خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

با این منابع میشه شیمی رو پنجاه زد؟

شرمنده دوباره تاپیک زدم...این شیمی داره دیوونم میکنه...مخصوصا شیمی فار که هر جور بهش نگاه میکنم اصلا با عقل جور در نمیاد تستاش...بچه ها من تصمیم گرفتم فرار رو کنار بزارم...برای شیمی 2 مبتکران برای 3 مبتکران برای پیش یک بازم مبتکران برای پیش دو خیلی سبز...به نظرتون با اینا میشه شیمی رو پنجاه زد؟؟؟قبلا همشونو خوندم و یه ده دوازده بار میتونم مرورشون کنم
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای 50 درصد شما همون کتابای آموزشی مثل مبتکران یا خیلی سبزو بزنی کافیه
      به نظرم وقتی میگی فار سخته نشونه اینه که منبع اولت رو خوب کار نکردی
      چون راستش من پارسال که فار کار میکردم از 20 تا سوالش شاید 3 تاشو نمیتونستم بزنم

برای شیمی هم شیمی دو مبتکران به نظرم دیگه جوابگو نیست تستاش خیلی سادس البته نمیدونم تازگیا اپدیتش چطوری بوده وای الگو عالیه

شیمی سه و به بعد خیلی سبز خوبه
      برای پیش یک من خیلی سبز داشتم بچه ها مبتکران داشتن از پاسخ تشریحیش ناراضی بودن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها

برای شیمی هم شیمی دو مبتکران به نظرم دیگه جوابگو نیست تستاش خیلی سادس البته نمیدونم تازگیا اپدیتش چطوری بوده وای الگو عالیه

واس من چاپ جدید که نوشته کلی تست جدید اضافه کردیم و بچه ها نباید بگن سخته چون دید طراهای سوال تغعیر کرده و از این حرفا...ن من منابع قبلیمو چند بار خوندم...این کتابه تخیلیه کلا از فار زده شدم انقد سخت بود...راستشو بخوای ترسناک بود تا حدودی
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش من فار رو تموم کردم کلا تو هز ازمونش 2 تا سوالش وقت گیره

پس حتما به موج ازمون رجوع نکن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوم الگو
      سوم گاج یا خ.سبز یا مبتکران
      پیش خ.سبز

خوبن
      من فار ندارم اما موج آزمون پیش خوبه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      داداش من فار رو تموم کردم کلا تو هز ازمونش 2 تا سوالش وقت گیره

پس حتما به موج ازمون رجوع نکن
      شما آزمون 24 دی قلم چیو چیکار کردید؟

7. Top | #7
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      شرمنده دوباره تاپیک زدم...این شیمی داره دیوونم میکنه...مخصوصا شیمی فار که هر جور بهش نگاه میکنم اصلا با عقل جور در نمیاد تستاش...بچه ها من تصمیم گرفتم فرار رو کنار بزارم...برای شیمی 2 مبتکران برای 3 مبتکران برای پیش یک بازم مبتکران برای پیش دو خیلی سبز...به نظرتون با اینا میشه شیمی رو پنجاه زد؟؟؟قبلا همشونو خوندم و یه ده دوازده بار میتونم مرورشون کنم

بله میشه من تونستم به همین حدود برسم از نظر من مبتکران کامل ترین درس نامه رو داره ولی تستاش برای رسیدن به تسلط کافی نیست
      خیلی سبز خوبه برای تست

8. Top | #8
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واس من چاپ جدید که نوشته کلی تست جدید اضافه کردیم و بچه ها نباید بگن سخته چون دید طراهای سوال تغعیر کرده و از این حرفا...ن من منابع قبلیمو چند بار خوندم...این کتابه تخیلیه کلا از فار زده شدم انقد سخت بود...راستشو بخوای ترسناک بود تا حدودی

اره دقیقا سوالاش ترسناکه به نظرم اصلا منطقی نیس سوالاش یه طوریه استاندارد نیس
      مثلا یادمه از قسمتای حذف شده هم سوال داشت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.M.96 نمایش پست ها
      شما آزمون 24 دی قلم چیو چیکار کردید؟
      اینجا تاپیک تراز نیست تو تاپیک تراز گفتم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عاقلانه ترین کار بود!
      مبتکران خیلی خوبه!مفمومی و کامل توضیح داده.
      من فار رو ندارم اما موج آزمون سوالای خوبی داره با دقت میشه کمه کم 60 زد ازموناشو
      ولی به هر حال همین چیزایی روکه خوندیدن مرور کنین برای جمع بندی هم چون تستا تکراری هستن و زیاد تکرارشون کردین میتونین ده سال آبی قلمچی رو بکیرین
      موفق باشید

پ.ن:علاوه بر کتاب تستاتون باید یه منبع قوی تر داشته باشین برای محکم کاری درصد 50 برای شیمی درصد خیلی خوبیه پس باید یه منبع سخت تر داشته باشین بنظرم موج ازمون خوبه.یا سوالات ازمون ازمایشی ها مثلا گاج یا قلمچی سوالات شیمی سنجش رو ندیدم!خودتون رو با کتاب زیاد سردرگم نکنین!بذارین اول خوب این کتاب تستاتون رو بخونین وقتی فول شدین حتما برین سراغ یه منبع سخت تر برای کار تکمیلی.
      ویرایش توسط Lullaby : 27 دی 1395 در ساعت 08:53

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها

در جواب استارتر تاپیک باید بگم ک جواب دوست عزیزمون ک نقل قول گرفتم ازش خیلی کامل بود ونظرمنم همینه .موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      درسنامه مبتکران رو بخون ...
      ...............................
      بعدش برو همون فــــــــــــــــار رو بزن ...........
      ..............................
      بجاش .... رو دو چی بهتر کار کن : اول صبرت .... دوم کیفیت کارت ! .....
      ...........................
      یه آزمونشونو درست درمون بزنی و دقیق غلطاتو تحلیل بزنی و بفهمی ایراد کارت چیه ..... خیلی بهتر از هر تست مبتکران و خیلی سبز! هستش (اینم بگما : مبتکران و خیلی سبز! واقعن هردو کتابای خوبین ! ولی بیشتر واسه آموزش ! ... ولی اگه میخای شیمیت به 50 برسه ... رو 50 بمونه .... و بتونی به بهتر از 50 واسش اندیشه نمایی ! .... فــــــــار رو تنهاش نزار ... )
      شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جالب منابعمون عین همه فقط فار ندارم.
      آقا من با همین چهار جلد کتابی که گفتی شیمی رو 70 خواهم زد. (ان شا الله)

بنظرم تو که درسو یاد گرفتی انرژی تو بزار رو بالا بردن سرعته حل

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فار اصلا کتاب سختی نیست (رجوع کنید به موج آزمون و آزمون خیلی سبز تا سخت را دریابید )
      اما خیالتو راحت کنم حتی با شیمی کانون هم میشه بالا زد به شرطی که بدونی چطوری
      بشین بخون وسواسی نباش

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jarvis نمایش پست ها
      فار اصلا کتاب سختی نیست (رجوع کنید به موج آزمون و آزمون خیلی سبز تا سخت را دریابید )
      اما خیالتو راحت کنم حتی با شیمی کانون هم میشه بالا زد به شرطی که بدونی چطوری
      بشین بخون وسواسی نباش
      یاد آزمون محاسباتیا افتادم
      اشک تو چشام جمع شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن