خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 83
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.r.ch.m.7871 نمایش پست ها
      بالاخره تصویب شده یا نشده؟؟میریم پرسوجو میکنیم میگن نشده میام فروم میگن شده الان تصویب شده یا نه اگه شده سهمیه ایا چن نفر شدن؟؟؟تاثیرش چجوریه؟؟؟
      آخه واقعاً معلوم نیست هنوز شورای نگهبان هیچ خبری در مورد زیر 25% اعلام نکرده
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هنوز معلوم نشده زیر 25 ها سهمیه ایثارگران هستند یا نه ؟

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aavvzz نمایش پست ها
      هنوز معلوم نشده زیر 25 ها سهمیه ایثارگران هستند یا نه ؟
      5% سهمیه اختصاصی + مازاد سهمیه بالا 25% ها رو دارن
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      5% سهمیه اختصاصی + مازاد سهمیه بالا 25% ها رو دارن
      نفهمیدم یعنی چی
      الان بالای 25% ها به ضررشون شده ؟

7. Top | #67
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نفهمیدم یعنی چی
      الان بالای 25% ها به ضررشون شده ؟
      نه بالا 25% ها هیچ فرقی به حالشون نمیکنه و ضرر هم نکردن فقط به فرزندان رزمنده 6 ماه داوطلبانه جبهه و فرزندان زیر 25% اومدن 5% سهمیه اختصاصی دادن که مال این 2 دسته هست و سهمیه رسیده به 30% که 5% ماله این 2 دسته هست و 25% هم برای فرزندان بالا 25% حالا از اونجایی که سهمیه بالا 25% ها فقط 8% از این 25% پر میشه و 17% خالی میمونه بر فرض اگر 10% هم پر بشه 15% خالی میمونه که مازاده و میدنش به اون 2 دسته ای که گفتم یعنی کلاً اول بالا 25% ها پذیرش میشن مازادشو میدن به اون 2 دسته

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اصلا شماها چرا دارین بحث ایثار گرا رو می کنید؟ تو هر دانشگاهی فرضا 4تا صندلی مال بچه های شهدا و ایثارگراس که اونا بین اون 4تا صندلی رقابت میکنند اصلا به ما ربطی نداره . بعدشم منطقی فکر کنید یکم . حاضری پزشکی بخونی ولی پدر نداشته باشی؟پس لطفا بی خیال شو.

9. Top | #69
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      اصلا شماها چرا دارین بحث ایثار گرا رو می کنید؟ تو هر دانشگاهی فرضا 4تا صندلی مال بچه های شهدا و ایثارگراس که اونا بین اون 4تا صندلی رقابت میکنند اصلا به ما ربطی نداره . بعدشم منطقی فکر کنید یکم . حاضری پزشکی بخونی ولی پدر نداشته باشی؟پس لطفا بی خیال شو.
      دوستمون سوال کردن منم جوابشونو دادم شما ببخشید به بزرگواری خودتون

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahelam نمایش پست ها
      چیزی نگفتم که فقط سوال کردم.
      اعتراض نکردم که

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابای من زمان جنگ داشت عشق حال میکرد پدرای دانش اموزان سهمیه دار دنبال دفاع از ناموس وطن پس نوش جونشون...منم پدرمو ازدست دادم ی شب بدون پدر خوابیدن سخت ارز هرچیزیه...
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رفقا من فقط یه چیزی میدونم .روز حساب نزدیک است......کسی که ذره ای حق من رو بخوره نمی گذرم.کنکور کنکوره بچه ایثارگرو عادی هم نداره.این کجای عدالته که بچه جانباز با درصد های زیر 20 بزشکی قبول بشه که فرد عادیش با درصد های 40 قبول نمیشه.واقعا حق الناسه حالا شما هر جور دوست دارید خودتونو قانع کنید.ولی من نمیگذرم.خدا از حق الناس نمیگذره.اما من درسمو میخونم بزشکی روهم میارم .هرجور امکانات مادی حق خانواده ایثارگران و شهداست اما کنکور حق همست

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khansar نمایش پست ها
      رفقا من فقط یه چیزی میدونم .روز حساب نزدیک است......کسی که ذره ای حق من رو بخوره نمی گذرم.کنکور کنکوره بچه ایثارگرو عادی هم نداره.این کجای عدالته که بچه جانباز با درصد های زیر 20 بزشکی قبول بشه که فرد عادیش با درصد های 40 قبول نمیشه.واقعا حق الناسه حالا شما هر جور دوست دارید خودتونو قانع کنید.ولی من نمیگذرم.خدا از حق الناس نمیگذره.اما من درسمو میخونم بزشکی روهم میارم .هرجور امکانات مادی حق خانواده ایثارگران و شهداست اما کنکور حق همست
      فرض کن خدایی نکرده پدر شما موجی باشه.
      یهو وسط درس میگیره و ...
      تو اون وضع زندگی نمیشه درس خوند.
      بری کتابخونه هم فکرت پیش پدرت هست .
      من نمیخوام از سهمیه دفاع کنم.
      ولی واقعا بعضیا حقشون هست که این سهمیه رو داشته باشن
      بعضیا... نه همشون

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فرض کن خدایی نکرده پدر شما موجی باشه.
      یهو وسط درس میگیره و ...
      تو اون وضع زندگی نمیشه درس خوند.
      بری کتابخونه هم فکرت پیش پدرت هست .
      من نمیخوام از سهمیه دفاع کنم.
      ولی واقعا بعضیا حقشون هست که این سهمیه رو داشته باشن
      بعضیا... نه همشون
      موجی شدن یعنی چی؟
      چه علائمی داره این بیماری؟

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام..آخرش نفهمیدیم .این سهمیه زیر 25درصد برا فرزندای ایثارگرزیر 25درصده تاثیرش میدن یا نه..چوون تو هنگام ثثبتنام گزینه ای تحت عنوان فرزند و همسرایثارگر زیر 25 نیست...اما خود ایثارگر هست....جریان چی چیه؟روشنمون کنید..مثه غول کتابارو تموم کردیم اگه این سهمیه برا زیر 25درصد لحاظ شه.خیلی خوبه......چن ساله اینایی که بالا 25درصدن میخورن

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن