خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من ثبت نام کردم گفت تا پس فردا هر کاری کردی دقیق بنویس و همه کتابات رو بنویس واسم بگو بعد من زنگ زدم و گفتم گفتن اکی حالا ای مباحث رو بخون تا ۳ روز بعد بعد ۳ روز بعد اس ام اس دادم ک زنگ بزنم گفت دارم میرم فلان شهر همایش فردا عصر زنگ بزن یه سرس برنامه هم اس ام اس کردن فردا ک زنگ زدم باز یه سری برنامه جدید
      به من ک مشاوره انگیزشی نمیدادن خیلیم سرشون شلوغه تلفن ک حرف میزدن حس میکردم رفع تکلیف میکنن

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samasama نمایش پست ها
      والا من ثبت نام کردم گفت تا پس فردا هر کاری کردی دقیق بنویس و همه کتابات رو بنویس واسم بگو بعد من زنگ زدم و گفتم گفتن اکی حالا ای مباحث رو بخون تا ۳ روز بعد بعد ۳ روز بعد اس ام اس دادم ک زنگ بزنم گفت دارم میرم فلان شهر همایش فردا عصر زنگ بزن یه سرس برنامه هم اس ام اس کردن فردا ک زنگ زدم باز یه سری برنامه جدید
      به من ک مشاوره انگیزشی نمیدادن خیلیم سرشون شلوغه تلفن ک حرف میزدن حس میکردم رفع تکلیف میکنن
      اره دقیقا همینجور بود.خیلی بی حوصله جوابگو هست.خب ۳۰۰ تا دانش اموز داشته باشی همینه.جالب هم نبود برنامش زیاد.حجم میداد میگفت تموم کن بعد دوباره ی حجم میداد.من خودم می خواسم یکم باهام حرف بزنه وگرنه میگفت از ویس های کانال گوش کن بهتره!!!
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره منم چون ویس اشو گوش کرده بودم واسه این مایل شدم اما اونجوری نیست اصلا که فکر میکنی تازه من مشکل داشتم با این که نمیدنستم کی قراره تموم بشه برنامم اصلا راجع به اینا توضیح نمیدن

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samasama نمایش پست ها
      اره منم چون ویس اشو گوش کرده بودم واسه این مایل شدم اما اونجوری نیست اصلا که فکر میکنی تازه من مشکل داشتم با این که نمیدنستم کی قراره تموم بشه برنامم اصلا راجع به اینا توضیح نمیدن
      برنامه رو حجمی زمانی نمیده ؟ فقط شفاهی میگه اینارو تموم کن ؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      دوستان برا 8 جلسه نیم ساعته و نظارت روزانه پیامکی
      برای یک ماه 300 تومن
      بنظرتون زیاده یا کم؟؟؟
      اصلا لازمه؟
      واقعا چون من اصل برنامه ریزی و تست زنی اصولی رو نمیدونم
      سلام.منم پارسال همین موقع وسوسه شدم .و گفتم لابد چون تو همایشاشون انقدر خوب حرف میزنن پس حتما مشاور خوبی هستن ..و باهاشون 1 ماه گرفتم.خیلی بد بود اصلا کنترل نمیکردن و بیخیال بودن .بعد که منم برناممو اجرا نکردم ایشونم پیگیری نکردن کلااااا....یعنی فکر نکنید اگر باهاشون بگیرید فشاری روتون هست به هیچ عنوان...من به عنوان کسی که تجربه داشتم میگم به هسچ عنوان سمت افشار نرید....فقط تو همایشا خوب صحبت میکنن.در عمل صفر.

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      داداش چجور برنامه هایی رو میده؟
      مثلا میگه شنبه اینو بخون این قدر هم تست بزن!
      همین فقط؟

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk
      نه جناب ایشون یه طوری برنامه میدن که 1 ماهه با پایه 0 میتونی کل زیستو با تست ببندی

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      نه جناب ایشون یه طوری برنامه میدن که 1 ماهه با پایه 0 میتونی کل زیستو با تست ببندی
      نمیدونم والا با شما چطوری کار میکرده ولی با من طبق بودجه بندی کار میکرد فقط ریاضی جلوتر بود
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      منظورم بودجه بندی ازمون

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من که قید مشاور گرفتن رو زدم وخودم برنامه ریزی کردم.
      ماکه بالاخره نفهمیدیم افشار خوبه یابده!!!
      بااینکه بالاخره ازخرشیطون پیاده شدموخودم برنامه ریختم که حس میکنم بهترین برنامه برای خودمهولی بازم به این معتقدم که هرچندوقت یکبار خوبه که بایه مشاور صحبت کرد.صرفابرای اینکه نکنه وسط راه به بیراهه کشیده شیم.البته بایه مشاور خداشناس منظورمه.نه کسی که دنبال پول گرفتن باشه.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      من که قید مشاور گرفتن رو زدم وخودم برنامه ریزی کردم.
      ماکه بالاخره نفهمیدیم افشار خوبه یابده!!!
      بااینکه بالاخره ازخرشیطون پیاده شدموخودم برنامه ریختم که حس میکنم بهترین برنامه برای خودمهولی بازم به این معتقدم که هرچندوقت یکبار خوبه که بایه مشاور صحبت کرد.صرفابرای اینکه نکنه وسط راه به بیراهه کشیده شیم.البته بایه مشاور خداشناس منظورمه.نه کسی که دنبال پول گرفتن باشه.

مشاوری که من میشناختم فقط سالی 10 تا شاگرد میگیرفت و میگفته بیش از این تعداد نمیتونم بگیرم چون نمیرسم براشون وقت بذارم اونوقت حق شاگردام ضایع میشه شما حساب کن آقای افشار برای هر نفر فقط 30 دقیقه در هفته وقت بذاره 300 تا 30 دقیقه میشه 150 ساعت از 170 ساعته یه هفته پس به نظر خودتون این مشاور میتونه خوب باشه ؟ بعدم یکی میگفت تو 1 ماه زیستو با تست جمع میکنه این نشون میده ایشون هیچی از رشته تجربی نمیدونه وگرنه 1 ماه وقت شاگردشو با یه کار بی ثمر هدر نمیداد

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.SHEEN نمایش پست ها

مشاوری که من میشناختم فقط سالی 10 تا شاگرد میگیرفت و میگفته بیش از این تعداد نمیتونم بگیرم چون نمیرسم براشون وقت بذارم اونوقت حق شاگردام ضایع میشه شما حساب کن آقای افشار برای هر نفر فقط 30 دقیقه در هفته وقت بذاره 300 تا 30 دقیقه میشه 150 ساعت از 170 ساعته یه هفته پس به نظر خودتون این مشاور میتونه خوب باشه ؟ بعدم یکی میگفت تو 1 ماه زیستو با تست جمع میکنه این نشون میده ایشون هیچی از رشته تجربی نمیدونه وگرنه 1 ماه وقت شاگردشو با یه کار بی ثمر هدر نمیداد
      چراجمع کردن زیست توی یک ماه اونم به همراه زدن تست یه کار بی ثمر و وقت تلف کردنه؟
      اگه یه مشاور طوری برنامه بریزه که شاگردش که ازهمه عقب بوده جلو بزنه یه کار بیهودست؟
      درضمن من هدفم طرفداری ازهیچ مشاوری نیست چون خودمم دیگه قید مشاور گرفتن رو زدم وبه نظرم بهترین برنامه ریز برای یه کنکوری خودشه.ولی گه گاهی هم با افراد باتجربه صحبت کنه واسه شناخت موانع وشناخت کاتالیزگرها خوبه.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا جلسه ۳۰ دقیقه ای افشار خوبه.من دوبار باهاش گرفتم خیلی کمکم کرده.ولی برا مشاور تا کنکور مناسب نیست.وقت خیلیییی کمه داره و بهت توجهی نمیکنه اصلا.بنظرم خودتون برنامه بریزید هراز چند وقت هم وقت نیم ساعته بگیرید خیلی خوب کمکت میکنه.ینی راه رو نشون میده و ایرادات کلی رو بهت میگه

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ول کنین جان هرکی دوست دارین .....تو دهن هرچی مشاوره از یکی مشاوره بگیرید که خودش رتبه برتر سالهای اخیره

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.jhjh نمایش پست ها
      نمیدونم والا با شما چطوری کار میکرده ولی با من طبق بودجه بندی کار میکرد فقط ریاضی جلوتر بود
      خخخخ
      جناب مشاوره گرفتن با این قیمت مثل این میمونه شما یه نفرو استخدام کنید بیاد نظارت کنه که موقع اب خوردن اب رو اشتباه نخورید
      من هنوز درک نمیکنم چطور ممکنه کسی برای نیم ساعت که هیچ بازدهی نداره حاضر بشه 200-300 هزارتومن پول بده مگه اون فرد میخواد چی کار کنه؟اجز حرف زدن؟جز بازگو کردن یه سری مطالب تکراری که توی همین انجمن پره؟
      مخالف مشاور نیستم ولی با این قیمتا اصلا اصلا،مشاور ماهی 100 تومن اونم 24 ساعته در اختیار باشه بهش زنگ بزنی چند جلسه هم حضوری در ماه باشه.
      من یه چیزی به شوخی گفتم سرش دارن دعوا میکنن

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      خخخخجناب مشاوره گرفتن با این قیمت مثل این میمونه شما یه نفرو استخدام کنید بیاد نظارت کنه که موقع اب خوردن اب رو اشتباه نخوریدمن هنوز درک نمیکنم چطور ممکنه کسی برای نیم ساعت که هیچ بازدهی نداره حاضر بشه 200-300 هزارتومن پول بده مگه اون فرد میخواد چی کار کنه؟اجز حرف زدن؟جز بازگو کردن یه سری مطالب تکراری که توی همین انجمن پره؟مخالف مشاور نیستم ولی با این قیمتا اصلا اصلا،مشاور ماهی 100 تومن اونم 24 ساعته در اختیار باشه بهش زنگ بزنی چند جلسه هم حضوری در ماه باشه.من یه چیزی به شوخی گفتم سرش دارن دعوا میکنن
      دهنت سرویس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن