خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryabartar نمایش پست ها
      عجیبه
      یه بار پاسخنمامتو خالی بده ترازت 4700 شه 300 تا افزایش تراز داشته باشی !!!

سلا دوست من موضوع سفید دادن پاسخنامه یا اینکه تراز بشه 4700 نیست
      دلیل این 4700 وعدم پیشرفتم باعث اشفتگی من هست

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      200 تا افزایش داشتی خوبه
      یکاری کن ، بیا یه آزمون کلا فقط فیزیک + عمومی هارو بخون ، فیزیک زیاد هم تست بزن ببین ترازت چطور میشه
      داداش باخوندن قسمت اول پیامت انگیزه گرفتم وذوق زده شدم
      من الان دارم عمومی های نیمسال اول رو دوره میکنم و هر چی تخصصی در روز میخونم نیسمال اولش هم دوره میکنم به صورت تیکه تیکه تا برای 7 فرودین اماده بشم
      خوبه به نظرت؟؟؟
      حالا برای این هفته چی رو بهتر بخونم
      در ضمن عمومی ها رو گذاشتم هفته ی بعد بخونم . زیست گیاهی رو چیکار کنم ؟؟؟
      تازه زیست پیشم هم دارم فیزیک رو تست میزنم

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه تا عید بتونم تاتراز6500 بیارم عالیه

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa dr نمایش پست ها
      داداش باخوندن قسمت اول پیامت انگیزه گرفتم وذوق زده شدم
      من الان دارم عمومی های نیمسال اول رو دوره میکنم و هر چی تخصصی در روز میخونم نیسمال اولش هم دوره میکنم به صورت تیکه تیکه تا برای 7 فرودین اماده بشم
      خوبه به نظرت؟؟؟
      حالا برای این هفته چی رو بهتر بخونم
      در ضمن عمومی ها رو گذاشتم هفته ی بعد بخونم . زیست گیاهی رو چیکار کنم ؟؟؟
      تازه زیست پیشم هم دارم فیزیک رو تست میزنم
      من ریاضیم نمیدونم زیست گیاهی چی هست
      اگه میخوای اختصاصی هارو همرو باهم جلو ببری عمومی هارو زیاد وقت نذار ، یه روش برنامه ریزی تو یکی از تاپیک ها بود خوب توضیح داده بود برای ساعت مطالعه ، گفته بود با توجه به ضرایب برنامه بریزید ، مثلا برای ما که ریاضی ضریب ۱۲ هست باید از ۳۸ ساعت ( کل ضرایب ) ۱۲ ساعت مجموعه ریاضی خوند یا برای فیزیک ۹ ساعت از ۳۸ ساعت رو ، ادبیات ۴ ساعت و بقیه هم به همین صورت .
      یه برنامه بلند مدت ( مثلا از آزمون ۷ فروردین به بعد تا آخر اردیبهشت ) بریز که همه ی درسا رو یدور کامل بخونی ( پایه و چهارم ) .؛ با توجه به تعطیلی بعد عید مدارس میشه تموم کرد . از الان تا آزمون هفتم هم یه برنامه خوب بریز یه تراز قابل قبولی بگیری هم انگیزه میگیری برای بعد عید هم اینکه خب یه درسایی رو خوندن برای پروسه عید تا اردیبهشت راحت تری تو اون عناوین . عمومی هارو هم نذار هفته آخر ، پخش کن تو طول هفته هر روز یک ساعت و نیم رو حتما داشته باش . اینکه دوستمون گفتن میذارن روز آخر فقط و فقط و فقط برای آزمون خوبه نه برای کنکور ! چون مطلب باید عمیقا توی ذهن دسته بندی بشه نه حفظ کردن سطحی! تست زدن تو عمومی ها هم فراموش نشه .
      منطقه چند هستی؟ درصد هایی که لازم هست برای کنکور رو حتما ببین خیلی کمک میکنه مخصوصا برای ما ریاضی ها خیلی انگیزه میاره واقعا . مثلا همه درسا رو میانگین 50 بزنیم رتبه میاد زیر ۲۵۰ منطقه سه
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
      صدا آدما هِی میره تو مُخ
      گُر میگیریم لایِ حسرت مدام
      ...
      .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahidz771 نمایش پست ها
      من ریاضیم نمیدونم زیست گیاهی چی هست
      اگه میخوای اختصاصی هارو همرو باهم جلو ببری عمومی هارو زیاد وقت نذار ، یه روش برنامه ریزی تو یکی از تاپیک ها بود خوب توضیح داده بود برای ساعت مطالعه ، گفته بود با توجه به ضرایب برنامه بریزید ، مثلا برای ما که ریاضی ضریب ۱۲ هست باید از ۳۸ ساعت ( کل ضرایب ) ۱۲ ساعت مجموعه ریاضی خوند یا برای فیزیک ۹ ساعت از ۳۸ ساعت رو ، ادبیات ۴ ساعت و بقیه هم به همین صورت .
      یه برنامه بلند مدت ( مثلا از آزمون ۷ فروردین به بعد تا آخر اردیبهشت ) بریز که همه ی درسا رو یدور کامل بخونی ( پایه و چهارم ) .؛ با توجه به تعطیلی بعد عید مدارس میشه تموم کرد . از الان تا آزمون هفتم هم یه برنامه خوب بریز یه تراز قابل قبولی بگیری هم انگیزه میگیری برای بعد عید هم اینکه خب یه درسایی رو خوندن برای پروسه عید تا اردیبهشت راحت تری تو اون عناوین . عمومی هارو هم نذار هفته آخر ، پخش کن تو طول هفته هر روز یک ساعت و نیم رو حتما داشته باش . اینکه دوستمون گفتن میذارن روز آخر فقط و فقط و فقط برای آزمون خوبه نه برای کنکور ! چون مطلب باید عمیقا توی ذهن دسته بندی بشه نه حفظ کردن سطحی! تست زدن تو عمومی ها هم فراموش نشه .
      منطقه چند هستی؟ درصد هایی که لازم هست برای کنکور رو حتما ببین خیلی کمک میکنه مخصوصا برای ما ریاضی ها خیلی انگیزه میاره واقعا . مثلا همه درسا رو میانگین 50 بزنیم رتبه میاد زیر ۲۵۰ منطقه سه
      ممنون بابت نظرتون
      الان که باتوجه به نقاط قوت وپایدارم برنامه ریزی کردم
      منطقه سه هستم
      درضمن فکر کنم شما اشتباه خوندی من ترازم شد4420 نه 4700 صفحه ی قبل برگرد
      اها یادم رفت شما ریاضی هستین
      من فارغ التحصیلم مدرسه نمیرم فکر کنم شما مدرسه میری یعنی اولین سالیه که کنکور میدی
      من تا سال چهارم ریاضی فیزیک خوندم بعد کنکور تجربی شرکت کردم .
      ممنون بابت وقتی که میزاری وکمکم میکنی
      ویرایش توسط mahsa dr : 09 اسفند 1395 در ساعت 16:56

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درضمن فکر کنم شما اشتباه خوندی من ترازم شد4420 نه 4700

ببخشید این قسمت رو من اشتباه کردم
      عذر میخوام

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ممنون بابت کمک هاتون ونظراتتون همگی موفق باشیممممم

بریم برای جنگ با کنکور
      روز خوش

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از انتهای جنون آمدم(!)...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن