خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نا امیدی!

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy نا امیدی!

سلام رفقا
      امبدوارم تا اینجای کار موفق بوده باشید
      من سومم (کنکور 97(ریاضی))
      تا الان تو این نیم سال فقط شیمی و فیزیک رو خوب بلدم و تست زدم ولی در کل درس ریاضیات رو کلا تست نزدم و نمیتونم انگار!
      مشکل دارم با ریاضی کلا
      فکر نمیکنم بتونم موفق شم با این وضع ( مثلا توی کانون شیمی و فیزیک میانگین 60 هست ولی حسابان 10)
      با توجه به این که دروس عمومیم بسیار قویه
      نظرتون چیه سال چهارم تغییر رشته بدم برم انسانی؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      انسانی فقط دروس عمومی نیست، فکر میکنید بتونین با فلسفه و منطق و روانشناسی و جامعه شناسی و تاریخ و بقیه درسای اختصاصی کنار بیاین؟؟ اگه واقعن عاشق انسانی هستین و میتونین دروس اختصاصی سه سالش رو توی یه سال بخونین، برین دنبال علاقه تون..... اما اگه مشکلتون فقط با درس ریاضیه، بهتره منابعتون یا روش مطالعتون رو تغییر بدین، یا هم اگه شرایطش رو دارین برین کلاس خصوصی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      علاقه و آینده شغلی و رشه دانشگاهی رو در نظر بگیر
      بعد نتیجه هرچی شد ادامش بده
      حتی اگه یه درسی رو ضعیف بودی و ازش بدت اومد برای رسیدن به هدفت باهاش بجنگ و پیروز شو
      هدف داشته باش کدوم رشته کدوم دانشگاه و چه شغلی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خوب در موردش فکر و تحقیق بکنین
      چون رشته ی انسانی هم مثل بقیه ی رشته ها یک سری دروس تخصصی داره و این که فقط دروس عمومی شما قوی باشه کافی نیست
      فقط تفاوتش اینه که اکثر دروسش حفظی هستن نه محاسباتی
      اگه توی این زمینه علاقه و استعداد ندارین برین دنبال کلاسای تقویتی ریاضی و تست زدن رو شروع کنین تقریبا تا کنکور فرصت زیاد دارین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirfull نمایش پست ها
      سلام رفقا
      امبدوارم تا اینجای کار موفق بوده باشید
      من سومم (کنکور 97(ریاضی))
      تا الان تو این نیم سال فقط شیمی و فیزیک رو خوب بلدم و تست زدم ولی در کل درس ریاضیات رو کلا تست نزدم و نمیتونم انگار!
      مشکل دارم با ریاضی کلا
      فکر نمیکنم بتونم موفق شم با این وضع ( مثلا توی کانون شیمی و فیزیک میانگین 60 هست ولی حسابان 10)
      با توجه به این که دروس عمومیم بسیار قویه
      نظرتون چیه سال چهارم تغییر رشته بدم برم انسانی؟
      سلام
      بابا هنوز سومی کلی وقت داری فک کردی بری انسانی وضعت توپ میشه باور کن درسای اونا هم اینقدرا راحت نیس ما یه عربی عمومی داریم وضع مون اینه اونا که عربیشونم اختصاصیه به نظرم کسی میتونه تو انسانی موفق باشه که حداقل عربی عمومی رو قورت بده بعد به فکر اختصاصیش باشه از طرفی انسانی هم ریاضی داره اما با ضریب کم که بعضی سوالاتش از سوالای رشته ریاضی هم سخت تره!!!
      مطمئن باش اگه تو کنکور ریاضی رو فقط 20 بزنی و میانیگن عمومیت بالای 60 باشه و شیمی و فیزیکتم بالای 50 باشه یه رشته خوب قبول میشی البته انتظار مثلا شریف و اینا رو هم نباید داشته باشی
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن