خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      درباره این مقاله یه حرف هست که همیشه میگم :)) مردم از خدا هم راضی نیستن حالا میخوای از تو راضی باشن :))
      بله

حرف شما درسته ولی ما همیشه راضی نیستیم که نسبی متفاوتیم...رضایت از خدا هم میتونه این باشه میخوایم همه چی طبق روال باشیم باور نداریم همه چیز کنار هم نمیشه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب بود.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      up

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند مطلب از این پست یادگرفتم
      1- برای حرف مردم احترام قائل باشم ولی ارزش نه
      2-شهامت نه گفتن رو همه جا داشته باشم
      3-به خودم و خانوادم بیشتر از همه در درجه اول اهمیت بدم و ارزش قائل باشم
      4- این توی این تاپیک نیست، ولی به خدا توکل کنم و ازش کمک بخوام، تا توجه خودش رو داشته باشم. اینطوری دیگه گدایی محبت نمیکنم، چون یکیو دارم که هوامو داره
      ممنون از نویسنده عزیز
      ویرایش توسط kia77 : 21 اسفند 1396 در ساعت 00:37

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      چند مطلب از این پست یادگرفتم
      1- برای حرف مردم احترام قائل باشم ولی ارزش نه
      2-شهامت نه گفتن رو همه جا داشته باشم
      3-به خودم و خانوادم بیشتر از همه در درجه اول اهمیت بدم و ارزش قائل باشم
      4- این توی این تاپیک نیست، ولی به خدا توکل کنم و ازش کمک بخوام، تا توجه خودش رو داشته باشم. اینطوری دیگه گدایی محبت نمیکنم، چون یکیو دارم که هوامو داره
      ممنون از نویسنده عزیز
      سلام دوست عزیز..خیلی ممنون از لطفت و پاسخت

مورد اول اینکه ارزش برای کسی که مثل تو بهت ارزش و احترام قایل باشه ارزش و احترام بذار
      مورد چهارم خداوند همیشه همراه و همیار ماست اما به ما قدرت تفکر و تعقل داده پس باید بخودمون تکیه کنیم و تلاش کنیم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

سلام دوست عزیز..خیلی ممنون از لطفت و پاسخت

مورد اول اینکه ارزش برای کسی که مثل تو بهت ارزش و احترام قایل باشه ارزش و احترام بذار
      مورد چهارم خداوند همیشه همراه و همیار ماست اما به ما قدرت تفکر و تعقل داده پس باید بخودمون تکیه کنیم و تلاش کنیم
      خواهش میکنم دوست من
      مورد اول با شما موافقم.
      مورد چهارم هم منظورم بیشتر این بود که،مثلا کسایی رو حتما دیدید که بخوان فقط برای جلب توجه، یا جلب محبت، یا مثلا علاقه مند کردن طرف مقابل به خودشون برای افراد کار هایی انجام بدن که خیلی فراتر از وظیفه و وجدان کاری شون هست، اما از طرف مقابل هیچ پاسخی دریافت نمیکنن. منظورم اینه که توجه مون اول به خدا و دوم به خانوادمون باشه، و بعد بر اساس وظایف و وجدان کاری مون ، و با توجه به موقعیت و منش هر فرد، و برداشت خودمون از دیدگاه اونها نسبت به خودمون، با آنها تعاملات اجتماعی داشته باشیم. حالا این تعاملات میخواد یه سلام علیک ساده باشه، یا وارد رابطه احساسی و عاشقانه بشیم. اگر هم به هر دلیلی در این تعاملات مشکلی پیش اومد، زمانی که تمام توجه مون به خدا باشه، هم لطمه عاطفی چندانی نمیخوریم . هم یه گوشه چشمی روی فرصت برای تعاملات بعدی میتونیم داشته باشیم.

ممنونم دوست من

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن