خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال در مورد ترمیم معدل

سلام خسته نباشید معدل دیپلم نهایی من چهارده و نیمه و میخوام برسونمش به نزدیک بیست که تو یکی از رشته های معمولی روزانه با سوابق قبول بشم چند تا سوال داشتم

هنوز هست به چه شکل هست ترمیم معدل ؟

بعد من کل امتحانات شرکت کنم امتحانام قاطی پاتی نمیشه یعنی تو یه روز و یه تایم یا کلا تو یه روز دو تا امتحان داشته باشم ؟
      مدرسه ما سعی میکنه امتحان غیر نهایی رو قبل خرداد بگیره منظورم امتحان نهایی پیش با امتحان نهایی ترمیم سوم به چه شکلی هست

و سوال اخر امتحان نهایی تو ماه رمضونه و اردیبهشت هم که انتخاباته این وسط کی برگزار میشه البته ماه رمضون باشه خیلی بهتر از نظر من

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو رو خدا یه نفر به این سوال من جواب بده آیا من خرداد 96 ترمیم معدل شرکت کنم و معدل بالایی کسب کنم . بعضی از دانشگاه های روزانه که بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو میگیرا معدل ترمیمم میره یا خیر ؟

اصلا سوابق تحصیلی همون معدل دیپلم هست که تغییر نمیکنه یا معدل ترمیم هم تو جذب دانشجو بدون ازمون تاثیر داره ؟
      ویرایش توسط Salsevome : 01 بهمن 1395 در ساعت 13:06

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان چند جا خوندم ترمیم معدل خرداد گفتن حساب نیست باید دی شرکت میکردم راسته ؟ لطفا راهنمایی کنید
      ویرایش توسط Salsevome : 01 بهمن 1395 در ساعت 11:16

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو رو خدا یه نفر به این سوال من جواب بده آیا من خرداد 96 ترمیم معدل شرکت کنم و معدل بالایی کسب کنم . بعضی از دانشگاه های روزانه که بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو میگیرا معدل ترمیمم میره یا خیر ؟

اصلا سوابق تحصیلی همون معدل دیپلم هست که تغییر نمیکنه یا معدل ترمیم هم تو جذب دانشجو بدون ازمون تاثیر داره ؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها

منظورتون دقیقاً چه دانشگاه و چه رشته ای هست که بر اساس سوابق پذیرش داره؟؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن