خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      : /

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      5سلام دوستان.من یه سوال و در واقع کمک خیلی مهم میخوام در مورد همین برنامه چهار ماه و...و ترجیح دادم اینجا. بپرسم. راستش من تا الان نصفه نیمه خوندم ولی هیچ کتابیو نبستم و مثلا کتابایی مثل تاریخ و ارایه ...اصلا نخوندم.از چند روز پیش یه برنامه ریختم که تا قبل عید همه کتابارو ببندم ولی دیدم بیهودست چون همش از برنامه عقب میفتادم و از اونجایی که تو هر روز حداقل پنج تا درس گذاشته بودم خیلی پراکندگی داشت.تصمیم گرفتم از امروز تا سی اسفند هر روز دو تا کتابو بخونم و ببندم و البته عربی اختصاصی و عمومی و دو تا کتاب تاریخ ادبیاتو هر روز تو برنامم گنجوندم که تیکه تیکه بخونم.اینجوری میبندم و البته بعدش دوباره دو تا مقطع برای جمع بندی بر خودم گذاشتم و خرداد ماه هم که هر روز یه کنکور سراسریو تحلیل میکنم.بنظرتون حخوبه؟مشکلی نیست اگه الان مثلا تو یک روز کل یه کتابو بخونم؟تراز سنجشمم حدودا دو رو بر 10000 هست.البته من برناممو خیلی اجمالی گفتم.کمک کنید
      هر روشی که میدونی صحیحه و به نفعته انجام بده................میشه به تعداد شرکت کننده های کنکور روش مطالعه گفت!پس بهتره خودت تصمیم بگیری که چیکار کنی چون نظرات بچه ها یکسان نیست..................اگه با این روش خوندن بعدا مطالب از خاطرت نمیره و وسطاش مباحث قبلی رو مرور کنی و اگه میدونی با مرور دوران جمع بندی مطالب به طور کامل بازیابی میشه همین روش رو برو...........ولی اگه نه فقط درحد یه حرفه و به بعدش فکر نکردی خب بشین یه راهی که خودت واسه خودت بهترین میدونی انتخاب کن...........روش شما بقچه ایه که به جای خودش و با انجام صحیح میتونه مفید باشه!

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.f.p نمایش پست ها
      5سلام دوستان.من یه سوال و در واقع کمک خیلی مهم میخوام در مورد همین برنامه چهار ماه و...و ترجیح دادم اینجا. بپرسم. راستش من تا الان نصفه نیمه خوندم ولی هیچ کتابیو نبستم و مثلا کتابایی مثل تاریخ و ارایه ...اصلا نخوندم.از چند روز پیش یه برنامه ریختم که تا قبل عید همه کتابارو ببندم ولی دیدم بیهودست چون همش از برنامه عقب میفتادم و از اونجایی که تو هر روز حداقل پنج تا درس گذاشته بودم خیلی پراکندگی داشت.تصمیم گرفتم از امروز تا سی اسفند هر روز دو تا کتابو بخونم و ببندم و البته عربی اختصاصی و عمومی و دو تا کتاب تاریخ ادبیاتو هر روز تو برنامم گنجوندم که تیکه تیکه بخونم.اینجوری میبندم و البته بعدش دوباره دو تا مقطع برای جمع بندی بر خودم گذاشتم و خرداد ماه هم که هر روز یه کنکور سراسریو تحلیل میکنم.بنظرتون حخوبه؟مشکلی نیست اگه الان مثلا تو یک روز کل یه کتابو بخونم؟تراز سنجشمم حدودا دو رو بر 10000 هست.البته من برناممو خیلی اجمالی گفتم.کمک کنید
      هر روشی که میدونی صحیحه و به نفعته انجام بده................میشه به تعداد شرکت کننده های کنکور روش مطالعه گفت!پس بهتره خودت تصمیم بگیری که چیکار کنی چون نظرات بچه ها یکسان نیست..................اگه با این روش خوندن بعدا مطالب از خاطرت نمیره و وسطاش مباحث قبلی رو مرور کنی و اگه میدونی با مرور دوران جمع بندی مطالب به طور کامل بازیابی میشه همین روش رو برو...........ولی اگه نه فقط درحد یه حرفه و به بعدش فکر نکردی خب بشین یه راهی که خودت واسه خودت بهترین میدونی انتخاب کن...........روش شما بقچه ایه که به جای خودش و با انجام صحیح میتونه مفید باشه!

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها

سپاس از وقتی که گذاشتین..درسته..من همه جوانبشو سنجیدم.حافظمم خوبه.یعنی همین الان از درسای سال دوم هم بیشترشو یادمه. اما درست میگید.اینکه اینا فقط در حد حرف باشه پس من به خودم توهین کردم وقتیکه یه کاریو میگم اما بهش عمل نمیکنم.من با این روشای کلی بهتر نتیجه میگیرم چون بهم ثابت شده. .البته قطعا من اومدم کمک بگیرم که بتونم روش خوبتر رو انجام بدم.نظرات دوستان رو خوندم و به جای دو تا کتاب کامل چهار تا کتاب از هر کدوم نصفشو قرار دادم .ممنون از همگی.ان شاء الله همه زیر 100 میشیم .من ایمان دارم که میشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها با یه کانال اتفاقی اشنا شدم که برنامه های چهار ماهه رو گذاشته از اون جایی که نمیشه لینک گذاشت هر کسی مایل بود و نیاز داشت پیام خصوصی بده لینک رو براش بفرستم اگه نیازش بود استفاده کنه اگه هم ناراحت مشکل شرعی اش بودین بعدا پول رو به موسسه مربوطه بدین
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن