خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امروز روز اول بهمن استارت

سلام من از امروز شروع کردم به خوندن پایم زیاد قوی نیست پیش هستم برای 96 میخونم هدفمم پزشکیه

دوستانی که مثل منن نظر بزارن و بگن ریاضی و فیزیک رو چجوری بخونیم

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIN_S نمایش پست ها
      سلام من از امروز شروع کردم به خوندن پایم زیاد قوی نیست پیش هستم برای 96 میخونم هدفمم پزشکیه

دوستانی که مثل منن نظر بزارن و بگن ریاضی و فیزیک رو چجوری بخونیم
      سلام.
      منم حدودبیشترازیک هفته هست که شروع کردم.
      برای ریاضی وفیزیک اول مباحث ساده وروتین رو بخون.یعنی از مباحث آسون به سمت مباحث سخت برو.
      البته پیش نیاز هارو یادت نره که قبل از خوندن مبحث مورد نظر بخونی.
      البته این روش منه.میتونی هرجور دوست داری پیش بری.
      طبق روشی که گفتم میتونی تو مدت کم به تسلط بالا تومباحثی ازریاضی وفیزیک برسی.
      اینطوری اگه هم وقت نکنی همه مباحث روهم بخونی که قطعاوقت میشه چون5.5ماه یه زمان عالی وکافیه بازم پشیمون نیستی که چرا حداقل اون مباحثی رو که میتونستی به سوالاش جواب بدی نخوندی.
      حتی سرجلسه کنکور هم موقع پاسخگویی به سوالات باید اینطور عمل کرد.
      یعنی اول سوالات آسون بعد سوالات وقت گیر بعد سوالات چالشی.
      به امیدموفقیت همه مون.

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      راستی یادم رفت اینو بگم.
      فصول سخت وآسون رو خودت باید مشخص کنی.
      درسته یه عده بعضی فصل هارو آسون میدونن که واقعا هم آسون هستن.اماممکنه یه نفر تو اون فصل مشکل جدی داشته باشه واصلا اونو نفهمه.
      پس خودت فصل هارو واسه خودت دسته بندی کن وبه ترتیب بخون.
      یاحق.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون من هم ریاضی رو همین طور میخواستم کار کنم خدارو شکر سرعت یادگیریم بالاست میخوام هر چه سریع تر خودمو برسونم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط ریاضی و فیزیک رو از رو چی بخونم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقاامین گل @amin_sورودت به انجمن روتبریک میگم.ایشالاهم به پزشکی برسی.
      من مث شمانیستم یعنی الان شروع نکردم.اماتجربه این حستوداشتم.فیزیک چون تازه شروع کردی گاج بهتراز خیلی سبزه.لازمم نیس همه تستاشوبزنی.کافیه ستاره داراویک قدم تاصداشوبزنی.اگه هم کلا اعتقادب به کتابای کمک درسی نداشتی میتونی ازفیلمای رایگان سایت صنعتی شریف استفاده کنی.وهماهنگ باهاش تستای سنجش وکنکوروربزنی.البته گاج هم فقط3ماه طول میکشه اگه روزی50 تست تقریباتویه روزبزنی.درموردریاضی هم نظرات متفاوته.یکی میگه کمک درسی لازم نیس فقط کتاب وتست یکی هم میگه بیخیال کتاب عشقست فلان کتاب.باورکن کتاباعین همن.هم درسنامش یچیزومیگه وهم اغلب تستاش ازسنجش وکنکوره.فقط رنگ وضخامت ونحوه بیان مولف متفاوته.بازم میتونی ازفیلمای آلااستفاده کنی.موفق باشیم.امیدوارم بهترین نتیجه روبگیری.
      ویرایش توسط happy boy : 02 بهمن 1395 در ساعت 18:48

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از الان اگه خوب بخونی موفقیتت 100%مطمئن باش البته اگه فردا و پس فردا و خلاصه باز روز های بعد نیای بگی ک از الان شروع کنم میشه؟
      ن کسی میتونه بگه میشه ن کسی میتونه بگه نمیشه توانایی های تو منحصر ب فرد خودته شرایطتت درس خوندن عمق خوندن دروس و خلاصه خیلی چیز های دیگه دست ب دست هم میدن و با توجه ب اونا یا میشه یا نمیشه فقط از ی چیزی مطمئنم فقط غیرممکن غیرممکن ن من ن هیچکس دیگه خدا نیستیم ک بخوایم بگیم میشه نمیشه همه چی ب خودت و توکلت ب خدا بستگی داره شاید امسال رستگار رحمانی جدید باشه ک بشه رتبه1 و شایدم ن کافیه شروع کنی و بخدا ایمان داشته باشی برای هدفت تلاش کن بقیش بسپار بخدا خدا هیچ وقت بد بندش نمیخواد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط بدترین چیز و میشه گفت عوامل مهم شکست حاشیه ها ناامیدی اعتماد ب نفس پایین فقطب خوت و هدفت فکر کن براش تلاش کن تابعدا حداقل حداقلش خودت از خودت راضی باشیو نگی چرا تلاش نکردم
      منابع زیاد دور خودت جمع نکن منابع زیاد جز سردرگمی و وقت تلف کردن هیچی نداره
      برای ریاضی خود کتاب +درسنامه هرکتابی ک داری کافیه و اولویت تست زدنت هم تست های کنکور باشه ک 30سال آبی میتونه کمک بزرگی باشه یا این ک خودت بری دانلود کنی یا اصلا هرکتابی ک داری
      برای فیزیکم اگه جزوه خوبی داری بخون و بعد تست های ستاره دار گاج و نهایتش اگه رسیدی یک قدم تا صد
      تو هر مبحثی ک مشکل داشتی میتونی از فیلم های رایگان استفاده کنی
      برای فیزیک فدایی فرد و طلوعی
      برای ریاضی امینی راد و فیلم های قاسمی
      برای شیمی فقط و فقط آقاجانی
      برای عربی فقط و فقط ناصح زاده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سراسری تجربی 95ب خیلیا ثابت کرد کنکور یعنی کتاب درسی وحل هزارباره تست های کنکور بقول دوستم هربار ک تست کنکور میزنی ی درجه ب عمق مفهوم میری دوستان انقد تست تالیفی بیخود نزنید یکی عین اشکان هاشمی 8000تست پرغلط میزاره تو کتابش بعد میگه اینارو بزنید زیستو بالا بزنید دوستان همیشه سخت ترین راه بهترین راه نیست ....کنکور یعنی تست های سنجش وسراسری یاعلی مدد

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون دوست عزیز

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییتون کمکم کرد

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      سراسری تجربی 95ب خیلیا ثابت کرد کنکور یعنی کتاب درسی وحل هزارباره تست های کنکور بقول دوستم هربار ک تست کنکور میزنی ی درجه ب عمق مفهوم میری دوستان انقد تست تالیفی بیخود نزنید یکی عین اشکان هاشمی 8000تست پرغلط میزاره تو کتابش بعد میگه اینارو بزنید زیستو بالا بزنید دوستان همیشه سخت ترین راه بهترین راه نیست ....کنکور یعنی تست های سنجش وسراسری یاعلی مدد
      تحلیل کنکور و مشابهتش به سوالات سال های قبل رو از کجا میشه یافت که کامل باشه؟اکثر سایتا از نظر دشواری دسته بندی کردن
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      تحلیل کنکور و مشابهتش به سوالات سال های قبل رو از کجا میشه یافت که کامل باشه؟اکثر سایتا از نظر دشواری دسته بندی کردن
      تحلیل رو که خودتون باید انجام بدید | اما تیپ های مشخص شده ی کنکور رو آبی قلمچی آورده | در همه کتابهای بازار هم در هر فصل تست های سراسری آورده شده که با کمی دقت میتونید خودتون تیپ بندیش کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن