خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

گفت‌وگوی لورفته «تاج» و «کی‌روش»!

همان‌طور که می‌دانید، سرمربی تیم‌ملی کشورمان جناب آقای کارلوس کی‌روش برای بار Nاُم استعفا کرد که البته فدراسیون هم برای بار Nاُم با درخواست وی مخالفت کرد! از آ‌نجایی که این حجم از قهر و آشتی را ما حتی درفیلم سینمایی «آتش‌بس» هم ندیده بودیم تا حالا، پیگیری‌هایی انجام دادیم و به نسخه‌ای محرمانه از چت‌های تلگرامی رئیس فدراسیون و آقای کی‌روش رسیدیم:
      - تاج: پَ چِد شُده‌س تو باز؟ چرا نمی‌آی سری تمرین؟ تیما ول کردی به امونی خدا آ رفتی کوجا؟
      - (کی‌روش با این‌که آنلاین است، پیام تاج را seen نمی‌کند)
      - تاج: با شوماما! پ چرا جواب نی‌می‌دی؟
      - (کی‌روش همچنان مسیج او را باز نمی‌کند)
      - تاج: دِ اذیت نکون دیگه! تو که آنلاینی خو! گوشیدا که جواب نی‌می‌دی! حداقل این مسیجا کوفتدو بوخون! کار دارم خره خب!
      - (در این لحظه مسیج‌های تاج تیک seen می‌خورد ولی کی‌روش جوابی نمی‌دهد)
      - تاج: دِ معلوم هس داری با کی چت میکونی؟ نکوند داری با یه تیم دیگه مذاکره میکونی؟ پس قرارداد ما چی می‌شد؟ ما با هم حرف زدیما! قرارداد داریم! این همه خرجت کردیم! اوی! جواب منو بده!
      - (کی‌روش وضع اکانتش را به
      Last Seen Recently تغییر می‌دهد)
      - تاج: ‌ای آدِمی لوسو نیگاش کن! من چیکار کردم مِگه آخه؟ خو با آدِم حرف بزن!
      (is typing …. کارلوس)
      (is typing …. کارلوس)
      (is typing …. کارلوس)
      (is typing …. کارلوس)
      (نوشتن مجددا متوقف می‌شود)
      (last seen recently)
      - تاج: آآآ دیدم می‌خواستی یه چیا بوگوی! دیدم اون بالا نوشت! یالا بوگو دیگه! اگه جواب بدی ‌آوا، هفته دیگه با خرجی فدراسیون می‌بردم اصفهان!
      + کی‌روش: موموخام! با همون برانکو جونت برو!
      - تاج: نی‌میای ینی؟ تنها برم؟ میخوام برم کوچه پشتی مطبخ بریون بسونما!
      + کی‌روش: با خورش ماست؟
      - تاج: دِ آره دِ! اصن پشت بریون باس خورش‌ماست خورد!
      + کی‌روش: زود برمی‌گردیم؟ من میخوام برم یه سر به جزایر تفریحیم بزنم! روحیه‌م بهم ریخته این چند وقت! باید ریلکس کنم!
      - تاج: آره بابا، یه صب تا عصر می‌ریم و میایم زودی! اول میریم میدون نقشی جهان، سوار اسب می‌شیم، بعدش بریون و خورش ماست می‌زنیم آ یه بستنی قیفی‌ام روش، بعدشم اگه حال داشتی، میرم ورزشگاه نقشی جهان، همون نزدیکاس! سپاهان بازی داره میریم بازی رو از نزدیک بی‌بی‌نیم!
      + کی‌روش: پس بگوو برا چی می‌خواستی ببریم اصفهان، فکر کردی من خرم؟
      - تاج: ، خو یه توکه پا می‌ریم که پس‌فردا نگن اینا تا اصفهان اومدن نکردن یه سر بیان ورزشگاه یه بازی بی‌بی‌نن!
      + کی‌روش: از اولشم می‌دونستم! از همون روزی که پامو تو فوتبال ایران گذاشتم می‌دونستم!
      - تاج: چی‌چی‌رو می‌دونستی؟
      + کی‌روش: می‌دونستم که تو منو فقط واسه «سرمربی‌گری تیم ملی» میخوای! بای فور اور!
      (last Seen a long time ago)
      حکایت ما جاودانه شود

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خخخخخخخخخ عالی بود، عالیییییی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن