خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جزوه دکتر عمارلو ( زیست ) مفید هست؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

24 72.73%
    • خیر

9 27.27%
    صفحه 6 از 19 نخستنخست ... 56716 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 272
    1. Top | #76
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها

ببخشید داداشم.این جزوه واقعا خوبه؟؟مثلا من هرچی بخونم تو آزمون آزمایشی بالای 30 درصد نمیزنم.این کمک میکنه؟؟؟
      خواهش میکنم.
      این بستگی به خودتون داره.به تلاش و زحمت خودتون.این جزوه تکمیل شده کتاب همایش نشردریافت هس.یعنی شما با اون کتاب و کتاب درسی میتونید همین کار جزوه رو بکنید.
      ولی اگر از لحاظ هزینه مشکل ندارید این جزوه رو بخرید بهتره.
      بازم میگم همه چی بستگی به زحمت و تلاشتون داره و این ها همه وسیله هستن.

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

2. Top | #77
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقا سجاد
      هزینه کلاس دکتر عمارلو برای شما که امسال میرید چقدر شده؟

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اموزشگاه هدف میرم که امسال چه دخترونه چه پسرونه 1 و 100 میگیره البنه هدف دیگه گرون ترین اموزشگاه کشور هست فکر کنم دکتر جا های دیگه ای هم تدریس بکنن

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان جزوه زیست آقای غیاثی رو کسی دیده؟چطوریه؟برای سال سومش راستی!هر کس که داره یه نمونه ازش اسکن بگیر ببینیم چجوریه؟
      با تشکر از دوستانی که این سوال من رو جواب بدن!
      موفق باشید
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی مدیران انجمن iq شون رفته بالا ها......
      پست منو حذف کردن و برام اخطار دادن که زیر ده پست ، تخریب و تبلیغ = اخراج
      اما پست کاربر متخلف هنوز هست !!

مدیر باهوشی که حذف کرده پستمو کی بوووده ؟

6. Top | #81
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      آقای عادل خان اولا مودب باش.دوما همه پست ها با هم حذف شد پس دلیل ها یکی خورده.سوما کدوم پست اون کاربر که خلاف قوانین هست باقی مونده؟؟
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

7. Top | #82
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه غیر از این نیست که شما ها اینجا جمع شدید تا بهم کمک کنید تا امسال به موفقیت برسیم

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_teh نمایش پست ها
      مگه غیر از این نیست که شما ها اینجا جمع شدید تا بهم کمک کنید تا امسال به موفقیت برسیم
      بله.حرف شما درسته.اما خب باید قوانین رعایت بشه خب.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

9. Top | #84
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      آقای عادل خان اولا مودب باش.دوما همه پست ها با هم حذف شد پس دلیل ها یکی خورده.سوما کدوم پست اون کاربر که خلاف قوانین هست باقی مونده؟؟
      جناب اقاي اميرخان نه تهديدي دركاربوده ،نه تخريبي من جزوه ي اورجينال ايشونو داشتم،كامل نيست،نمي دونم شما برداشتتون جي بوده ولي وقتي كسي مياد اينجا يهو ميكه باستاني ٢٦٠ تومن داده،من وظيفمه بيام تكذيبش كنم كه ايشون به عمرشون ١ريالم بايت كلاس بول نداده،شما از كسي كه دوم دبيرستان تابستون ١٢ ساعت ميخونده خب نتيجشو هم ديده،اون بايد رتبه ميشد،اون نشه كي بشه زحمتي كه كشيده واقعا قابل تحسينه،من تهديدي نكردم و بسيار ناراحت شدم از دريافت اخطار،شما نبايد اجازه بديد حقيقت كتمان بشه ،بزارين بجه ها بدونن جه خبره كه نااميد نشن كه جرا ما ٢٦٠ تومن نداريم بديم كلاس؟؟؟ تو مدرسه ما سرامد دبيراي تبريزن و كسي بهتر از اونا نيست و البته ميدونيد كه دكتر عمارلو جلسه اي ٦٠٠ تومان هزينه ي كلاسشونه شما ٢٦٠ رو بر اين عدد تقسيمم بكنيد بازم با عقل جور درنمياد،حتي بويا تو همايش ايشونم شركت نكرده جون مدرسه خودش برنامه ي جمع بندي داره براي ماه اخر اكه احساس ميكنيد من دارم تهديد ميكنم برداشتتون اشتباهه من فقط ميخوام همه حقيقتو بدونن،جزوه ايشون كامل تركيبي از كتاب درسي،همايش،تست هاي تاليفي دكتر اشكان هاشمي كه عينا تكرارشدن و خلاصه اي از زنتيك سبز هستش همين وكرنه جزوه ايشون امبولي تيست كه به هركي تزريق شه معجزه كنه،اكه قراره بخاطر حقيقت اخراجم كنيد،من حاظرم ولي خواهش ميكنم نزاريد بجه ها كول اين جيزارو بخورن.

10. Top | #85
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تابع قوانین و بسیار ادم حساسی هستم و دوست ندارم قوانینی رو بهم بزنم فقط قصدم کمک هستش

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      جناب اقاي اميرخان نه تهديدي دركاربوده ،نه تخريبي من جزوه ي اورجينال ايشونو داشتم،كامل نيست،نمي دونم شما برداشتتون جي بوده ولي وقتي كسي مياد اينجا يهو ميكه باستاني ٢٦٠ تومن داده،من وظيفمه بيام تكذيبش كنم كه ايشون به عمرشون ١ريالم بايت كلاس بول نداده،شما از كسي كه دوم دبيرستان تابستون ١٢ ساعت ميخونده خب نتيجشو هم ديده،اون بايد رتبه ميشد،اون نشه كي بشه زحمتي كه كشيده واقعا قابل تحسينه،من تهديدي نكردم و بسيار ناراحت شدم از دريافت اخطار،شما نبايد اجازه بديد حقيقت كتمان بشه ،بزارين بجه ها بدونن جه خبره كه نااميد نشن كه جرا ما ٢٦٠ تومن نداريم بديم كلاس؟؟؟ تو مدرسه ما سرامد دبيراي تبريزن و كسي بهتر از اونا نيست و البته ميدونيد كه دكتر عمارلو جلسه اي ٦٠٠ تومان هزينه ي كلاسشونه شما ٢٦٠ رو بر اين عدد تقسيمم بكنيد بازم با عقل جور درنمياد،حتي بويا تو همايش ايشونم شركت نكرده جون مدرسه خودش برنامه ي جمع بندي داره براي ماه اخر اكه احساس ميكنيد من دارم تهديد ميكنم برداشتتون اشتباهه من فقط ميخوام همه حقيقتو بدونن،جزوه ايشون كامل تركيبي از كتاب درسي،همايش،تست هاي تاليفي دكتر اشكان هاشمي كه عينا تكرارشدن و خلاصه اي از زنتيك سبز هستش همين وكرنه جزوه ايشون امبولي تيست كه به هركي تزريق شه معجزه كنه،اكه قراره بخاطر حقيقت اخراجم كنيد،من حاظرم ولي خواهش ميكنم نزاريد بجه ها كول اين جيزارو بخورن.

آرین جان, پست بالایی که نقل از حرفای آقا عادل بود رو بخون.من که گفتم چون حذف ها با هم بود دلیل حذف پست های اون آقا واسه شما و آقا عادل هم اومد.شما تذکر بجایی دادید در این مورد.
      لطفا قبلش پست های گذشته رو هم بخونید و اینقد سریع جبهه نگیرید.
      مرسی
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

12. Top | #87
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارين٩٣ نمایش پست ها
      به خاطر عصبانيتم از شما عذرخواهي مي كنم،اميدوارم مديران محترم سوبرداشتي از حرف هاي بنده نكرده باشن و بدونن كه من قصد بدي نداشتم فقط به خاطر اين اظهارات غيرمنطقي براي مدتي به شدت ناراحت شدم،من اكه اشتباهي كردم،عذر ميخوام از مديريت محترم فروم.

13. Top | #88
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا من خودم با اقای پویا باستانی دوست هستم و با ایشون تو کتاب خونه دانشگاه تهران اشنا شدم من نگفتم پویا جزوه عمارلو رو خونده بلکه گفتم مهدی زارعی رتبه 10 از ممسنی خونده من خودم اعتقاد دارم انسان های موفق در محدودیت ها ستاره شدن و میشن بدشم عزیز شما دوست دارید بچه ها رو اگاه کنید من هم با اقای هاشمی خوندم هم ارام فر و جزوه هایشون کاملا فرق داره با اقای عمارلو و تازه کتاب خیلی سبز رو هم خوندم که کلا کتابی هست کاملا دور از کنکور

14. Top | #89
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_teh نمایش پست ها
      اولا من خودم با اقای پویا باستانی دوست هستم و با ایشون تو کتاب خونه دانشگاه تهران اشنا شدم من نگفتم پویا جزوه عمارلو رو خونده بلکه گفتم مهدی زارعی رتبه 10 از ممسنی خونده من خودم اعتقاد دارم انسان های موفق در محدودیت ها ستاره شدن و میشن بدشم عزیز شما دوست دارید بچه ها رو اگاه کنید من هم با اقای هاشمی خوندم هم ارام فر و جزوه هایشون کاملا فرق داره با اقای عمارلو و تازه کتاب خیلی سبز رو هم خوندم که کلا کتابی هست کاملا دور از کنکور
      دوست عزيز كاري ندارم ولي يه نصيحت دوستانه ميكنم اينقدر از اين شاخه به اون شاخه نبر،فرزين واحدي فقط فقط براي زيست خيلي سبزو باكتاب خوند رتبه هم شد،جه اشكالي داره مكه؟؟؟ نبايد حتما ريخت تو جيب معلما كه الان ارامفر دركنار x6 يدونم مازراتي كابريو خريده كه ١٤٠٠ قيمتشه، اين جمله رو عينا زن عمارلو كه موبايل جزورم جواب ميده كفت كه هاشمي درازاي كرفتن ٥٠٠ ميليون كل تاايف تستاي جزورو از سال ٩٠ برعهده كرفته البته هزينرو نكفت ولي جمله از دهنش در رفت كه تستا مال كيه و اينم كه جقدر كرفته رو يه منبع معتبر بهم كفته ميذونم بويا نخونده اين جزورو فقط مثال زدم ٢٦٠ تومنم هزينه نكرده نميدونم كي اينو بهت كفته ولي شايعه هستش بشنو و باور نكن.

15. Top | #90
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا قبول من که اشتباه میکنم و میانگین زیست قلم چیم بالا 80 هستش و پارسال بالا 40 به زور میشدم اشتباه میگم دیگه تازه من پارسال 3 منبع تست کار میکردم و + کتاب + جزوه معلمم وضعم خراب بود اما حال فقط یک جزوه رو میخونم . شما بفرمایید اقا ارین درصد های ازمون هایی که میدین چند هستش و برای اینکه به من کمک کنید تا زیستم رو به 100 برسونم چی کار کنم

صفحه 6 از 19 نخستنخست ... 56716 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فوق، فراموش، قیمت، كنكور، كه، كانون، كتاب، مفید، مقایسه، من، مهم، موبایل، ميخواستم، میلیون، میکنم، میگن، میرم، مشکل، نمیدونم، چه، چهارم، نویسنده، چيه؟، نیست، چرت، نزدیک، نظر، هم، همه، همایش، همش، ها، های، هاشون، هدف، هر، هزار، هست، هستن؟، هستش؟، وقتی، ولی، ویرایش، واقعا، یه، یک، یا، یانه؟؟؟، ژنتیک، کلی، کلاس، کمک، کمک درسی، کمتر، کنم، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، که، کی، کامل، کتاب، کتابای، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه 2، ۷۰، پیام، پاسخ، پست، پسران، آزمایشی، الان، ان، انتشارات، اومده، ای، این، ادبیات، ادغام، از، اسم، استاد، استاد احمدی، اصل، به، بگید، بگیرم، با، بالای، بتونه، بخونيم، بخواد، بدم، بده، بدونم، بدید، بره، براش، بزنيم، بعد، تنهایی، تو، تومان، توضیح، تا، تابع، تجربی، تره، ترکیبی، تست، جمع بندی، جالب، جامع، جزوه، جزوات، حال، خلاصه، خوندن، خواست، خواستم، خوبه، خیلی، خیلی سبز، خدا، خریدم، دقیق، دوم، دوره، دوستان، دکتر، دانشگاه، دارم، در، درباره، درس، رو، روزه، ریاضی، راهنمایی، رایگان، راضی، زيست، زیست، زیست شناسی، زیست2، سهمیه، سوم، سوال، سوالات کنکور، سال، ساله، سایت، سبز، سر، سراسری، سردرگمی، شما، شیمی، شب، شخصی، شده، صفحه، عمارلو، عین، عربی، غیاثی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن