خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question آزمون های قلمچی با این شرایط به دردم میخوره؟ :| (لطفا کمک کنید)

دوستان من از اذرماه رفتم ثبت نام کردم تو قلمچی برای شرکت تو آزموناش ....... از همون اولش نتونستم با برنامه ازمون اونا پیش برم...
      چون اون ازمونی که ازمون اول من بود حمجش دو برابر ازمونای قبلی بود و من نتونستم برسم همشو بخونم تو دو هفته ....
      از همونجا زنجیروار اومده رسیده به اینجا که کلا از برنامه اونا عقب موندم....
      به نظرتون با این شرایط برم ازمون هارو شرکت کنم یا نه ادامشو؟تاثیر مثبتی هم داره اینطوری اخه؟

+امسال سال اولمه و پیش دانشگاهیم و احتمال زیاد برا سال بعد هم بمونم اگه امسال رتبه راضی کننده ای نداشته باشم...
      اگه یه وقت موندم برا سال بعد ، اون موقع به نظرتون شرکت کنم تو ازمون های ازمایشی قلمچی یا نه؟
      یا اصن یه ازمون دیگه برم ثبت نام کنم؟

به کمک با تجربه های انجمن نیاز دارم (اگه فک میکنید کسی میتونه کمکم کنه از دوستان ، تگش کنید)
      ویرایش توسط xeneral : 24 دی 1395 در ساعت 12:03

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      دوستان من از اذرماه رفتم ثبت نام کردم تو قلمچی برای شرکت تو آزموناش ....... از همون اولش نتونستم با برنامه ازمون اونا پیش برم...
      چون اون ازمونی که تو ازمون اول من بود حمجش دو برابر ازمونای قبلی بود و من نتونستم برسم همشو بخونم تو دو هفته ....
      به نظرتون با این شرایط برم ازمون هارو شرکت کنم یا نه ادامشو؟تاثیر مثبتی هم داره اینطوری اخه؟

+امسال سال اولمه و پیش دانشگاهیم و احتمال زیاد برا سال بعد هم بمونم اگه امسال رتبه راضی کننده ای نداشته باشم...
      اگه یه وقت موندم برا سال بعد ، اون موقع به نظرتون شرکت کنم تو ازمون های ازمایشی یا نه؟

به کمک با تجربه های انجمن نیاز دارم (اگه فک میکنید کسی میتونه کمکم کنه از دوستان ، تگش کنید)
      اگه خیلی عقبی ازمون ول کن.بشین از همین الان ازپایه شروع کن برای سال بعد به امید خدا پزشکی در بیای.بله شرکت کن برای سال بعد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمون قلمچی برای کسی خوبه که بتونه هماهنگ با برنامه راهبردی پیش بره یا اینکه در حدی که تو ایستگاه جبرانی بتونه به برنامه برسه.... این بستگی به خودتون داره اگه واقعا نمیرسین و باعث آشفتگی تو برنامتون میشه پس آزمون رو کنسل کنین و خودتون با برنامه خودتون پیش برین و اگر هدفتون سال بعد هس سعی کنین تابستون حتما پایه ها رو بخونین ولی آزمون تابستون هم شرکت نکنین و از اول مهر با آزمونا پیش برین، در کل به یه تسلط نسبی برسین و بعد آزمون شرکت کنین که بازخوردشو ببینین... کسانی هم بودن که ترازای پایینی داشتن ولی تونستن با ساعات مطالعه زیاد و اراده بالا خودشون رو بعد از مدتی وفق بدن و ترازاشونو ارتقا بدن و همون سال نتیجه بگیرن... پس توانایی و اراده خودتون مهمه و فقط خودتون از خودتون شناخت دارین و میتونین تصمیم نهایی رو خودتون بگیرین و ما فقط پیشنهاد میدیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xeneral نمایش پست ها
      چون اون ازمونی که ازمون اول من بود حمجش دو برابر ازمونای قبلی بود و من نتونستم برسم همشو بخونم تو دو هفته ....

اگه یه وقت موندم برا سال بعد ، اون موقع به نظرتون شرکت کنم تو ازمون های ازمایشی قلمچی یا نه؟

منم دقیقا شرایطی مشابه شما دارم و از آزمون آخر آذر شروع کردم و چون خیلی از مباحثو تابستون نخوندم از خیلی از مباحث عقبم و چند وقتیه منم فکر می کنم که یه سال بشینم .
      اولش منم می خواستم بی خیال آزمون بشم چون به مباحث نمیرسیدم و چون تابستون تست آنچنانی نزده بودم سرعتمم کم بود و وقت کم می آوردم ولی آلان دیگه همه آزمون ها رو می خوام شرکت کنم فقط سعی کردم برناممو فشرده تر کنم جوری بریزم که به مباحث آزمون برسم ... مثلا برای بعضی درس ها که حجم تست هاشون خیلی زیاده اول کتابو کامل و با دقت می خونم و بعد درسنامه های کتاب تستمو حتما حتما می خونم ( که اگه درس های محاسباتی باشه که تو درسنامش هم چندتا تست داره) و بعد چون اکثر کتاب تست ها یسری از سوالاتشون و علامت دار کردن منم فقط همون ها رو می زنم و اگه وقت اضافه اومد بقیشو میزنم ( البته بهجز زیست که همشو میزنم ) با این روش هم مطمعن باشین که شما کم کمش 50 درصد هر درسی رو میزنین .... من که از این روشم راضیم چون هم این که انگار یه دور همه مطالبو خوندم و هی بهم استرس وارد نمیشه که یه مبحثو کلا تست نزدم همم از خودم راضیم که تو زمانی داشتم لااقل تلاشمو کردم و تا جایی که بشه می خوام همین امسال یه رشته خوب قبول شم هم اگه انصراف بدم بالاخره هزینه آزمون بهم برنمی گرده پس بهتره که شرکت کنم و خودمو بسنجم ... امیدوارم روش من به درد شما هم بخوره ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن