله قلمچی دهنم و سرویس کرده قطعاً تو تنظیم زمان ب دردم نمیخوره دیگه.ترجیح میدم تو تایم باز بررسیش کنم تو سه روز یک بار.اونجوری ک ی نیمروز آزمون دادم و دو روز و نیم ببرسی کردم واقعاً ب دردم نخورد زد ..د تو نتیجم چون بعدش حوصلم نمیشد بررسیش کنم بخاطر اینکه ک آزمونه خستم میکرد.ب درد شخص شخیص بنده نخورد شاید واسه بقیه خوب بوده باشه
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      واس منی ک پنج ساله قلمچی دهنم و سرویس کرده قطعاً تو تنظیم زمان ب دردم نمیخوره دیگه.ترجیح میدم تو تایم باز بررسیش کنم تو سه روز یک بار.اونجوری ک ی نیمروز آزمون دادم و دو روز و نیم ببرسی کردم واقعاً ب دردم نخورد زد ..د تو نتیجم چون بعدش حوصلم نمیشد بررسیش کنم بخاطر اینکه ک آزمونه خستم میکرد.ب درد شخص شخیص بنده نخورد شاید واسه بقیه خوب بوده باشه
      یعنی مثل بقیه کتابا تستاشو زدی ؟!؟
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من تجربه ای ازش ندارم...ولی قصدم اینه که 14 روز مونده به کنکور روزی یه کنکور رو حل کنم بعد از ظهر هم تحلیلش کنم بعدشم درسنامه کتابا رو مرور کنم
      .
      .
      .
      .از نظر بررسی آماددگی و نقاط ضعف و مدیریت زمان که کاربرد نداره...چون تو کتابای دیگه سوالای کنکور رو 38 بار دیدیم .....واسه مدیریت زمان هم که آزمون های جامع قلم و سنجش بهتره
      .
      .
      .
      .واسه من بیشتر جنبه مرور کردن رو خواهد داشت

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      من تجربه ای ازش ندارم...ولی قصدم اینه که 14 روز مونده به کنکور روزی یه کنکور رو حل کنم بعد از ظهر هم تحلیلش کنم بعدشم درسنامه کتابا رو مرور کنم
      .
      .
      .
      .از نظر بررسی آماددگی و نقاط ضعف و مدیریت زمان که کاربرد نداره...چون تو کتابای دیگه سوالای کنکور رو 38 بار دیدیم .....واسه مدیریت زمان هم که آزمون های جامع قلم و سنجش بهتره
      .
      .
      .
      .واسه من بیشتر جنبه مرور کردن رو خواهد داشت
      منم همینو خاستم بگم .... بارها تستاشو جای دیگه دیدمو زدم ... دیگه این مدل تست زدن دقیقن فایدش چیه رو درست متوجه نمیشم ...... ! ..... البته فکر اولم این بود که مطمئن تمام تستای کنکور رو یه جا داشته باشم ..... ولی الان که میخام تستاشو بزنم ... یه کم نحوه استفاده ازش رو مخمه ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      منم همینو خاستم بگم .... بارها تستاشو جای دیگه دیدمو زدم ... دیگه این مدل تست زدن دقیقن فایدش چیه رو درست متوجه نمیشم ...... ! ..... البته فکر اولم این بود که مطمئن تمام تستای کنکور رو یه جا داشته باشم ..... ولی الان که میخام تستاشو بزنم ... یه کم نحوه استفاده ازش رو مخمه ...
      خوب همونطور که گفتم بیشتر جنبه مرور کردن داره.......سعی کن تستای کنکور 95 رو هر جا دیدی نزنی یا حتی اصلا نگاش نکنی....اینطوری دو سه روز قبل کنکور کنکور 95 رو از خودت میگیری .....باعث میشه واسه روز کنکور آرامش خوبی پیدا کنی...البته اگه کنکور 95 رو خراب کنی وضع کاملا فرق میکنه
      .
      .
      .
      و البته اگه تا الان تستای کنکور 95 رو
      حل نکرده باشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

خوب همونطور که گفتم بیشتر جنبه مرور کردن داره.......سعی کن تستای کنکور 95 رو هر جا دیدی نزنی یا حتی اصلا نگاش نکنی....اینطوری دو سه روز قبل کنکور کنکور 95 رو از خودت میگیری .....باعث میشه واسه روز کنکور آرامش خوبی پیدا کنی...البته اگه کنکور 95 رو خراب کنی وضع کاملا فرق میکنه
      .
      .
      .
      و البته اگه تا الان تستای کنکور 95 رو
      حل نکرده باشی

پخش و پلا ... چرا دیگه .... بیشتریاش حل شده ....

..................................

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات

پخش و پلا ... چرا دیگه .... بیشتریاش حل شده ....

..................................
      به نظر من نباید سوالای 95 رو بزاری فقط یه بار اخر سال حل کنی سه سال اخیرو باید در طول سال زیاد بزنی اینجوری وقتی مطالعه میکنی قسمتایی ک بیشتر مورد توجه طراحا بوده رو از الان بارها مرور میکنی...ازمون های سه روز یک بار اخر سال فقط جنبه ی مرور داره که هر سه روز بتونی یه دور همه درسارو مرور کنی... پس ریسک نکنی بهتره همین الان سوالاشو کار کن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      به نظر من نباید سوالای 95 رو بزاری فقط یه بار اخر سال حل کنی سه سال اخیرو باید در طول سال زیاد بزنی اینجوری وقتی مطالعه میکنی قسمتایی ک بیشتر مورد توجه طراحا بوده رو از الان بارها مرور میکنی...ازمون های سه روز یک بار اخر سال فقط جنبه ی مرور داره که هر سه روز بتونی یه دور همه درسارو مرور کنی... پس ریسک نکنی بهتره همین الان سوالاشو کار کن
      خب خود شما نحوه استفادت از این تستا چه جوریه !؟! ....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو دوران جمع بندی سایت کانون یه برنامه میزارع ۳ روز یه بار یکیشو میزنی و تحلیل میکنی و تو ۲.۵ روز نقطه ضعف های مربوط به مباحث اون ازمونو رفع میکنی
      من این کارو نکردم پارسال اما دوستام کردن
      تست هم خارج ۹۵ رو الان نمیزنی اصلا ک یه سری تست جدید داشته باشی
      درسته ک زدی بقیه تستارو اما همش یه جا یه چیز دیگه اس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      خب خود شما نحوه استفادت از این تستا چه جوریه !؟! ....

والا-من-چون-خودم-95-رو-بودم-سرجلسه-همون-اول-بررسی-کردم-کدوم-مباحثو-اشکال-دارم-بعدشم-برا-هر-آزمون-چه-اون-درس-گواه-باشه-چه-نباشه-تستای-سه-سالو-چن-بار-حل-میکنم-و-دو-روز-آخر-هفته-دوم-بر-اساس-همون-آزمونا-قسمتای-مهمو-دوباره-مرور-میکنم...ینی-کلن-زیاد-تستای-کنکورو-حل-میکنم-این-کارو-یکی-از-دوستام-که-دو-رقمی-بود-بهم-توصیه-کرد..شمام-خواستی-تست-کن
      Do your best
      one day
      you will be
      some one's hope
      ...some one's hero

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninz.ahn نمایش پست ها
      والا-من-چون-خودم-95-رو-بودم-سرجلسه-همون-اول-بررسی-کردم-کدوم-مباحثو-اشکال-دارم-بعدشم-برا-هر-آزمون-چه-اون-درس-گواه-باشه-چه-نباشه-تستای-سه-سالو-چن-بار-حل-میکنم-و-دو-روز-آخر-هفته-دوم-بر-اساس-همون-آزمونا-قسمتای-مهمو-دوباره-مرور-میکنم...ینی-کلن-زیاد-تستای-کنکورو-حل-میکنم-این-کارو-یکی-از-دوستام-که-دو-رقمی-بود-بهم-توصیه-کرد..شمام-خواستی-تست-کن

خب جدا از این حل پخش و پلا که حل میشه .... به شکل منسجم از همین دور دنیا ... چه جوری همینارو میزنی ..... !؟! ... کی تحلیل میکنی ؟ .. یعنی نحوه تحلیل خاصی داری !؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من:
      بعد آزمون 22اردیبهشت (اگه با آزمون تموم میکنید درسا رو)،12 تا آزمون این کتابو تو 12روز پشت هم بزن(قبل هیچ کاری و کوچکترین مروری،آزموناشو پشت هم بزن یعنی روز یکی)و عصرش تحلیل کن
      تو این دوازده روز هیچ کار نکن به جز این ازمونا
      بعد این 12 روز اشکالاتت در میاد و متوجه میشی تو جمع بندی تا روز کنکور رو چیا وقت بزاری رو چیا بیخود وقت نذاری
      آهان یه چیزی یادم اومد
      بعد 22اردیبهشت یه هفته کل درسا رو مرور کن در عرض یه هفته(بهش میگن هفته انتقال)بعد این آزمونا رو پشت بندش بزن
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      سلام
      به نظر من:
      بعد آزمون 22اردیبهشت (اگه با آزمون تموم میکنید درسا رو)،12 تا آزمون این کتابو تو 12روز پشت هم بزن(قبل هیچ کاری و کوچکترین مروری،آزموناشو پشت هم بزن یعنی روز یکی)و عصرش تحلیل کن
      تو این دوازده روز هیچ کار نکن به جز این ازمونا
      بعد این 12 روز اشکالاتت در میاد و متوجه میشی تو جمع بندی تا روز کنکور رو چیا وقت بزاری رو چیا بیخود وقت نذاری
      آهان یه چیزی یادم اومد
      بعد 22اردیبهشت یه هفته کل درسا رو مرور کن در عرض یه هفته(بهش میگن هفته انتقال)بعد این آزمونا رو پشت بندش بزن
      خب امتحانات ترم ما چی میشه؟ (این برنامه 94ه ولی احتمالا امسال هم شبیه این باشه. یعنی بعیده قبل 10 خرداد تموم بشن آزمونا و قطعا نمیشه تا اون موقه شروع کرد جمع بندی رو)
      http://bayanbox.ir/view/436803584282...Pp3b449124.jpg
      اینا که نهاییه خود مدرسه هم یه سری امتحانا برگزار میکنه. ضمن اینکه نیم روز واسه تحلیل کمه چون اون روز هم قراره خسته بشی
      کاظم میگه نیم روز آزمون دو و نیم روز بررسی. واسه دانش آموزای قوی هم یک و نیم روز بررسی. کنکور 95 و 94 داخل و خارج باید بمونه واسه دو هفته آخر.چون بین قلمچی آخر و کنکور دو هفته فاصله هست. در نتیجه 8 تا آزمون رو باید قبل قلمچی بزنیم. اگه دو روز فرض کنیم 16 روز وقت لازمه. اگه از 14 خرداد شروع کنیم یه روز قبل قلمچی ما تموم کردیم. @mahdi2015
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط yasintabriz : 05 بهمن 1395 در ساعت 18:57

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.

صفحه انمن رو که باز کردم این تاپیک رو دیدم با توجه به نوع نگارش عنوان تاپیک چشم بسته گفتم ارسال کننده حتما زاپاتا هس!!!!!!!!! حدسمم که درست بود

خب سعی مبکنم خلاصه و مفید فلسفه استفاده از این کتابو بگم.

1. اینکه شما باید عدت کنید 4 ساعت بدون اینکه بلند شین به سوالا جواب بدین
      2. اینکه یاد بگیرین تایمت کنکور رو مدیریت کنید...مثلا هر درس عمومی رو تو 15 مین جواب بدین و 15 مین باقی مونده بیاین تقسیم بین دروس و سوالتی که مونده بر اساس الویت..مثلا تو درس عربی شما سوالاتو تو 15 مین یا کمتر بسته به تسلطتون جواب میدین و درک مطلبش رو میزرین تو 15 مین اخر
      3. اینکه میگن با شرایط کنکور باشین یعنی سعی کنید حتی لباس هایی باشه که اون روز میپوشین ت عادتت کنین مثلا رخترا تو خونه مقنعه نیاز نیس بپوشن ولی بهتره اینکارو تمرین کنن یا پسرا تو خونه که کمربند نمیپوشن!!!!!!
      4. مهم نیس الان شما تو روز با چه ترتیبی درس میخونین ولی باید عادت کنین اگر میخواین تو روز کنکور طبق دفترچه سوال حل کنین 8 صبح باید ادبیات جواب بدین و مغزتون هنگ نکنه مکنه شما الان صبحا ساعت 8 مثلا زیست بخونین ولی ازمون که با زیست شروع نمیشه...
      5. اینکه یاد بگیرین ذهنتون خسته نشه از اینکه قراره 4ساعت پشت سرهم سوالارو حل کنین و بتونین استرس رو کنترل کنین هرچقدر سخته...درسته سوال رو شما تو طول سال دیدین ( ازمون ها جامع موسسات خوبیش این که سوالا جدیدا و تکراری نیستن حتمااستفاده کنین )اما پراکنده اما وقتی دارین یک کنکور جامع میزنین مثلا تو درس قیزیک شما کل فصل صوت رو خوندین و مثلا از یه بخش یه سوال میاد و حل میکنین ولی سوال بعد دیگه مکنه از صوت نباشه و باید ذهنتون بتونه بلافاصله خودش رو مچ کنه اصطلاحا که برای همه درسا همین طور هس چون از هر فصل یه تعداد محدود سوال میدو
      6. وقتی کنکورا رو میزنین میفهمین طراح ها بیشتر چه جاهایی براشون مهم هس که البته تو طول سال با زدن تستا خودتم میفهمی کجاه مهم تر هست
      7. اینکه تو درسا محاسباتی مثلا جواب سوال 3 هست که اون جواب 3 تو گزینه 2 هستش باید حواستون به ای بی دقیاتی باشه با تمرین..یا یه مورد یکی از دبیرام تعریف میکرد که دانش اموز فوق العاده بده و کنکورش و عالی از نظرش داشته میداده اما وقتی به خرین سوال شیمی رسیده و بعد خواسته وارد پاسخ برگ کنه دید جایی براش نداره اون شماره سوال و نتیجش این شده که پشت کنکور مونده چون نمیدونسته کدوم سوال رو جا به جا زده...

فعلا این 7 مورد رو یادم هس اگر یادم اومد بازم میگم و اگر سوالی دارین خوشحال میشم راهنمایی کنم.

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن