خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کسی نیست به مسائل اینجور موسسه ها رسیدگی کنه؟

سلام دوستان
      اگه میخوایید ماز ثبت نام کنید نکنید!هیچ تعهدی به حرفاشون ندارن و هیچ پیگیری هم نمیشه کرد بخاطر بدقولی و آزمونای غیر استانداردشون
      کلاس آنلاین اولش 24دی بود,دیروز به گوشیامون پیام دادن که بنابه درخواست شما عزیزان زمان آزمون به یکشنبه موکول شد؛درحالیکه کلاسها بازپخش و قابلیت دانلود دارن و هیشکی از این بابت واسه موکول کردن کلاسا ازشون درخواستی نکرده اما چون خودشون به مشکل برخوردن نمیتونن برگزار کنن این دروغو سرهم کردن
      و امروز هم پیام دادن بنابه درخواست شما عزیزان به دوشنبه موکول شد!!!...
      تو این مملکت کسی نیست به مسائل اینجور موسسه ها رسیدگی کنه؟!!

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید یه سوال شما همه کلاساروشرکت کردین؟؟من نگاه به قسمتی ازجزوه900صفحه ای کردم اما زیاد خوب نبود حالا شما همه کلاسارو یه جا ثبت نام کردید؟؟ولی انصافا چقدر ملت ما پولدارن ازاونور که همه میرن آزمون آنلاین وکلاس آنلاین وغیر آنلاین از یه طرف دیگه همه میان پزشکی پردیس وآزادو...فک کنم فقط بدبختشون ماییم.حالا ان شالله که مشکل پخش کلاسا درست میشه توکلت بر خدا....موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hani77 نمایش پست ها
      سلام.ببخشید یه سوال شما همه کلاساروشرکت کردین؟؟من نگاه به قسمتی ازجزوه900صفحه ای کردم اما زیاد خوب نبود حالا شما همه کلاسارو یه جا ثبت نام کردید؟؟ولی انصافا چقدر ملت ما پولدارن ازاونور که همه میرن آزمون آنلاین وکلاس آنلاین وغیر آنلاین از یه طرف دیگه همه میان پزشکی پردیس وآزادو...فک کنم فقط بدبختشون ماییم.حالا ان شالله که مشکل پخش کلاسا درست میشه توکلت بر خدا....موفق باشید.
      آره همشوثبتنام کردم؛نه داداش
      منم پولشو نداشتم بورسیه شدم اما واسه بورسیشم60تومن پول گرفتن و منی که کل تابستونو کارگری کردم کتاب خریدم اینجا ثبت نام کردم؛ واسه هر قرونش جونم دراومده پس چرا همچین اتفاقی بیفته؟؟مگه اینا صاحاب ندارن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil130 نمایش پست ها
      آره همشوثبتنام کردم؛نه داداش
      منم پولشو نداشتم بورسیه شدم اما واسه بورسیشم60تومن پول گرفتن و منی که کل تابستونو کارگری کردم کتاب خریدم اینجا ثبت نام کردم؛ واسه هر قرونش جونم دراومده پس چرا همچین اتفاقی بیفته؟؟مگه اینا صاحاب ندارن
      غ
      عدالتی وجود نداره من پارسال با1700منطقه سه نتونستم پزشکی برم چون پولدار نبویم اما همکلاسیم با2500پزشکی پردیس قبول شد چون پول داشت؛یه یه هفته ای سوختم!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil130 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      اگه میخوایید ماز ثبت نام کنید نکنید!هیچ تعهدی به حرفاشون ندارن و هیچ پیگیری هم نمیشه کرد بخاطر بدقولی و آزمونای غیر استانداردشون
      کلاس آنلاین اولش 24دی بود,دیروز به گوشیامون پیام دادن که بنابه درخواست شما عزیزان زمان آزمون به یکشنبه موکول شد؛درحالیکه کلاسها بازپخش و قابلیت دانلود دارن و هیشکی از این بابت واسه موکول کردن کلاسا ازشون درخواستی نکرده اما چون خودشون به مشکل برخوردن نمیتونن برگزار کنن این دروغو سرهم کردن
      و امروز هم پیام دادن بنابه درخواست شما عزیزان به دوشنبه موکول شد!!!...
      تو این مملکت کسی نیست به مسائل اینجور موسسه ها رسیدگی کنه؟!!

اگه مستندات دارید اینجا شکایت کنید
      ارسال شکایت
      +
      اگه مستندات ندارید و فقط گله دارید بهتره تماس بگیرین به بازرسی وزارت اموزش و پرورش اونا شاید تذکری بهشون بدن
      موفق باشید
      + خدا بودن یعنی - تمام مشکلات و سختی هـا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن