خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: جزوه دکتر عمارلو ( زیست ) مفید هست؟

رأی دهندگان
    33. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

24 72.73%
    • خیر

9 27.27%
    صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819
    نمایش نتایج: از 271 به 272 از 272
    1. Top | #271
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      کدوم شهری زهرا خانم؟
      چطور؟
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

2. Top | #272
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      چطور؟
      همینطوری ، گفتی رفتی کلاس عمارلو گفتم کدوم شهری که رفتی کلاسش همین

صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 91819

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فوق، فراموش، قیمت، كنكور، كه، كانون، كتاب، مفید، مقایسه، من، مهم، موبایل، ميخواستم، میلیون، میکنم، میگن، میرم، مشکل، نمیدونم، چه، چهارم، نویسنده، چيه؟، نیست، چرت، نزدیک، نظر، هم، همه، همایش، همش، ها، های، هاشون، هدف، هر، هزار، هست، هستن؟، هستش؟، وقتی، ولی، ویرایش، واقعا، یه، یک، یا، یانه؟؟؟، ژنتیک، کلی، کلاس، کمک، کمک درسی، کمتر، کنم، کنکور، کنکور 93، کنکور 94، کنکوری، که، کی، کامل، کتاب، کتابای، کدوم، کردن، گوگل، گاج، گزینه 2، ۷۰، پیام، پاسخ، پست، پسران، آزمایشی، الان، ان، انتشارات، اومده، ای، این، ادبیات، ادغام، از، اسم، استاد، استاد احمدی، اصل، به، بگید، بگیرم، با، بالای، بتونه، بخونيم، بخواد، بدم، بده، بدونم، بدید، بره، براش، بزنيم، بعد، تنهایی، تو، تومان، توضیح، تا، تابع، تجربی، تره، ترکیبی، تست، جمع بندی، جالب، جامع، جزوه، جزوات، حال، خلاصه، خوندن، خواست، خواستم، خوبه، خیلی، خیلی سبز، خدا، خریدم، دقیق، دوم، دوره، دوستان، دکتر، دانشگاه، دارم، در، درباره، درس، رو، روزه، ریاضی، راهنمایی، رایگان، راضی، زيست، زیست، زیست شناسی، زیست2، سهمیه، سوم، سوال، سوالات کنکور، سال، ساله، سایت، سبز، سر، سراسری، سردرگمی، شما، شیمی، شب، شخصی، شده، صفحه، عمارلو، عین، عربی، غیاثی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن