خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

نرفتن به مدرسه در سال سوم

سلام
      من خداروشکر امتحانات ترم اول رو به هر سختی که بود دادم و معدلم هم خوب میشه. (حدود 19.70)
      اما ترم 2 به خاطر یک سری مشکلات روحی و روانی نمیتونم مدرسه برم. یعنی باید توی خونه درس بخونم
      میخواستم ببینم آیا میتونم اینطوری توی امتحانات نهایی موفق بشم؟ از فیلمهای آلاء استفاده میکنم و کتاب های پرسمان...
      و آیا لازمه تست هم بزنم؟ یا فقط برای نهایی بخونم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی زوده واسه مدرسه نرفتن که!
      سومی تازه!!!!!!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و مدرستم فک نکنم اجازه بده

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza378 نمایش پست ها
      سلام
      من خداروشکر امتحانات ترم اول رو به هر سختی که بود دادم و معدلم هم خوب میشه. (حدود 19.70)
      اما ترم 2 به خاطر یک سری مشکلات روحی و روانی نمیتونم مدرسه برم. یعنی باید توی خونه درس بخونم
      میخواستم ببینم آیا میتونم اینطوری توی امتحانات نهایی موفق بشم؟ از فیلمهای آلاء استفاده میکنم و کتاب های پرسمان...
      اول از همه باید اون مشکل روحی و روانی رو حل کنین بره پی کارش ! چون این مشکل چه تو خونه چه تو مدرسه شما رو اذیت خواهد کرد !! حتی ممکنه ادامه دار بودنش ، سال بعد شما رو هم تحت تاثیر قرار بده !

ثانیا با معدلی که دارین معلومه که شاگرد خوبی هستین ولی مطمئن باشین که این معدل بالا اولش به خاطر تلاش شما بوده و بعدش به خاطر حضور شما تو کلاس و مدرسه ! یعنی شما از جو مدرسه دور بشین کم کم افت میکنین ! اینو تجربه نشون داده ! چون بعضی از درس ها و مطالب هستن که با خوندن یاد گرفته نمیشه ! مثل ژنتیک که بدون کمک یه نفر امکان نداره فردی یاد بگیره !!

حضور در کلاس و گوش دادن دقیق به مطالب خیلی خیلی مهمه ! مخصوصا تو سال سوم که سال سرنوشت سازی هست ! همچنین بودن تو کلاس و داشتن رقابت هم باعث میشه تلاشتون زیاد بشه !

نظر شخصی من و تجربه نشون میده که 90 درصد تصمیمات این مدلی به جایی نرسیدن ! امیدوارم شما مشکلتون رو حل کنین و تو مدرسه حضور پیدا کنین . موفق بودن تو نهایی هم بستگی به تلاش شما داره ! اینو هیچکس هم نمیتونه بگه و هم نمیتونه تضمین بکنه !

اگر هم مشکل حاده و واقعا نمیتونین ! بهتره بعضی درسها رو خودتون و بعضی درسهای دیگه رو یا با معلم خصوصی یا با فیلم و جزوه و اینجور چیزها درس رو یاد بگیرین ..

شما چون سال سوم هستین اولا باید مسئله تشریحی زیاد حل کنین بعدش تست بزنین ! چون تو امتحانات نهایی به روش تستی نمره نمیدن ! و اینجا براتون مشکل بوجود میاد ..

امیدوارم موفق باشین .

ویرایش توسط FaaRshD : 01 بهمن 1395 در ساعت 21:08

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      متاسفانه بیماری ام از سال دوم دبیرستان شروع شده
      به دکتر های روانپزشک و روانشناسان مختلف مراجعه کردم
      اما روز به روز داره شدیدتر میشه
      با این وجود سعی کردم تسلیم نشم. و گاهی هم که تسلیم میشدم بعد از مدتی دوباره بلند میشدم و ادامه میدادم
      واقعا از آینده خودم بی خبرم. اگر این بیماری همینطور ادامه پیدا کنه نمیدونم چی میشه.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام...شما از حضور داخل جمع هراس داری؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      سلام...شما از حضور داخل جمع هراس داری؟
      سلام
      خیلی..
      دکترها میگن افسردگی دوقطبی دارم.
      تازگی ها دوره هاش شده 1 هفته.
      مثلا این هفته کلا نتونستم برم مدرسه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      خیلی..
      دکترها میگن افسردگی دوقطبی دارم.
      تازگی ها دوره هاش شده 1 هفته.
      مثلا این هفته کلا نتونستم برم مدرسه
      خب اینکه اصلا مدرسه نری پاک کردن صورت مسعله هست نه حل مشکل بالاخره انسان یه موجود اجتماعیه و پیشرفتها هم به وسیله حضور داخل اجتماع به وجود میان داداش تموم تلاشتو بکن که رفعش کنی وگرنه تو آینده خیلی بیشتر مشکل ساز میشه....ان شا الله این حالت از بین بره و سلامت کامل رو به دست بیاری
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      والله منم بخاطر المپياد مجبور بودم كه سوم زياد مدرسه نرم ( البته نه اينكه اصلا نرم !)
      اولا مدرست بايد اجازه بده كه بتوني جزو دانش آموزاش در نهايي سوم شركت كني ( مدارس غير انتفاعي معمولا اُكي هستند ولي دولتي ها سخت گيرند !)
      بعدش خب من خودم طبق برنامه تمامي درس ها رو از روي كتاب هام ميخوندم و ... ( دوره ي ما اين جور فيلم هاي رايگان مد نبود )
      پرسمان ها كتاب هاي خوبي هستند ولي در كنارشون حتما سوالات نهايي سال گذشته رو هم كار بكن بصورت آزموني : و مواظب باش كه سست اراده نشي و مثل ايامي كه مدرسه ميرفتي ، در درس ها جدي باشي !

انشالله كه حالت خوب بشه و موفق باشي .
      ياعلي

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      والله منم بخاطر المپياد مجبور بودم كه سوم زياد مدرسه نرم ( البته نه اينكه اصلا نرم !)
      اولا مدرست بايد اجازه بده كه بتوني جزو دانش آموزاش در نهايي سوم شركت كني ( مدارس غير انتفاعي معمولا اُكي هستند ولي دولتي ها سخت گيرند !)
      بعدش خب من خودم طبق برنامه تمامي درس ها رو از روي كتاب هام ميخوندم و ... ( دوره ي ما اين جور فيلم هاي رايگان مد نبود )
      پرسمان ها كتاب هاي خوبي هستند ولي در كنارشون حتما سوالات نهايي سال گذشته رو هم كار بكن بصورت آزموني : و مواظب باش كه سست اراده نشي و مثل ايامي كه مدرسه ميرفتي ، در درس ها جدي باشي !

انشالله كه حالت خوب بشه و موفق باشي .
      ياعلي

ممنون از کمکت
      فعلا تصمیم گرفتم به مدرسه رفتن ادامه بدم...
      فکر میکنم گزینه ی خوبی رو برای حل مشکلم انتخاب نکردم.
      بودن در مدرسه درس خوندن رو برام راحت تر میکنه چون امکان دسترسی به دبیر هم دارم و میتونم سوالاتم رو ازش بپرسم یا هر جا مطلب رو نفهمیدم برم ازش بپرسم..
      خداروشکر مدرسه ام هم دبیرهای خوبی داره و حیفه ازشون استفاده ی کافی رو نبرم

برام دعا کنید دوستان که بتونم به مشکلم غلبه کنم

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ممنون از کمکت
      فعلا تصمیم گرفتم به مدرسه رفتن ادامه بدم...
      فکر میکنم گزینه ی خوبی رو برای حل مشکلم انتخاب نکردم.
      بودن در مدرسه درس خوندن رو برام راحت تر میکنه چون امکان دسترسی به دبیر هم دارم و میتونم سوالاتم رو ازش بپرسم یا هر جا مطلب رو نفهمیدم برم ازش بپرسم..
      خداروشکر مدرسه ام هم دبیرهای خوبی داره و حیفه ازشون استفاده ی کافی رو نبرم

برام دعا کنید دوستان که بتونم به مشکلم غلبه کنم

خب خدا رو شکر مشکلت حل شد! فقط میتونم بگم خوش بحالت که تو مدرسه ای هستی که هم معلمای خوبی داری و هم احتمالا دانش آموزاس خوب ...باور کن همین آرزوی خیلیا از جمله خودمه!
      قدر داشته هاتو بدون داداش!
      یا علی

12. Top | #12
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      من دیشب خیلی شب سختی رو پشت سر گذاشتم...
      به مرز جنون رسیده بودم...
      واقعا نمیدونم چیکار کنم
      دکترم داره میگه من مشکلی ندارم و میتونم برات نامه بنویسم که بری راه دور درس بخونی
      نمیدونم خودم میتونم درسهامو بخونم؟ یا سخته برام؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من دیشب خیلی شب سختی رو پشت سر گذاشتم...
      به مرز جنون رسیده بودم...
      واقعا نمیدونم چیکار کنم
      دکترم داره میگه من مشکلی ندارم و میتونم برات نامه بنویسم که بری راه دور درس بخونی
      نمیدونم خودم میتونم درسهامو بخونم؟ یا سخته برام؟
      ببین دوست من . من پارسال المپیادی بودم . از بهمن به بعد تقریبا دیگه نرفتم . کلاس خصوصی هم با وجود اینکه بهم توصیه شد اصلا استفاده نکردم . قضیه المپیاد که تموم شد خودم شروع کردم به خوندن . حتی ترم دوم ترازام از ترم اول هم بهتر بود . امسال هم کلا مدرسه نرفتم و خودم میخونم . (کلاس خصوصی هم هیچی) . یعنی حدود یک سال و نیم که کلاس نرفتم و خودم میخونم . مشکلی هم نداشتم . به نظرم انقدر کتاب خوب داریم که بتونه برای کسی که واقعا بخواد جای معلم رو بگیره .

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.f نمایش پست ها
      ببین دوست من . من پارسال المپیادی بودم . از بهمن به بعد تقریبا دیگه نرفتم . کلاس خصوصی هم با وجود اینکه بهم توصیه شد اصلا استفاده نکردم . قضیه المپیاد که تموم شد خودم شروع کردم به خوندن . حتی ترم دوم ترازام از ترم اول هم بهتر بود . امسال هم کلا مدرسه نرفتم و خودم میخونم . (کلاس خصوصی هم هیچی) . یعنی حدود یک سال و نیم که کلاس نرفتم و خودم میخونم . مشکلی هم نداشتم . به نظرم انقدر کتاب خوب داریم که بتونه برای کسی که واقعا بخواد جای معلم رو بگیره .
      ممنون
      نمیدونم این کار به نفعمه یا به ضررم
      الآن هر روز دقیقا 5 تا قرص میخورم...
      هر کاری میکنم نمیتونم جلوی پیشرفتش رو بگیرم.. واقعا خسته شدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن