خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی از پیام نور انصراف داده جدیدا ؟ ( شرایط جدید )

سلام
      کسی از دوستان تو این انجمن هست که جدیدا یا پارسال از دانشگاه پیام نور انصراف داده باشه و برای کنکور خونده باشه یا بخونه ؟؟؟ ( یکی دوتا سوال خیلی مهم و فوری دارم )

عزیزان راهنمایی کنید واقعا در شرایط خوبی نیستم

ویرایش توسط کنکوری 96 : 05 بهمن 1395 در ساعت 01:33

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      سلام
      کسی از دوستان تو این انجمن هست که جدیدا یا پارسال از دانشگاه پیام نور انصراف داده باشه و برای کنکور خونده باشه یا بخونه ؟؟؟ ( یکی دوتا سوال خیلی مهم و فوری دارم )
      سلام
      این موضوع هنوز حل نشد؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من امروزرفتم مثل ترم اول امسالم ثبتنام کنم که مرخصی بگیرم گفتم کی میشه انصراف داد گفت هروقت دلت خاست پرسیدم بعد نتایج کنکور میشه گفت بله

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.T نمایش پست ها
      سلام
      این موضوع هنوز حل نشد؟؟؟؟

انصراف دادم . ولی یه چندتا برگه دادن دستم میخواستم بدونم چیه . گفتن کسی از پیام نور انصراف داده حتما میدونه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کمک کنید . من خیلی فکرم درگیره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصن لازمه انصراف داد؟! من کنکور 95 پیام نور قبول شدم ولی خب فقط ثبت نام غیرحضوری کردم اونم با کلی نقض مدارک و بعدش دیگه پیشمون شدم و برا ثبت نام حضوریو تکمیل نرفتم!! مشکل نظام وظیفه و سربازیم ندارم!! بعدشم اینکه شما اگه دانشجوی پیام نورم باشی و انصراف ندی ولی اگه کنکور 96 روزانه قبول بشی میتونی روزانه ثبت نام کنی. چون پیام نور قابلیت تحصیل همزمان توی 2تا رشته(2تا دانشگاه) رو داره!! نگرانیت بابت چیه؟!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arrs_rs نمایش پست ها
      اصن لازمه انصراف داد؟! من کنکور 95 پیام نور قبول شدم ولی خب فقط ثبت نام غیرحضوری کردم اونم با کلی نقض مدارک و بعدش دیگه پیشمون شدم و برا ثبت نام حضوریو تکمیل نرفتم!! مشکل نظام وظیفه و سربازیم ندارم!! بعدشم اینکه شما اگه دانشجوی پیام نورم باشی و انصراف ندی ولی اگه کنکور 96 روزانه قبول بشی میتونی روزانه ثبت نام کنی. چون پیام نور قابلیت تحصیل همزمان توی 2تا رشته(2تا دانشگاه) رو داره!! نگرانیت بابت چیه؟!
      دوست عزیز من یکم مشکلم پیچیدس . من بعد از 2/5 بدون هیچ واحدی پاس کنم از دانشگاه انصراف دادم و چندتا نامه دانشگاه موقع انصراف بهم داد که توش معافیت تحصیلی و اخرین مدرک دوره که زده پیش دانشگاهی و . . . . اینا هست . میخوام از کسی که انصراف داده بپرسم قضیه این نامه ها چیه اصلا ؟؟؟ اینا رو باید چیکار کنم خود دانشگاه یه چیز میگه بعد نظام وظیفه یه چیز دیگه و جالب تر پلیس+10 یه چیز دیگه . از کسی که تجربه انصراف از پیام نور داره میخوام کمک بگیرم

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arrs_rs نمایش پست ها
      جناب مشکل همون سربازیه دیگه.

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان مرخصی نمیشه گرفت؟من امروز رفتم سایت مرخصی بگیرم کلا گزینه ای واسه ثبت نام و مرخصی نبود اصلا هیچی نبود

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up . . .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن