خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمونش آقای افشین مقتدا بود که نیومد مثل بعضیا اما و اگر بیاره واسه خودش که وقتم کمه و نمیشه دیگه گفت باید بشه باید بتونم من که همه پستاشو خوندم واقعا طوری ایمان داره که اگه تو سرنوشتش هم نبود فکر کنم سرنوشتم عوض میکرد انقدر که سفت و سخت ایستاد .پس وقتی یکی تونسته(البته خیلیا بودن که تونستن)پس بقیه هم میتونن.جالبه کسایی که در جواب آقای مقتدا همش میگفتن نمیشه میبینم که پشت کنکور موندن یعنی اون منفی بافی و حسادت واسه بقیه واسه خودشونم گرون تموم شد.پس هرچقدر به بقیه انرژی مثبت بدی همون قدرم خودت ازش بهره میبری..من یه دوستی داشتم از همون دبیرستان میخوند واسه کنکور خیلیم خرخون بود ولی خیلی حسود بود اصلا نه به کسی تقلب میداد نه به کسی حاضر بود بگه چی میخونم و چه کلاسی میرم ...اونوقت بعد کلی خرخونییییی علوم آزمایشگاه دولتی دزفول دراومد نمیگم بده خیلیم رشته خوبیه ولی طوری که این میخوند من گفتم پزشکی حتما میاره.در صورتی که یه دوست دیگم که اونم به شدت خرخون بود ولی حسود نبود یعنی هرکتاب یا کلاسی رفته بود میگفت رفتم و استفاده کردم خیلی راحتم تقلبی میداد (منظورم این نیست که تقلبی خوبه یا ....میخوام بگم حسود نبود به بقیه کمک میکرد)اونوقت پزشکی دولتی نیم سال دوم رشت قبول شد...واقعا اون انرژی منفی که به بقیه میدی به خودت برمیگرده شک نداشته باش...(خطاب به کسایی میگم که همیشه پای ثابت ناامید کردن بقیه هستن)و فکر میکنن مثلا اینطوری رقیبا رو پودر میکنن...نه عزیزم کسی جای کسیو نمیگیره جا واسه همه هست سعی کن جای خودتو بدست بیاری !!!

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من شب کنکورو بیدار میمونم تا صبح میخونم بسه دیگه به هر کتاب ۳۰ دیقه میرسه هر درس دین و زندگی تو دو دیقه
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourreza نمایش پست ها
      شما فیزیکو توی 50 ساعت جمع میکنی ؟ :\

ای خداااا

کی گفت 50 ساعت آخه

3 تا کتاب فیزیک داری برا هر کدوم 50 ساعت یعنی کل فیزیک رو تو 150 ساعت یا 180 ساعت

بعدشم شما میتونی از درسای دیگه بدی به فیزیک مثلا فک نکنم کسی باشه که بخواد 50یا60 ساعت فقط برا زبان انگلیسی سوم بزاره
      چشم هایت را ببند و 10 سال دیگرت را ترسیم کن.
      کاش که بااین وضع درس خوندت به آرزوهات رسیده باشی.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirl نمایش پست ها

من يه جورايى دارم حس ميكنم تو اين پست داره بهم توهين ميشه[emoji1]

نا امید نشو عزیز من اگه بخوای میشه
      شک نکن
      چشم هایت را ببند و 10 سال دیگرت را ترسیم کن.
      کاش که بااین وضع درس خوندت به آرزوهات رسیده باشی.

5. Top | #20
      nac
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نامید شدن که خوب نیست واسه کسایی که نخوندن ولی یه اراده ی قوی میخواد از این به بعد رو خوندن
      اگه کسی یه اراده ی شدیدا قوی داشته باشه به نظرم میتونه خیلی‌رتبشو تغییر بده تو این چند ماه باقی مونده

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      من شب کنکورو بیدار میمونم تا صبح میخونم بسه دیگه به هر کتاب ۳۰ دیقه میرسه هر درس دین و زندگی تو دو دیقه
      لایک می

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      ایول کلی خندیدم...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      مفهومش خوب بود
      ولي خود برنامه خيليييي تخيلي بود :/ مثلا كسي كه ميخواد تازه شروع كنه به خوندن هر كتاب زيست فقط ٦٠ ساعت؟؟
      انقد ساده با قضيه برخورد نكنيد شايد يكي اينا رو ببينه و بدون تجربه بر همين اساس برنامه بريزه

9. Top | #24
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام . از دقتی که به خرج دادی و خیلی خوب حساب کردی ممنونم ولی دو مورد رو هم متذکر بشم : 1- دوست عزیز می تونستی نام گزاری بهتری برای این مطالب مفید و انگیزه بخشت قرار بدی واژه و صفت احمق چندان جالب نیست چرا که همه در انجمن یا دانشجو هستن یا داوطلب کنکور و یا دانش آموز البته صفت احمق بیش از 15 مترادف و هم معنی داره که بهترین موردش ساده لوح نباش است . 2- منبع عربی که متأسفانه در سازمان سنجش همواره عربی 2 و عربی 3 می دونن ولی در بخش قواعد که بیش از 13 سؤال را شامل میشه حتما و ضرورتاً باید داوطلبان کنکور قواعد کتاب عربی یک که ده درسه رو بدونند . پس عربی میشه عربی 2 و 3 و قواعد عربی 1با تشکر
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این برنامه ای ک گفتین،خیلی امیدوارکننده بنظر می رسه
      ولی خب عملی کردنش واقعا امکان ناپذیره

این حرف رو با توجه به این می زنم ک تو هر درسی نیاز به مرور دو باره و چندباره مطالب هست
      و اینک مثل کنکورهای سالهای قبل متاسفانه نمیشه با اکتفا کردن به فقط یه کتاب تست به درصد بالایی رسید
      زیست هم ک جای خود داره...واقعا حجم کار زیاده:/

بنظرم بهترین راه حل توی زمان باقی مونده اینه ک با توجه به رشته و درصدایی ک می خای،رو یسری درسا بیشتر هدف گذاری کنی

مثلا من هدفم ۶۰ درصد شیمیه
      خب میام با توجه به تستایی ک از فصلای مختلف تو کنکور اومده،چند رو انتخاب می کنم(به اندازه شصت درصد)
      و همون درسها رو خوب کار می کنم و به تسلط می رسم

این روش خیلی بهتره و عملی تر...

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عنوان تاپیک هم ک اصلا مناسب نیست

انگار ک مثلا یه کشفی چیزی انجام دادی و به خاطرش بقیه رو نادون می دونی:/

بالاخره هر کسی با توجه ب شرایط و توانایی های خودش بهترین تصمیم و انتخاب رو انجام می ده
      تعیین احمق بودن یا نبودن بقیه هم دست ما نیست:/

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S A E E D نمایش پست ها
      این برنامه ای ک گفتین،خیلی امیدوارکننده بنظر می رسه
      ولی خب عملی کردنش واقعا امکان ناپذیره

این حرف رو با توجه به این می زنم ک تو هر درسی نیاز به مرور دو باره و چندباره مطالب هست
      و اینک مثل کنکورهای سالهای قبل متاسفانه نمیشه با اکتفا کردن به فقط یه کتاب تست به درصد بالایی رسید
      زیست هم ک جای خود داره...واقعا حجم کار زیاده:/

بنظرم بهترین راه حل توی زمان باقی مونده اینه ک با توجه به رشته و درصدایی ک می خای،رو یسری درسا بیشتر هدف گذاری کنی

مثلا من هدفم ۶۰ درصد شیمیه
      خب میام با توجه به تستایی ک از فصلای مختلف تو کنکور اومده،چند رو انتخاب می کنم(به اندازه شصت درصد)
      و همون درسها رو خوب کار می کنم و به تسلط می رسم

این روش خیلی بهتره و عملی تر...
      دقیقا ...بدون استراتژی نمیشه از این زمان یه رتبه مناسب بدست اورد حالا هر چقدر هم که ساعت مطالعه بالا باشه
      agfwrfgw.png
      هرچند معتقدم میشه بیشتر از 60 درصد مطالب رو به تسلط رسید...
      شصت درصد الان تا 50 روز اخر و 20 درصد تو دوران جمع بندی با تمرکز روی کنکورهای اخیر

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مشکل دوستان اراده است.با رنج دادن به خودت و سختی کشیدن میشه.الان شخصی که فکر میکنی همه جلوهستن همین فکر روکثیر بچه ها دارن.ما رتبه ۱ یا ۲ رقمی نخواستیم که سه سال تست بزنیم همین رتبه چهار رقمی که بشه به آینده نزدیک شد بسه (هرچند که باید به بهترین ها فکر کنی)ولی با افکاری که بعضی ها دارن چهار رقمی هم ازشون بعیده.
      تنبلی نکنین همین ۵ ماهی که مونده بخونین.معمولا این افکار زیاده اول مهر میگی کاش از تابستون میخوندم دی میگی کاش از مهر میخوندم فروردین میگی کاش از دی میخوندم ولی وقتی کاری نکنی این افکار چرند بدتر سرت میاره.

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alpey نمایش پست ها

دقیقا ...بدون استراتژی نمیشه از این زمان یه رتبه مناسب بدست اورد حالا هر چقدر هم که ساعت مطالعه بالا باشه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: agfwrfgw.PNG
مشاهده: 60
حجم: 14.6 کیلو بایت
      هرچند معتقدم میشه بیشتر از 60 درصد مطالب رو به تسلط رسید...
      شصت درصد الان تا 50 روز اخر و 20 درصد تو دوران جمع بندی با تمرکز روی کنکورهای اخیر
      حرفت درسته...باید برنامه داشت...

ولی من بازم رو حول و هوش همون ۵۰ ۶۰ درصد اصرار دارم
      میدونی چرا؟!
      بخاطر اینک وقتی شما چند فصل رو گزینشی می خونی واسه یه درصد خاص،باید تو اون مباحث به تسلطی برسی ک حتی اگه تو کنکور از این مطالب سوالات سخت یا خیلی سخت اومد بتونی جواب بدی

و این حد از تسلط هم با خوندن یکی دو کتاب تست بدست نمیاد
      مثلا واسه شیمی باید خیلی سبز یا مبتکران رو در کنار iq و جمع بندی نشر الگو کار کرد
      ک این خودش کلی وقت گیره و زمانی واسه بقیه فصل ها نمی مونه...

از طرف دیگه هم خود همین فصلای انتخابی،کلی پیش نیاز دارن.مثلا واس استوکیومتری باید مطالبی از سال دوم رو بلد باشی
      یا تو زیست ک با توجه به ترکیبی بودنش باید همشو خوند و...

پس بنظرم همون زمان جمع بندی رو هم باید گذاشت واسه تثبیت هر چه بیشتر اون ۵۰ ۶۰ درصد

البته این درصدایی ک گفتم مثال هستش و بستگی به هدف داره...
      ویرایش توسط S A E E D : 26 دی 1395 در ساعت 00:06

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسی فوق العادس..
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن