خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir78sh نمایش پست ها
      مگه چنتا دانش آموز داره که 6 تا معاون میخاد؟
      کار زیاده.دهم یه معاون داره..سوم یکی..چهارم یکی.پول جمع کن یکیه.خخخ..دفتر دار..کار اداری.فلان و فلان
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداش سال سومی مدرسه میپچونی که چی بشه؟! بری خونه درس بخونی؟! اخه سال سوم؟! چی بگم والا... من که خودم ریاضیم ولی یکی از دوستام که خیلیم تراز و رتبه ایناش خوبه تو تجربی (تا 5 کشور هم رفت یه بار) تقریبا همه روزا رو مدرسه میاد حالا دیگه از سال 3 غیبت کنی و سال 4 هم غیرحضوری بشینی خونه درس بخونی که دیوونه میشی

پ.ن: من خودم شخصا همین امسالشم ک پیش دانشگاهیم وقتی مدرسه میپیچونم میرم گیم نت بازی میکنم

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      داداش سال سومی مدرسه میپچونی که چی بشه؟! بری خونه درس بخونی؟! اخه سال سوم؟! چی بگم والا... من که خودم ریاضیم ولی یکی از دوستام که خیلیم تراز و رتبه ایناش خوبه تو تجربی (تا 5 کشور هم رفت یه بار) تقریبا همه روزا رو مدرسه میاد حالا دیگه از سال 3 غیبت کنی و سال 4 هم غیرحضوری بشینی خونه درس بخونی که دیوونه میشی

پ.ن: من خودم شخصا همین امسالشم ک پیش دانشگاهیم وقتی مدرسه میپیچونم میرم گیم نت بازی میکنم
      داداچ منطقه چندی؟

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      داداچ منطقه چندی؟
      منطقه 2

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش نهایی با روزی پنج ساعت بخونی توی طول سال...بیست میشی
      جدیدا متحول شدم..اهای تویی ک گفتی من پزشکی قبول نمیشم ::...اهای تویی ک گفتی امیدوارم بشی. ..اهای تویی ک گفتی میشی...اهای تویی ک از الان بهم میگی دکتر.. :: .از همتون ممنونم..همتون بهم انگیزه میدین.
      خدایا شکرت

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Havash533 نمایش پست ها
      نهایی که 20 شدن و نشدنش مهم نیس به نظرم همون روزی 4-5 ساعت بخون ولی تست بزن واسه نهایی نخون که وقت تلف کردنه، اگه تو رو تست ها مسلط باشی و تو ازمون خوب نتیجه بگیری نهایی فوقش از بعد عید یا از اول اردیبهشت شروع کنی مطمئنا معدلت بالا 19.5 میشه، حیفه سال سوم رو واسه نهایی تلف کنی
      پ.ن: داداش میدونم تو سال چهارمی @Havash533 منظورم تو نبودی

7. Top | #37
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما ك در مدرسمون چار طاق باز بود!!هر كي دلش مي خواس مي رف!!
      فقط فرداش ك مي رفتي،بايد مي رفتي اتاق سرهنگ(مديرمون!!)بعد سوزن مي كرد لا ناخونت فندك مي گرف زير سوزن مي گف بگو غلط كردم!!
      بازم ميل خودت بود ك ادامه بدي يا نه!!
      شكنجه هاي بعديش تو قسمتاي بعد مي گم!!
      خدايا چي كشيديم تو اون پادگان!!

ویرایش توسط satar98 : 23 دی 1395 در ساعت 23:21

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NMGTAV نمایش پست ها
      نهایی که 20 شدن و نشدنش مهم نیس به نظرم همون روزی 4-5 ساعت بخون ولی تست بزن واسه نهایی نخون که وقت تلف کردنه، اگه تو رو تست ها مسلط باشی و تو ازمون خوب نتیجه بگیری نهایی فوقش از بعد عید یا از اول اردیبهشت شروع کنی مطمئنا معدلت بالا 19.5 میشه، حیفه سال سوم رو واسه نهایی تلف کنی
      پ.ن: داداش میدونم تو سال چهارمی @Havash533 منظورم تو نبودی
      تایید نمیکنم..واسه تست میتونه تابستون قبل چهارم بزنه..نهایی 25درصده..وتاثیرش واقعا زیاده.بشین نهاییتو بیست شو و با خیال راحت بعدش تست بزن.اصلا تابستونم نزدی اگ بتونی چهارم فشار بیاری میتونی دوم سوم چهارم باهم بخونی.ولی خواستی تابستون بخونی اول دومو بخون چون سوم تازه خوندی میتونی توی سال چهارم سومو بخونی.توی تابستون حتما دومو بخونی
      خدایا شکرت

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من کنکورو میخام داداش

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کنکورو میخام داداش
      منم مثل تو فکر میکردم. نهاییم هفده شد و نگرانم خرداد میرم ترمیم معدل...تراز سنجشو دیدی؟؟تابستونم حتی نخوندم اما رسوندم خودمو بشین نهایی بخون
      خدایا شکرت

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ]داداش نهایی با روزی پنج ساعت بخونی توی طول سال...بیست میشی[/quote]

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم مثل تو فکر میکردم. نهاییم هفده شد و نگرانم خرداد میرم ترمیم معدل...تراز سنجشو دیدی؟؟تابستونم حتی نخوندم اما رسوندم خودمو بشین نهایی بخون
      تاثیر مثبت که!نرو

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میگم رفقا اگه تا نهایی تستی بخونم بعد اون سه هفته نهاییرو کامل تشریحی بخونم
      یعنی برا هر امتحان 15_20 تا امتحان نهایی کار کنم 19.70 میگیرم؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کنکورو میخام داداش
      ببین منطقه ما (شنیدم)که منطقه سه شده.ماقبلا منطقه دو بودیم واسه امسال میشیم منطقه سه.پس ببین چند هزار نفر منطقه دو با معدل بیست میان رقیبت میشن.(مخصوصا تیزهوشانیا)من نمونه درس میخونم
      خدایا شکرت

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگم رفقا اگه تا نهایی تستی بخونم بعد اون سه هفته نهاییرو کامل تشریحی بخونم
      یعنی برا هر امتحان 15_20 تا امتحان نهایی کار کنم 19.70 میگیرم؟
      من ک میگم تمرکزت یکی باشه.
      خدایا شکرت

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 52 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 52 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن