خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

توروخدا کمک کنید..

سلام دوستان خیلی ممنون میشم کمک کنید
      من متولد 77 هستم و سال گذشته کنکور داشتم (کنکور اول) اما نتونسم برم سرجلسه و یه امتحانم رو (داخلی) تو خرداد و شهریور پاس نکردم و دی ماه فارغ التحصیل پیش دانشگاهی از مدرسه بزرگسال میشم، خواستم ببینم کنکوری که در پیشه رو که میدم و انتخاب رشته میکنم و دانشگاه قبول میشم موقع ثبت نام دانشگاه مشکلی برام پیش میاد چون دی و از بزرگسال فارغ التحصیل شدم؟

سوال دوم اینکه من شاید نخوام ازینجایی که هستم کنکور بدم و از شهر دیگه کنکور بدم پروندو کامل از مدرسه گرفتم از کارنامه پنجم دبستانم توشه تا تمام نمرات پیش دانشگاهی و.. بازم لازمه برگردم مدرسه و موقع ثبت نام ازشون چیزی بگیرم؟یا همینکه کل پروندم رو گرفتم کافیه؟

لطفا جواب بدید ممنون
      ویرایش توسط Mohmmadhmh998 : 27 دی 1395 در ساعت 05:55

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچها لطفا جواب بدین مهمه..

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همین دیماه امتحاناتو بدی و کامل همه درسات پاس شن .... کنکور قبول شی و بری واسه ثبت نام دانشگاه .... مشکل خاصی پیش نمیاد .. که حتی فکر میکنم تا شهریور 96 هم فرصت پاس کردن واحدا هستش ! (البته مطمئن نیستم !)
      ..............................
      هم اینکه مدرکتو داری کافیه !
      جایی هم که میخای کنکور بدی ... به اون شهر و جایی که موقع ثبت نام مشخص میکنی ... ... بستگی داره .....
      ..........................
      و البته ..... بازهم موقع ثبت نام ... دقیق دفترچه رو بخون ..... هرچی داخلش نوشته درست تر و مطمئن تر از هر حرفیه !
      ............
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد سوال اولتون اینکه شما وقتی که مدرک پیش دانشگاهیتونو گرفتین و فارغ التحصیل شدین دیگه مشکلی برا انتخاب رشته و ثبت نامتون پیش نمیاد و ارتباطی با این که دی ماه یا خرداد یا شهریور فارغ بشین نداره و اصلا هم ربطی به این قضیه بزرگسالان نداره، اون درس را تا حتی شهریور سال بعد فرصت پاس کردن دارین... در مورد سوال دوم شما میتونین حوزه رو هر جایی که دوست دارین انتخاب کنین ولی سهمیه همون منطقه دیپلمتون رو در نظر میگیرن... شما میتونین دفترچه کنکور سال 95 رو دانلود کنین و مطالعه کنین تا اطلاعاتتون تکمیل بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن