خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جزوه دکتر عمارلو ( زیست ) مفید هست؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

24 72.73%
    • خیر

9 27.27%
    صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 272
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi نمایش پست ها
      شما که جزوه ی خودتونو میخواین بفروشین مطمینید اقای عمارلو راضیه؟؟؟؟ مثلا استاد احمدی راضی نیس جزوه و سی دی هاشو به کس دیگه ای بدیم.
      شما هم جزوشو هو سی دی هاشو کپی کن به حرفشم گوش نده اون میخواد تیراژرایتش بره بالا-هر مسئله ای هم پیش اومد من خودم گردن میگیرم

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      از اقای سیستانی که مرجع تقلیدم هستند پرسیدم. ایشون گفتند کسی مثله استاد احمدی که ذکر کرده راضی نیست با اینکه من جزوه رو خریدم و ماله منه اجازه ی نشرش رو ندارم!!

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آره جزوهاش خوبه

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دیپلم1378هستم می خواهم دوباره کنکور شرکت کنم جزوات تاپ کی داره

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elninio نمایش پست ها
      منم جزوه دکتر عمارلو رو دارم و ارزون تر میدمشون و کتاب های کمک درسی هم توی تاپیک نوشتم
      ممنون

طبق قانون جدید انجمن خرید و فروش جزوه چه اروجینال و چه کپی شده ممنوع است.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها جزوه 92 عمارلو فرق ميكنه ها ژنتيكش ديگه جدا نيست تغير كرده و با زيست 1 ادغام شده و حجمش كمتر شده و راه حل تست ها تغير پيدا كردن. كلا از كارگاه ژنتيك كه در جزوه هاي قبل از 92 بود خيلي بهتر شده

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام
      پاسخ تست هایی که در جزوه عمارلوهست روازکجا باید بگیرم؟

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sokot نمایش پست ها
      باسلام
      پاسخ تست هایی که در جزوه عمارلوهست روازکجا باید بگیرم؟
      معمولا دکتر عمارلو تست هایی که تو جزوشون گفتن رو سر کلاس با بچه ها حل میکنن و جواب تست های نکته و تستشون رو هم تو یه برگه a4 به صورت جواب کلیدی به بچه ها میدن((عین پاسخبرگ دریافت)) و جزوه ای که جداگونه پاسخ تشریحی تستاشون توش نوشته شده باشه رو ندارن ___موفق باشی

فعلن ...!!!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها جزوه رو میشه از لینک زیر گرفت ؟؟؟
      کامل ترین جزوه زیست شناسی در کشور
      اصلا مطمئن هست ؟؟
      چاپ 92 هست ؟؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 10100 نمایش پست ها
      بچه ها جزوه رو میشه از لینک زیر گرفت ؟؟؟
      کامل ترین جزوه زیست شناسی در کشور
      اصلا مطمئن هست ؟؟
      چاپ 92 هست ؟؟
      من خودم رشته ریاضی هستم
      اما دوستی داشتم تجربی بود رتبش هم حدود 150 منطقه 1 بود...
      اولا کلاس جایی نمیرفت بعدش میگفت کتاب درسی رو خورده بود...
      اگه جزوه مطمئن باشه میتونه کمکت کنه اگه نه فقط پول حروم کردنه
      بهتره پاسخگوهای تجربی بیشتر کمکت کنن

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      من خودم رشته ریاضی هستم
      اما دوستی داشتم تجربی بود رتبش هم حدود 150 منطقه 1 بود...
      اولا کلاس جایی نمیرفت بعدش میگفت کتاب درسی رو خورده بود...
      اگه جزوه مطمئن باشه میتونه کمکت کنه اگه نه فقط پول حروم کردنه
      بهتره پاسخگوهای تجربی بیشتر کمکت کنن
      آقای سناتور عزیز چرا داستان میگی عزیز من!!!
      شما که هدف بودی که دیگه نباید این حرفارو بزنی!!!
      کل زیستی مفهومیه و باید کلش رو بهم ربط بدی که بدون داشتن معلم یا جزوه توپ غیرممکنه!!!
      شما که هدف بودی باید بدونی آقای پاکروان شاگرد دکتر عمارلو که 250 کشوری شد راجع به جزوه های عمارلو چی میگفت.
      میگفت تو زیست جزوه از معلم هم مهم تره!!!
      هی روزگار آقا من زبونم مو درآورد انقد به اطرافیان گفتم آقا اطلاعات ندارید صحبت نکنید طرف مقابل گیج میشه!!!

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلادی نمایش پست ها
      کل زیستی مفهومیه و باید کلش رو بهم ربط بدی که بدون داشتن معلم یا جزوه توپ غیرممکنه!!!
      شما که هدف بودی باید بدونی آقای پاکروان شاگرد دکتر عمارلو که 250 کشوری شد راجع به جزوه های عمارلو چی میگفت.
      هی روزگار آقا من زبونم مو درآورد انقد به اطرافیان گفتم آقا اطلاعات ندارید صحبت نکنید طرف مقابل گیج میشه!!!
      اولا سعی کن ادبیاتت رو درست کنی
      ثانیا تو همون هدف کسی بود که همه کلاس ها رو میرفت آخر شد حدود 13 هزار (پس لوزما هر کلاسی 100% از نظر افراد مقبوال نیست)
      ضمت اینکه در مورد همون ماشاالله نظرات من و شما کاملا متناقضه(همین رضوی انرژی اتمی پایه ش رو داره.....انرژِی اتمی هم که هرساله n تا رتبه میده پس یعنی اگه کسی بگه تدریسش خوب نیست باید حرفش رو زیر سوال برد؟؟)
      ثالثا اگرچه خودم ریاضی هستم و در مورد زیست و زمین اطلاعی ندارم ولی گفته هامو منقول از رتبه 150 منطقه 1 سال 91 میگم
      آقای بهزاد خدایی که احتمالا اسمش تو یادگار ماندگار هم هست.

این بهزاد خدایی یه دبیرستان معمولی(ذبیرستان خودم) میرفت ... از زمستون سوم شروع کرد واسه کنکور
      یه کلاس بیرون نمیرفت و فقط از طرف مدیر یه مشاور رایگان داشت (که واسه بقیه پولی بود) کتاب زیست رو (دقیق یادم نیست) ولی خیلی خونده بود
      یه ماه پیش که با هم رفتیم کوه در مورد این جزوه بهش قضیه رو گفتم .....فقط خندید!!!
      (عرایض بنده رو Aliz@ هم تایید میکنه!!)
      ویرایش توسط No Name : 03 مهر 1392 در ساعت 13:06 دلیل: ویژگی بهزاد خدایی

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلادی نمایش پست ها
      میشه شما بگی پس اونیکه توروستا بادست خالی درس میخونه و رتبه ی خوب میاره با کدوم جزوه و معلم رتبه اورده؟
      جزوه و معلم لازم نیست فقط باعث میشه مفهوم رو بهتر بفهمیم .....
      حالا تو زیستو نخون فقط با جزوه و حرفای معلمت برو کنکور بده ببینم چی میکنی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senator73 نمایش پست ها
      اولا سعی کن ادبیاتت رو درست کنی
      ثانیا تو همون هدف کسی بود که همه کلاس ها رو میرفت آخر شد حدود 13 هزار (پس لوزما هر کلاسی 100% از نظر افراد مقبوال نیست)
      ضمت اینکه در مورد همون ماشاالله نظرات من و شما کاملا متناقضه(همین رضوی انرژی اتمی پایه ش رو داره.....انرژِی اتمی هم که هرساله n تا رتبه میده پس یعنی اگه کسی بگه تدریسش خوب نیست باید حرفش رو زیر سوال برد؟؟)
      ثالثا اگرچه خودم ریاضی هستم و در مورد زیست و زمین اطلاعی ندارم ولی گفته هامو منقول از رتبه 150 منطقه 1 سال 91 میگم
      آقای بهزاد خدایی که احتمالا اسمش تو یادگار ماندگار هم هست.

این بهزاد خدایی یه دبیرستان معمولی(ذبیرستان خودم) میرفت ... از زمستون سوم شروع کرد واسه کنکور
      یه کلاس بیرون نمیرفت و فقط از طرف مدیر یه مشاور رایگان داشت (که واسه بقیه پولی بود) کتاب زیست رو (دقیق یادم نیست) ولی خیلی خونده بود
      یه ماه پیش که با هم رفتیم کوه در مورد این جزوه بهش قضیه رو گفتم .....فقط خندید!!!
      (عرایض بنده رو Aliz@ هم تایید میکنه!!)
      بیا یکی دیگه از خصوصیات بد ما ایرانیا اینه که طرف وقتی یه ایراد ازمون میگیره تمام زمین و زمان رو روی سرش خراب میکنیم هزارتا وصله هم بهش میچسبونیم.
      آقاجان چرا داستان میگی من تو بقیه تاپیک ها رتبه ام رو گفتم بگردی پیدا میکنی.
      بعدش هم حالا فقط شما یه نفری که تو کلاس رضوی پیدا شدی که طرفدارشی.99% کلاس ازش ناراضی بودن.
      بعدش هم اگه اینو قبول نداری بگو:جلسه اول تابستون کلاس 70 نفر بود-قبل عید شد 25 نفر-بعد عیدهم که هیچی دیگه 10تا 15تا.... قبول نداری؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      میشه شما بگی پس اونیکه توروستا بادست خالی درس میخونه و رتبه ی خوب میاره با کدوم جزوه و معلم رتبه اورده؟
      جزوه و معلم لازم نیست فقط باعث میشه مفهوم رو بهتر بفهمیم .....
      حالا تو زیستو نخون فقط با جزوه و حرفای معلمت برو کنکور بده ببینم چی میکنی
      هیچی عزیزم اون سهمیه اش منطقه 3 هستش که رتبه آوردن توش نسبتا آسون تره.
      بعدشم من تاپیک های دیگه هم گفتم 70 -60درصد سوالات کنکور تکراریه.
      بعدهم جناب پروفسور حرفی رو که زدم از خودم درنیاوردم که گفتم 250 کشوری امسال گفته.
      میگفت نمیشه همچین چیزی.

صفحه 3 از 19 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فوق، فراموش، قیمت، كنكور، كه، كانون، كتاب، مفید، مقایسه، من، مهم، موبایل، ميخواستم، میلیون، میکنم، میگن، میرم، مشکل، نمیدونم، چه، چهارم، نویسنده، چيه؟، نیست، چرت، نزدیک، نظر، هم، همه، همایش، همش، ها، های، هاشون، هدف، هر، هزار، هست، هستن؟، هستش؟، وقتی، ولی، ویرایش، واقعا، یه، یک، یا، یانه؟؟؟، ژنتیک، کلی، کلاس، کمک، کمک درسی، کمتر، کنم، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، که، کی، کامل، کتاب، کتابای، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه 2، ۷۰، پیام، پاسخ، پست، پسران، آزمایشی، الان، ان، انتشارات، اومده، ای، این، ادبیات، ادغام، از، اسم، استاد، استاد احمدی، اصل، به، بگید، بگیرم، با، بالای، بتونه، بخونيم، بخواد، بدم، بده، بدونم، بدید، بره، براش، بزنيم، بعد، تنهایی، تو، تومان، توضیح، تا، تابع، تجربی، تره، ترکیبی، تست، جمع بندی، جالب، جامع، جزوه، جزوات، حال، خلاصه، خوندن، خواست، خواستم، خوبه، خیلی، خیلی سبز، خدا، خریدم، دقیق، دوم، دوره، دوستان، دکتر، دانشگاه، دارم، در، درباره، درس، رو، روزه، ریاضی، راهنمایی، رایگان، راضی، زيست، زیست، زیست شناسی، زیست2، سهمیه، سوم، سوال، سوالات کنکور، سال، ساله، سایت، سبز، سر، سراسری، سردرگمی، شما، شیمی، شب، شخصی، شده، صفحه، عمارلو، عین، عربی، غیاثی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن