خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 83
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMMMA نمایش پست ها
      از کجا میدونی تمدید شده ؟
      داداش ما الان کنکوری هستیمک احساس میکنیم بزگترین دغده مملکت کنکور و خصوصا تعیین بحث سهمیه هاست
      برنامهع ششم ابعاد گسترده ای داره و با وجود اندک مشکلات مالی که داریم یکم پیچیده شده و بررسی اون زمان بر تر و حرف دوستمون مبنی بر تمدید قانون گذشته در مورد سهمیه و کنکور منطقی به نظر میاد(هرچند من خبرش رو ندیدم تا الان)
      از طرفی همون طور که کاریزما گفت تایید(توسط شورای نگهبان) ابلاغ به ادارات و عملی شدن اون زمان بره
      خلاصه اینکه اگه با قانون جدید شامل سهمیه 5 درصدی میشی بهت شدیدا توصیه میکنم خودش رو بهش دلخوش نکنی

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی دوست دارم تصویب شه تا این ادم های کند ذهن که مرز های شرافت و انسانیت رو در نوردیدند ... حالشون جا بیاد اخه بجز سهمیه چی دارید لقمه حلال هم که هیچی ...هر کی این تایبک ها رو ببینه باید بفهمه اینا چطور ادمایی هستن ... اون یکی تایبک که اون استارترش فکر کنم باید بره از خجالت بمیره...
      چقدر یک ادم باید خوار و ذلیل و بست و زیون باشه...
      با همتون بودم...
      ویرایش توسط Baloot : 06 بهمن 1395 در ساعت 00:03

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alpey نمایش پست ها

داداش ما الان کنکوری هستیمک احساس میکنیم بزگترین دغده مملکت کنکور و خصوصا تعیین بحث سهمیه هاست
      برنامهع ششم ابعاد گسترده ای داره و با وجود اندک مشکلات مالی که داریم یکم پیچیده شده و بررسی اون زمان بر تر و حرف دوستمون مبنی بر تمدید قانون گذشته در مورد سهمیه و کنکور منطقی به نظر میاد(هرچند من خبرش رو ندیدم تا الان)
      از طرفی همون طور که کاریزما گفت تایید(توسط شورای نگهبان) ابلاغ به ادارات و عملی شدن اون زمان بره
      خلاصه اینکه اگه با قانون جدید شامل سهمیه 5 درصدی میشی بهت شدیدا توصیه میکنم خودش رو بهش دلخوش نکنی
      شما کاره دیگه ای نداری خیالت تخت تصویب شده شورای نگهبان هم تایید کرده شما هم باید بری کشکت رو بسابی و به قول اون دوستت با 93 هزار کشوری داروسازی کرمان! هم خداحافظی کنی...
      دلم به حالتون میسوزه...از بهره هوشیتون معلومه چه خبره...بدبخت اون مریضایی که بیفتن زیر دست شماها...
      ویرایش توسط Baloot : 06 بهمن 1395 در ساعت 00:05

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اینایه قندون داداشن انقدر داداش داداش نکن فقط بدجوری خودتوزدی به خواب

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      شما ا...
      نقل قول نوشته اصلی توسط lightning نمایش پست ها
      اینایه قندون داداشن انقدر داداش داداش نکن فقط بدجوری خودتوزدی به خواب
      من هیچ کدومتون رو نقل نکردم که حالا بیاییم در مورد متن و اینکه چرا باعث سندرم روده تون شده و باعث شده اینطور زور بزنین
      واقعا زبان قاصر است از این همه حماقت

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من هیچ کدومتون رو نقل نکردم که حالا بیاییم در مورد متن و اینکه چرا باعث سندرم روده تون شده و باعث شده اینطور زور بزنین
      واقعا زبان قاصر است از این همه حماقت
      برو بچه جون من نیازی به اینا ندارم ..
      برو یه وقت رو دل نکنی از خودت مشخصه که چه طور زور می زنی جاش نیست اون کلمه معروف رو بکار بببرم برو رو اون مغزت کار کن تا دیگه اینطور رسوا نشی...! اینجا فرومه متوجهی ... حرفی زدی هر کی میتونه نقل قولت کنه نترس با 93000دارو کرمان قبول می شی....!
      خود گویی و خود خندی عجب زن هنرمندی...!
      واقعا زبان قاصر است از این همه بررویی...

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Long Shadow نمایش پست ها
      برو بچه جون من نیازی به اینا ندارم ..
      برو یه وقت رو دل نکنی از خودت مشخصه که چه طور زور می زنی جاش نیست اون کلمه معروف رو بکار بببرم برو رو اون مغزت کار کن تا دیگه اینطور رسوا نشی...! اینجا فرومه متوجهی ... حرفی زدی هر کی میتونه نقل قولت کنه نترس با 93000دارو کرمان قبول می شی....!
      خود گویی و خود خندی عجب زن هنرمندی...!
      واقعا زبان قاصر است از این همه بررویی...
      رسوا؟؟
      چقدر داری سخت زندگی میکنی...
      تو وقت انتشار کارنامه های کنکور هم امیدوارم تو فروم فعالیت داشته باشی : )

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رسوا؟؟
      چقدر داری سخت زندگی میکنی...
      تو وقت انتشار کارنامه های کنکور هم امیدوارم تو فروم فعالیت داشته باشی : )
      اباشه تو راست می گی حالا برو عمویی...!
      ویرایش توسط Baloot : 06 بهمن 1395 در ساعت 13:17

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان .
      چی شد بنظرتون ماده 70 و اصلاحش امسال اجرایی بشه ؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تیر خلاص
      ضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن مصوبه سهمیه دانشگاهی جانبازان زیر 25 درصد در سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، "غلامرضا شرفی" نماینده ایثارگر و جانباز 50 درصد مجلس دهم در گفتگویی با خبرنگار ما درپاسخ به این سوال که آیا سهمیه دانشگاهی جانبازان زیر 25 درصد در کنکور 96 لحاظ خواهد شد، با اشاره به مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه اظهار داشت: سهمیه ورود به دانشگاه جانبازان زیر 25درصد و رزمندگان با شش ماه سابقه حضور در دفاع مقدس طبق مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور در کنکور سال96 دز صورت تائید شورای نگهبان لحاظ خواهد شد. وی افزود: در این خصوص درصد جانبازی و مدت زمان حضور درجبهه به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است که به ازای هر ماه یک درصد محاسبه می شود و طبق برنامه ششم آنها می توانند از این امتیاز برای راهیابی به دانشگاه استفاده کنند.
      منبع فاش نیوز

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تیر خلاص
      ضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن مصوبه سهمیه دانشگاهی جانبازان زیر 25 درصد در سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، "غلامرضا شرفی" نماینده ایثارگر و جانباز 50 درصد مجلس دهم در گفتگویی با خبرنگار ما درپاسخ به این سوال که آیا سهمیه دانشگاهی جانبازان زیر 25 درصد در کنکور 96 لحاظ خواهد شد، با اشاره به مصوبات مجلس شورای اسلامی در خصوص ایثارگران در لایحه برنامه ششم توسعه اظهار داشت: سهمیه ورود به دانشگاه جانبازان زیر 25درصد و رزمندگان با شش ماه سابقه حضور در دفاع مقدس طبق مصوبه مجلس در برنامه ششم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور در کنکور سال96 دز صورت تائید شورای نگهبان لحاظ خواهد شد. وی افزود: در این خصوص درصد جانبازی و مدت زمان حضور درجبهه به عنوان ملاک در نظر گرفته شده است که به ازای هر ماه یک درصد محاسبه می شود و طبق برنامه ششم آنها می توانند از این امتیاز برای راهیابی به دانشگاه استفاده کنند.
      منبع فاش نیوز

تبریک دوست من...امید وارم منو ببخشی واسه بحثی که بین ما اتفاق افتاد ...هر دومون ان شا الله موفق باشیم 😌

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزی

13. Top | #43
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      شورای نگهبان کی تصویب میکنه بالاخره ؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تیر خلاص
      منبع فاش نیوز
      این مال خود جانبازه

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      این مال خود جانبازه
      خود جانباز زیر25درصد وشخص رزمنده 6 ماه داوطلبانه سال هاست که سهمیه دارن

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن