خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

منابع تستی برای عمومی های سوم

سلام دوستان.من امسال سوم ریاضی ام و می خوام برای همه دروس عمومی منبع تستی تهیه کنم.ممنون میشم منابعی که امسال برای بالا بردن تراز(قلمچی)و همچنین سال بعد برای کنکور مناسب خواهد بود رو معرفی کنین.خیلی ممنون از این که وقت می زارین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی گاج ( یکم پیچیدست اگه خریدی بگو راهنماییت کنم چجور بخونی)
      زبان هم تست لازم نیست اگه خواستی زبان انگلیسی سوم مبتکران
      عربی کامل گاج خوبه
      دین و زندگی هم سفیر خرد

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ادبیات 5 کتاب موضوعی الگو
      عربی جامع خیلی سبز
      زبان جامع مبتکران
      دینی هم جامع گاج

من خودم هم سوم هستم و برای تمام دروس تهیه کردم برا عمومی اینا عالین موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtareh نمایش پست ها
      برای ادبیات 5 کتاب موضوعی الگو
      عربی جامع خیلی سبز
      زبان جامع مبتکران
      دینی هم جامع گاج

من خودم هم سوم هستم و برای تمام دروس تهیه کردم برا عمومی اینا عالین موفق باشی
      دوست عزیز به انتخابت احترام میزارم ولب باید بگم اولا قیمت 5 کتاب موضوعی الگو خیلی زیاده هم اموزش خوبی ندارن هم غلط زیاد دارن
      زبان جامع مبتکران کل سوم رو تو یه خلاصه گفته که اصلا بدرد ما نمیخوره چون ما طی سال میخوایم استفاده کنیم .عربی خیلی سبز و دینی گاج که جز بهترینا هستن
      ببخشید بازم قصد نداشتم بگم انتخابات اشتباهه ولی خواستم بگم که دوستمون با توجه به اینا بهترین هارو تهیه کنه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      ادبیات موضوعی گاج ( یکم پیچیدست اگه خریدی بگو راهنماییت کنم چجور بخونی)
      زبان هم تست لازم نیست اگه خواستی زبان انگلیسی سوم مبتکران
      عربی کامل گاج خوبه
      دین و زندگی هم سفیر خرد
      ممنون اما ادبیات موضوعی که درس به درس نیست من که سومم چجور می تونم استفاده کنم؟؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      واسه ادبیاتدر کنارموضوعی گاج حتما جامع نشرالگو هم بگیرین عالیه تست سراسری و سنجش و تالیفی رو بزمید اما اگه وقت نبود از خیر ازمون های گزینه دو و قلم بگذرید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirhashem93 نمایش پست ها
      ممنون اما ادبیات موضوعی که درس به درس نیست من که سومم چجور می تونم استفاده کنم؟؟
      لازم که نیست تستای لغت و تاریخ رو بزنیقرابت و ارایه و زبان فارسی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      دوست عزیز به انتخابت احترام میزارم ولب باید بگم اولا قیمت 5 کتاب موضوعی الگو خیلی زیاده هم اموزش خوبی ندارن هم غلط زیاد دارن
      زبان جامع مبتکران کل سوم رو تو یه خلاصه گفته که اصلا بدرد ما نمیخوره چون ما طی سال میخوایم استفاده کنیم .عربی خیلی سبز و دینی گاج که جز بهترینا هستن
      ببخشید بازم قصد نداشتم بگم انتخابات اشتباهه ولی خواستم بگم که دوستمون با توجه به اینا بهترین هارو تهیه کنه
      والا موضوعی ای های الگو خوبن به نظر من اموزش کتاب بخون + کتاب های انسانی ها که فوق العاده ان تو ارایه اینا تست ها و اموزش مختصرش هم هست .قیمت بله دیگه گرونه
      زبان هم والا من برا اموزش نگفتم کلا دوستمون منابع تستی گفتن تست های همون جامع کافیه زبان تست هم نزنیم کلاس بریم کافیه
      عربی خیلی سبز و دیی هم که حرفی نی :d

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن