پیامک
سعید بیاتی  ads

باشگاه مهندسان ایران | انتخاب رشته | تست شخصیت شناسی | عکس زیبا

کاربران برچسب زده شده

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 146
  1. Top | #1
    Status

رشته تحصیلی
    تجربی
    دانشگاه
    ایشالا پزشکی شیراز
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    میزان امتیاز
    18
    تشکر شده 900 بار در 379 ارسال

جزوه دکتر عمارلو ( زیست )

سلام بچه ها .. یه سوال دارم .. میگم جزوه دکتر عمارلو کسی ازش خبری اماری چیزی داره ؟ میخوامببینم چه جوریه ! ارزش خریدن داره یا نه . دکتر عمار لو مولف کتاب نشر دریافت هست اره ؟ این کتاب که بحثش جداست همه میشناسنش ولی میخوام بدونم جزوه چه ج.ریاست
    البته جزوه ای که پارسال خودم میرفتم کلاس خوب بود .. مخصوصا پیش 2 - ولی میخوام یه جزوه ی خوب تر گیرم بیاد ... واسه رتبه سازی میخوام ...
    اگه کسی میدونه بهم کمک کنه ... ممنون !
    5 کاربر به خاطر ارسال مفید sasan2shiraz عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: M a s o u d,neginio,Omid reza,The Godfather,نیلگون
    پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
    ّ
    FaceBook.Com/Konkur.in
    جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

2.  

پیامک ads
  3. Top | #41
    Status

رشته تحصیلی
    ریاضی
    میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 44 بار در 26 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
    من خودم رشته ریاضی هستم
    اما دوستی داشتم تجربی بود رتبش هم حدود 150 منطقه 1 بود...
    اولا کلاس جایی نمیرفت بعدش میگفت کتاب درسی رو خورده بود...
    اگه جزوه مطمئن باشه میتونه کمکت کنه اگه نه فقط پول حروم کردنه
    بهتره پاسخگوهای تجربی بیشتر کمکت کنن
    آقای سناتور عزیز چرا داستان میگی عزیز من!!!
    شما که هدف بودی که دیگه نباید این حرفارو بزنی!!!
    کل زیستی مفهومیه و باید کلش رو بهم ربط بدی که بدون داشتن معلم یا جزوه توپ غیرممکنه!!!
    شما که هدف بودی باید بدونی آقای پاکروان شاگرد دکتر عمارلو که 250 کشوری شد راجع به جزوه های عمارلو چی میگفت.
    میگفت تو زیست جزوه از معلم هم مهم تره!!!
    هی روزگار آقا من زبونم مو درآورد انقد به اطرافیان گفتم آقا اطلاعات ندارید صحبت نکنید طرف مقابل گیج میشه!!!
    این کاربران به خاطر ارسال مفید میلادی عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: sungirl

4.  

پیامک ads
  5. Top | #42
    Status

رشته تحصیلی
    مهندسی مواد
    دانشگاه
    علم و صنعت
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    میزان امتیاز
    14
    تشکر شده 1,457 بار در 370 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلادی نمایش پست ها
    کل زیستی مفهومیه و باید کلش رو بهم ربط بدی که بدون داشتن معلم یا جزوه توپ غیرممکنه!!!
    شما که هدف بودی باید بدونی آقای پاکروان شاگرد دکتر عمارلو که 250 کشوری شد راجع به جزوه های عمارلو چی میگفت.
    هی روزگار آقا من زبونم مو درآورد انقد به اطرافیان گفتم آقا اطلاعات ندارید صحبت نکنید طرف مقابل گیج میشه!!!
    اولا سعی کن ادبیاتت رو درست کنی
    ثانیا تو همون هدف کسی بود که همه کلاس ها رو میرفت آخر شد حدود 13 هزار (پس لوزما هر کلاسی 100% از نظر افراد مقبوال نیست)
    ضمت اینکه در مورد همون ماشاالله نظرات من و شما کاملا متناقضه(همین رضوی انرژی اتمی پایه ش رو داره.....انرژِی اتمی هم که هرساله n تا رتبه میده پس یعنی اگه کسی بگه تدریسش خوب نیست باید حرفش رو زیر سوال برد؟؟)
    ثالثا اگرچه خودم ریاضی هستم و در مورد زیست و زمین اطلاعی ندارم ولی گفته هامو منقول از رتبه 150 منطقه 1 سال 91 میگم
    آقای بهزاد خدایی که احتمالا اسمش تو یادگار ماندگار هم هست.

این بهزاد خدایی یه دبیرستان معمولی(ذبیرستان خودم) میرفت ... از زمستون سوم شروع کرد واسه کنکور
    یه کلاس بیرون نمیرفت و فقط از طرف مدیر یه مشاور رایگان داشت (که واسه بقیه پولی بود) کتاب زیست رو (دقیق یادم نیست) ولی خیلی خونده بود
    یه ماه پیش که با هم رفتیم کوه در مورد این جزوه بهش قضیه رو گفتم .....فقط خندید!!!
    (عرایض بنده رو Aliz@ هم تایید میکنه!!)
    ویرایش توسط No Name : 03 مهر 92 در ساعت 13:06 دلیل: ویژگی بهزاد خدایی
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید No Name عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: پاپا پوریا,M o h a m m a d,The Godfather

6. Top | #43
    Status

Khabalod
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    میزان امتیاز
    127
    تشکر شده 436 بار در 253 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط میلادی نمایش پست ها
    میشه شما بگی پس اونیکه توروستا بادست خالی درس میخونه و رتبه ی خوب میاره با کدوم جزوه و معلم رتبه اورده؟
    جزوه و معلم لازم نیست فقط باعث میشه مفهوم رو بهتر بفهمیم .....
    حالا تو زیستو نخون فقط با جزوه و حرفای معلمت برو کنکور بده ببینم چی میکنی
    3 کاربر به خاطر ارسال مفید helix عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: پاپا پوریا,No Name,اسطوره
    من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

7. Top | #44
    Status

رشته تحصیلی
    ریاضی
    میزان امتیاز
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
    اولا سعی کن ادبیاتت رو درست کنی
    ثانیا تو همون هدف کسی بود که همه کلاس ها رو میرفت آخر شد حدود 13 هزار (پس لوزما هر کلاسی 100% از نظر افراد مقبوال نیست)
    ضمت اینکه در مورد همون ماشاالله نظرات من و شما کاملا متناقضه(همین رضوی انرژی اتمی پایه ش رو داره.....انرژِی اتمی هم که هرساله n تا رتبه میده پس یعنی اگه کسی بگه تدریسش خوب نیست باید حرفش رو زیر سوال برد؟؟)
    ثالثا اگرچه خودم ریاضی هستم و در مورد زیست و زمین اطلاعی ندارم ولی گفته هامو منقول از رتبه 150 منطقه 1 سال 91 میگم
    آقای بهزاد خدایی که احتمالا اسمش تو یادگار ماندگار هم هست.

این بهزاد خدایی یه دبیرستان معمولی(ذبیرستان خودم) میرفت ... از زمستون سوم شروع کرد واسه کنکور
    یه کلاس بیرون نمیرفت و فقط از طرف مدیر یه مشاور رایگان داشت (که واسه بقیه پولی بود) کتاب زیست رو (دقیق یادم نیست) ولی خیلی خونده بود
    یه ماه پیش که با هم رفتیم کوه در مورد این جزوه بهش قضیه رو گفتم .....فقط خندید!!!
    (عرایض بنده رو Aliz@ هم تایید میکنه!!)
    بیا یکی دیگه از خصوصیات بد ما ایرانیا اینه که طرف وقتی یه ایراد ازمون میگیره تمام زمین و زمان رو روی سرش خراب میکنیم هزارتا وصله هم بهش میچسبونیم.
    آقاجان چرا داستان میگی من تو بقیه تاپیک ها رتبه ام رو گفتم بگردی پیدا میکنی.
    بعدش هم حالا فقط شما یه نفری که تو کلاس رضوی پیدا شدی که طرفدارشی.99% کلاس ازش ناراضی بودن.
    بعدش هم اگه اینو قبول نداری بگو:جلسه اول تابستون کلاس 70 نفر بود-قبل عید شد 25 نفر-بعد عیدهم که هیچی دیگه 10تا 15تا.... قبول نداری؟

8. Top | #45
    Status

رشته تحصیلی
    ریاضی
    میزان امتیاز
    10
    نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
    میشه شما بگی پس اونیکه توروستا بادست خالی درس میخونه و رتبه ی خوب میاره با کدوم جزوه و معلم رتبه اورده؟
    جزوه و معلم لازم نیست فقط باعث میشه مفهوم رو بهتر بفهمیم .....
    حالا تو زیستو نخون فقط با جزوه و حرفای معلمت برو کنکور بده ببینم چی میکنی
    هیچی عزیزم اون سهمیه اش منطقه 3 هستش که رتبه آوردن توش نسبتا آسون تره.
    بعدشم من تاپیک های دیگه هم گفتم 70 -60درصد سوالات کنکور تکراریه.
    بعدهم جناب پروفسور حرفی رو که زدم از خودم درنیاوردم که گفتم 250 کشوری امسال گفته.
    میگفت نمیشه همچین چیزی.

9. Top | #46
    Status

رشته تحصیلی
    مهندسی مواد
    دانشگاه
    علم و صنعت
    مقطع تحصیلی
    کارشناسی
    میزان امتیاز
    14
    تشکر شده 1,457 بار در 370 ارسال
    بیا یکی دیگه از خصوصیات بد ما ایرانیا اینه که طرف وقتی یه ایراد ازمون میگیره تمام زمین و زمان رو روی سرش خراب میکنیم هزارتا وصله هم بهش میچسبونیم.
    من فقط گفتم ادبیاتت رو درست کن
    آقاجان چرا داستان میگی من تو بقیه تاپیک ها رتبه ام رو گفتم بگردی پیدا میکنی.
    خب من چیکار کنم....مگه من از شما رتبه خواستم!
    بعدش هم حالا فقط شما یه نفری که تو کلاس رضوی پیدا شدی که طرفدارشی.99% کلاس ازش ناراضی بودن.
    99% که اغراقه ولی تایید میکنم که یه سری ناراضی بودن اکثرا هم بعید میدونم تو کنکور موفق شده باشن.

تو دانشگاه هم وقتی میپرسی فلان معلم چی جوریه ازش بد میگن بعدش که میپرسی معدلت چنده میگه 11-12
    اول باید دید کی میگه بعد چی میگه
    بعدش هم اگه اینو قبول نداری بگو:جلسه اول تابستون کلاس 70 نفر بود-قبل عید شد 25 نفر-بعد عیدهم که هیچی دیگه 10تا 15تا.... قبول نداری؟
    اعداد که یه مقدار غیر واقعیه ولی به طور کلی بودن افرادی که به خاطر اخلاق استاد کلاسشون رو عوض کردن.
    خودم یه بار از کسی پرسیدم چرا دیگه کلاس نمیای گفت کلاسش خشکه!!!
    دلیل متقنی نیست.....شاید اینجور آدما کلاسای مقدم(راضی نجربی) رو ترجیح میدن به کلاس خشک حتی اگه کیفیت نداشته باشه.
    به طور کلی در مورد اخلاق استاد با شما موافقم. اکثرا خشک + وسط درس هم سوال زیاد میپرسیدی قاطی میکرد.
    در مورد تدریس (اگه میگی خوب نیست) اصلا باهات موافق نیستم....
    (همین الآن جزوه ایشون تو نت داره فروش میره- لینک به دلیل قوانین سایت حذف شد)

از اونجایی که مباحث به تاپیک نامربوط هست بحث رو (در صورت تمایل به ادامه) در پ.خ ادامه بده.

ویرایش توسط No Name : 03 مهر 92 در ساعت 16:04 دلیل: لینک فروش جزوه حذف شد | Araz , اضافه کردن اطلاعات در مورد جزوه بدون ذکر لینک(با توجه به قوانین سایت)
    2 کاربر به خاطر ارسال مفید No Name عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: helix,پاپا پوریا

10. Top | #47
    Status

میزان امتیاز
    12
    تشکر شده 20 بار در 13 ارسال
    باسلام
    درجزوه عمارلو یه سری نکات خارج از کتاب وجود داره آیا خواندن آنها الزامی هست یعنی در کنکور از اون قسمت ها سوال میاد؟

11. Top | #48
    Status

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    میزان امتیاز
    88
    تشکر شده 399 بار در 127 ارسال
    به جرات میگم تنها درس اختصاصی کنکور که با خوندن کتااب میشه بالای نود زد زیسته...حالا شما صد تا جزوه بخون صد تا معلم بگیر اخرش تا خود کتابو مسلط نباشی نتیجه نمیگیری... زیست بالا زدن یه کتاب تست میخواد و یکم مفهومی خوندن کتاب و بقیش وقت گذاشتن رو کتاب ....
    2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdadlord عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: helix,No Name

12. Top | #49
    Status

رشته تحصیلی
    tajrobi
    میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    مهسا جون من میخوام عزیزم چطور میتونی بهم بدی

13. Top | #50
    Status

Maghror
    رشته تحصیلی
    تجربی
    دانشگاه
    دانشگاه ملی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    میزان امتیاز
    31
    تشکر شده 213 بار در 95 ارسال
    دوستانی که جزوه عمارلو رو لازم دارن میتونن از طریق خود سایت آموزشگاه هدف اقدام به خرید جزوه کنن , قیمتش هم ۱۵۰ هزار تومنه و تفاوتش با جزوه هایی که در سایت های متفرقه فروخته میشه اینه که این جزوه آپدیت شده کنکور ۹۲ هستش و کیفیت چاپش هم بسیار بالاست , این جزوه هایی که در سایت های دیگه میفروشن جزوه قدیمی عمارلو هست که کیفیت چاپ بسیار پایینی داره و بعضی از صفحاتش اصلا معلوم نیست چی نوشته شده ... من خودم امروز از سایت موسسه هدف خریدم این جزوه رو و وقتی با جزوه یکی از دوستام که از سایت ایسام خریده بود مقایسه کردم پی به این موضوعات بردم .
    4 کاربر به خاطر ارسال مفید amirofff عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: 9000000000,پاپا پوریا,M o h a m m a d,patiram

صفحه 5 از 15 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع