خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کسی کناب تست کانون کتاب نسبتا دشوار دشوار تر دشوار داشته

سلام کسی این کتاب داشته و از استفاده کرده فوق العاده سخته

برای جمع بندی زیست چیکار کنم از چه منبعی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من این حرف ها رو ی دقیقه پیش تو ی پست دیگه درمورد جمع بندی زدم
      اما کتاب ی که میگی به نظر من نخر و برو کتاب آبی قلمچی رو بگیر---الان میدونم تعجب کردی درسته که کتاب نسبتا دشوار دشوار دشوارتر خیلی بهتره ولی خوبی آبی قلمچی اون dvd هست که همراهش هست و تمام آزمون های سه سال اخیر مربوط به همون درس مثلا این جا زیست شناسی داخل هست در صورتی که کتاب سبتا دشوار دشوار دشوارتر فقط گروهی از تستای کانون تو این چند سال اخیر هست

هیچ کتابی به درستی و به خوبی زیست رو جمع بندی نکرده
      تنها راه به نظر من کلاس جمع بندی هست که به نظر من اون هم هر استادی نه
      اگرچه خودم خیلی با جمع بندی زیست موافق نیستم چون باید خودت همه چی رو با هم بخونی و ترکیب کنی
      یه پیشنهاد اگر دوست داشتی انجام بده برای خودم خوب جواب داده.
      متن کتاب رو خط به خط برو جلو و روی هرکلمه ای فکر کن و نگو خوب این هیچی نداره نه.باید از هرکلمه برا خودت ص غ دربیاری اون موقع هست که موقعی ی تست سنگین هم ببینی باهاش راحت رفتار میکنی
      شخضا برا من مفید بوده حداقل تو قلمچی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم از سوم راهنمایی چون تست میزدم کتاب های آبی رو داشتم جدیدا هم که کتابای سه سطحی اومده میشه گفت این دو تا کتاب مکمل همن .. یعنی شما بعد مطالعه کتاب یا فیلم های آموزشی که میبینی باید بری سراغ کتاب آبی..من خودم اینطوریم که یه دور درسنامشو هم میخونم یه یادآوری هم بشه ، شاید نکته جدیدی یاد گرفتم .. ؛

بعد اون باید کتاب سه سطحی رو به ترتیب سطح سوالات دشواری حل کنید...سوالات کتاب سه سطحی سنگین تر از کتاب آبی و کنکور هست.یعنی اگه بعد همه اینا شما به سطحی مسلط باشی کاملا درصد خیلی خوبی توی کنکور بدست میاری.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کتاب سه سطح بیشتر برای افراد سطح بالا هستش !
      برای جمع بندی سعی کنید تست های آزمون های گزینه دو و قلمچی که در انتهای کتاب الگو هست رو کار کنید .
      کتاب سه سطح بیشتر برای برو بچه هایی هست که دنبال تست های تاپ و ... هستند ( به نظر من بعد از تست های iq کتاب گاج ، سنگین ترین تست های زیست رو شامل میشه )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کتاب سه سطح بیشتر برای افراد سطح بالا هستش !
      برای جمع بندی سعی کنید تست های آزمون های گزینه دو و قلمچی که در انتهای کتاب الگو هست رو کار کنید .
      کتاب سه سطح بیشتر برای برو بچه هایی هست که دنبال تست های تاپ و ... هستند ( به نظر من بعد از تست های iq کتاب گاج ، سنگین ترین تست های زیست رو شامل میشه )

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام سه سطحی زیست خیلی خوب هست هم پیش هم پایه تقریبا نکات مهم دوره میشه ولی پیش نیازش کتاب ابی یا هر کتاب اموزشی دیگه ای ک داری
      برای جمبندی مرور نکات در کتابت ک نکاتو طول سال جمع کن و بنویس با ازمون های جامع گاج و قلمچی و سنجش و سراسری میتونی برای اطمینان هم ی دور دیگ تست های شمارشی کتاب اموزشیتو بزنی
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن