خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من بدون دبی هم میتونی از فیزیک میکرو گاج خوب خوب یاد بگیری

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Godfather نمایش پست ها
      وقت بخیر
      من میخوام توی این چند ماه تابستون فیزیک پایه رو بخونم
      ولی من کلا فیزیکم ضعیف،ضعیفه
      امسال هم پشت کنکوری بودم و اصلا فیزیک نمیتونستم بخونم
      (2 ساله که پشت کنوری ام و چیزی به جزء پزشکی نمیخوام)
      الان هم که فکرش رو میکنم که میخوام مثلا باز از همون 2 فصل آخر فیزیک 1 شروع کنم حالم بد میشه
      اگر بخوام شروع کنم کلاس بگیرم یا اینکه خودم فقط بخونم؟
      جزوه سال اول و دوم دبیر رو ندارم ولی سوم رو دارم(البته فک نمیکنم به درد کنکور بخوره)
      کتاب هم فقط فیزیک پایه گاچ رو دارم
      درسنامه های اون کافیه؟
      ممنون میشم کمکم کنید تا بتونم دوباره به فیزیک علاقه مند بشم
      مرسی
      اگه نظر منو بخوای شما که 2 سال پشت کنکور بودی،پس درسنامه هارا بلدی فقط تست بزن با تست زدن هم فرمولها تو ذهنت مرور میشه و هم با سوالا اشنا میشی.(پایه گاج خوبه).اما اگه کلن با فیزیک مشکل داری و نیاز به دبیر داری به نظرم کتابای رمزینه عالیه وکار یه دبیر خوبو میکنه.البته وقت زیادی ازت میگیره (هر فصل بین 10تا15ساعت).اما مطمئن باش مشکلتو کامل حل میکنه .من خودم فصل هایی که باشون مشکل داشتم (مث حرکت شناسی فیزیک 2)را از رو اون خوندم و درصدامو از 60به90 رسوندم.بعد از رمزینه برو سراغ تست زدن.و فک کنم با رمزینه مشکله علاقت به فیزیکم حل بشه**
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب های تالیف مدرسان شریف رو برا پایه بگیر کلاس هم دارن البته تو نزدیک های جهنم رو نمیدونم....

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad26 نمایش پست ها
      به نظر من بدون دبی هم میتونی از فیزیک میکرو گاج خوب خوب یاد بگیری
      چالشی که معلم سرکلاس ایجادمیکنه اگه معلم باوجدانی باشه و دنبال پول نباشه جوری مفهوم رو یاد دانش اموز میده که تا 90سالگی مسایل رو حل میکنه
      کتاب ها پر از نکات تستیه که ادم اگر حافظه قوی هم داشته باشه حفظ باشه سرکنکور با اون همه استرس فراموش میکنه مطمئن باشید ولی مفهوم هیچوقت فراموش نمیشه
      من همه دبیر ها رو نگفتم
      اگه دبیر مثل طوطی 1 کتاب رو از حفظ بگه نری خیلی بهتره

مشاور انتخاب رشته می باشم

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط docms نمایش پست ها
      اگه نظر منو بخوای شما که 2 سال پشت کنکور بودی،پس درسنامه هارا بلدی فقط تست بزن با تست زدن هم فرمولها تو ذهنت مرور میشه و هم با سوالا اشنا میشی.(پایه گاج خوبه).اما اگه کلن با فیزیک مشکل داری و نیاز به دبیر داری به نظرم کتابای رمزینه عالیه وکار یه دبیر خوبو میکنه.البته وقت زیادی ازت میگیره (هر فصل بین 10تا15ساعت).اما مطمئن باش مشکلتو کامل حل میکنه .من خودم فصل هایی که باشون مشکل داشتم (مث حرکت شناسی فیزیک 2)را از رو اون خوندم و درصدامو از 60به90 رسوندم.بعد از رمزینه برو سراغ تست زدن.و فک کنم با رمزینه مشکله علاقت به فیزیکم حل بشه**
      کاملا صحیح
      تست بزن تست تست تست تست تست وبازم تست
      من کتب رمزینه رو البته ندیدم نظری ندارم

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohad نمایش پست ها
      چالشی که معلم سرکلاس ایجادمیکنه اگه معلم باوجدانی باشه و دنبال پول نباشه جوری مفهوم رو یاد دانش اموز میده که تا 90سالگی مسایل رو حل میکنه
      کتاب ها پر از نکات تستیه که ادم اگر حافظه قوی هم داشته باشه حفظ باشه سرکنکور با اون همه استرس فراموش میکنه مطمئن باشید ولی مفهوم هیچوقت فراموش نمیشه
      من همه دبیر ها رو نگفتم
      اگه دبیر مثل طوطی 1 کتاب رو از حفظ بگه نری خیلی بهتره
      باهات موافقم ولی من کمتر دبیر اینجوری ای دیدم(لااقل توشهر خودمون)
      همشون یا یه جزوه آماده کردن وحفظنش
      یا از رو کتب مختلف حفظ کردنو جزوشونو میگن

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad26 نمایش پست ها
      باهات موافقم ولی من کمتر دبیر اینجوری ای دیدم(لااقل توشهر خودمون)
      همشون یا یه جزوه آماده کردن وحفظنش
      یا از رو کتب مختلف حفظ کردنو جزوشونو میگن
      اینم راه داره
      سیریش معلم میشی
      هرجا نفهمیدی اینقدر میپرسی تا مجبور شه اگه خودشم نمیدونه بره بپرسه
      کم نیار
      ولی نمیشه سزیش کتاب یا سی دی شد

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضی دی وی دی ها خوب نیستن اما همشونم بد نیستن و مطمئنا به درد شما میخوره(در صورتی که از کتاب برداشت زیادی ندارید)

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،نخواستم دوباره تاپیک بزنم اینه که همینجا سوالم رو میپرسم:

به نظرتون به مشکلی بر میخورم اگه که فیزیک الکتریسیته و مکانیک را با هم بخونم به فرض که تو هر دوتاش صفر باشم؟؟؟نقطه اشتراکی که ندارند؟؟؟ممنون.

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah_73 نمایش پست ها
      سلام،نخواستم دوباره تاپیک بزنم اینه که همینجا سوالم رو میپرسم:

به نظرتون به مشکلی بر میخورم اگه که فیزیک الکتریسیته و مکانیک را با هم بخونم به فرض که تو هر دوتاش صفر باشم؟؟؟نقطه اشتراکی که ندارند؟؟؟ممنون.
      نه بخونید مشکلی پیش نمیاد؛ منم تا اونجایی که حافظه م یاری میکنه، وجه اشتراکی بینشون نمیبینم، یعنی سوال ترکیبی ای از این فصلا به ذهنم نمیرسه!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      نه بخونید مشکلی پیش نمیاد؛ منم تا اونجایی که حافظه م یاری میکنه، وجه اشتراکی بینشون نمیبینم، یعنی سوال ترکیبی ای از این فصلا به ذهنم نمیرسه!

ممنون،پس بنظرتون خوبه که دوتا رو با هم بخونم که همزمان و زودتر تموم بشه،به جای اینکه اول مکانیک (دینامیک،موج مکانیکی و...)رو بخونم بعد الکترونیک(مغناطیس و ...) رو؟؟؟بنظرتون قاطی نمیکنم؟؟؟
      ویرایش توسط MehD : 31 تیر 1392 در ساعت 02:38

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممنون،پس بنظرتون خوبه که دوتا رو با هم بخونم که همزمان و زودتر تموم بشه،به جای اینکه اول مکانیک (دینامیک،موج مکانیکی و...)رو بخونم بعد الکترونیک(مغناطیس و ...) رو؟؟؟بنظرتون قاطی نمیکنم؟؟؟
      نه به نظر من اینکارو نکنید، هر فصلو به تنهایی بخونید تا تمرکزتون فقط روی همون مبحث باشه، از هر بخشه همون فصل هم چندتا تست بزنید تا مطلب خوب براتون تفهیم بشه؛ بعد برید سراغ فصل بعدی، همینکارارو بکنید فقط از فصل قبلیش هم تست حل کنید تا این دفعه توی فصل قبلی به مرحله ی تسلط برسی؛ و همینطور فصلای بعدی...

در ضمن قبل از اینکه نوسان رو بخونید یه وقت نرید سراغ موج!

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      نه به نظر من اینکارو نکنید، هر فصلو به تنهایی بخونید تا تمرکزتون فقط روی همون مبحث باشه، از هر بخشه همون فصل هم چندتا تست بزنید تا مطلب خوب براتون تفهیم بشه؛ بعد برید سراغ فصل بعدی، همینکارارو بکنید فقط از فصل قبلیش هم تست حل کنید تا این دفعه توی فصل قبلی به مرحله ی تسلط برسی؛ و همینطور فصلای بعدی...

در ضمن قبل از اینکه نوسان رو بخونید یه وقت نرید سراغ موج!
      ببخشید متوجه نشدم،یعنی میگید اول مکانیک کامل شامل حرکت شناسی و دینامیک و...را بخونم بعد برم الکتریسیته شامل ساکن و مغاطیس و...رو بخونم یا که نه هر دو را کنار هم بخونم؟؟؟مثلا تو هفته کمی الکتریسیته بخونم و کمی مکانیک؟؟؟تا با هم تموم بشه.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید متوجه نشدم،یعنی میگید اول مکانیک کامل شامل حرکت شناسی و دینامیک و...را بخونم بعد برم الکتریسیته شامل ساکن و مغاطیس و...رو بخونم یا که نه هر دو را کنار هم بخونم؟؟؟مثلا تو هفته کمی الکتریسیته بخونم و کمی مکانیک؟؟؟تا با هم تموم بشه.
      ترتیبش مهم نیس که اول مکانیک رو بخونید یا اول الکتریک، من میگم هر فصل رو کامل تموم کنید بعد برید سراغ فصل بعدی، 2تا فصل رو باهم نخونید

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه قاطی نمیکنی فقط میترسم اینجوری میخونی سمبل کنی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن