خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1

Mamoli
      نمایش مشخصات

صرفا برای اراده ی شمادوستان انجمن

سلام بچه ها امروز اومدم قصه ی اراده ی خودمو بگم راستش اولش من یه آدم کاملا بی اراده شده بودم که نمیتونستم درس بخونم بعدها

تایک ماه کلافقط یه ساعت میخوندم وبعضی روزاهم اصلاهیچی نمیخوندم تااینکه اینجا یه تاپیک زدمو ازبچه ها کمک خواستم راستش هدف داشتم ولی انگار خودموگم کرده بودم

وهی میگفتم نمیتونم کم کاری تیروئیدداشتم واین شده بود برام یه تلقین مونده بودم چیکارکنم چرانمیشد درس خوند مشکل ازچی بودمشکل ازخودم بود به کمک یکی ازدوستان انجمن تونستم

مشکلموحل کنم گاهی وقتا خودتوباورنداری واین مشکل اصلیته دیگه تصمیم گرفتم که هرمشکلی جلوروم باشه بگم مهم نیستومن میتونم

بااااااااااااااااااورکنید این راه معجزه میکنه مهم نیس نمیتونی آزمون بدی یاکلاسای مختلف ثبت نام کنی مهم اینه که باتموم محدودیتاخودتوباورکنی وتلاشتوبکنی

گاهی وقتالازم نیس دنبال انگیزه باشی فقط شروع کن من با باورکردن خودم وکنارگذاشتن تلقینات بیهوده ونمیتونمای بیخودی موفق شدم

والان دارم ساعت مطالعه اموبه ده ساعت میرسونم باورکنید حتی حافظه وتمرکزمم سرجاشه تازه خیلی به کارام نظم دادم وخیلی تغییرات خوب توکارام به وجود آوردم کلی میگم اینو

پس توهم میتونی

مطمئن باش فقط ازامروز نمیتونمو حذف کن حتی توذهنتم نگوواگه این واژه بازتوذهنت اومدمحکمتر بگومن میتوووووووووووووووووووووو ونم

الانم فقط به موفقیت فک میکنم واگه یه لحظه به ذهنم بیادکه نمیشه یاتصورشکست درآینده به ذهنم خطورکنه زود اصلاحش میکنم

نیروی کائنات ودست کم نگیرین وفقط انرژی مثبت سمتش بفرستین این انرژی روحضرت علی هم تایید کرده تونهج البلاغه خوندم خلاصه برای همتون آرزوی موفقیت دارم بچه ها
      ویرایش توسط APHRODITEVAFA : 23 دی 1395 در ساعت 17:21

2. Top | #2

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aalirezaa1376 نمایش پست ها
      عالی بود خانم دکتر ...

باید با این جمله خداحافظی کنیم : الان حالشو ندارم .. حسش نیست .. نیم ساعت بعد میام میخونم ...

منم الان تونستم به 11 ساعت برسونم ... ایشالا بیشترشم میکنم ...
      انشا ا...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تاپیک خیلی خوبیه.........یاد پارسال افتادم..یاد وقتی افتادم که که به خاطر استرس زیاد و فشار روانی ای که به خاطر انتظارات اطرافیان متحمل میشدم چقدر عذاب کشیدم......من ماه آخر ..وقتی که موقع جمع بندی بود به درستی جمع بندی نکردم....روز کنکور 3 بار حالم بد شد...به حدی که نمیتونستم سر جلسه بشینم....خیلی دوران سختی بود ولی الان خوشحالم که بالاخره اون روزا تموم شدن...امیدوارم که بقیه ازین تاپیک استفاده کنن و نهایت استفاده رو ببرن....
      ویرایش توسط Ellaa_A : 23 دی 1395 در ساعت 17:38

4. Top | #4

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tarannom76 نمایش پست ها
      تاپیک خیلی خوبیه.........یاد پارسال افتادم..یاد وقتی افتادم که که به خاطر استرس زیاد و فشار روانی ای که به خاطر انتظارات اطرافیان متحمل میشدم چقدر عذاب کشیدم......من ماه آخر ..وقتی که موقع جمع بندی بود به درستی جمع بندی نکردم....روز کنکور 3 بار حالم بد شد...به حدی که نمیتونستم سر جلسه بشینم....خیلی دوران سختی بود ولی الان خوشحالم که بالاخره اون روزا تموم شدن...امیدوارم که بقیه ازین تاپیک استفاده کنن و نهایت استفاده رو ببرن....
      منم امیدوارم وخوشحالم که الان حالت خوبه منم امسال بعدکنکور خیلی تحت فشاربودم ولی امسال تصمیم جدیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بسیار عالی.
      از اینکه نتیجه گرفتید خوشحال هستم
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      غیرممکن غیرممکنه.به امیدموفقیت هممون.

7. Top | #7

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ESHGH0KHODA نمایش پست ها
      غیرممکن غیرممکنه.به امیدموفقیت هممون.
      فک نکنم. همه چیز ممکنه حتی غیرممکن

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دمت گرم
      موفق باشی ایشالله

9. Top | #9

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mamad_97 نمایش پست ها
      دمت گرم
      موفق باشی ایشالله
      ممنون

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط APHRODITEVAFA نمایش پست ها
      فک نکنم. همه چیز ممکنه حتی غیرممکن
      این دوستمون اومده بود بگه غیر ممکن ممکنه گفت غیر ممکن غیرممکنه
      جمله فلسفی گفت
      ادم و وادار میکنه از صبح تا شب روی اون جملش فکر کنه
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن