خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تخته سیاهِِ مظلوم !

سلام دوستان
      تازه تو سایت عضو شدم ، ولی همیشه مطالب سایت رو دنبال می کردم و همه ی منابع رو هم با کمک نظر بچه های این انجمن انتخاب کردم
      اما در مورد ریاضی به نظرم کتاب ریاضی جامع تخته سیاه خیلی مظلوم واقع شده!
      من اوضاع ریاضیم خیلی خرابه
      ولی وقتی نمونه صفحات کتاب رو دیدم ترغیب شدم این کتاب رو بخرم.
      درسنامه ها به شدت روان و کاملی داره
      تست ها هم به سه سطح تقسیم بندی شده که مناسب با تسلطتون روی اون مبحث میتونین انتخاب کنین که کدوم سطح رو بزنین
      جلد پاسخنامش هم جدا هست که به همراه 3 تا دی وی دی آموزشی شامل مباحث ( حد و پیوستگی ، انتگرال ، مقاطع مخروطی ) رایگان دریاقت میکنین
      در کل به نظرم کتاب بسیار خوبیه واسه بچه هایی که سطح ریاضیشون پایینه
      چون خودم تو ریاضی خیلی مشکل دارم و درسنامه سایر کتاب ها مثل مهر و ماه واسم گنگ و غیرقابل فهمه لازم دونستم این تاپیک رو ایجاد کنم و کتابی که هیچ جا اسمی ازش نبردین ولی به من خیلی داره کمک میکنه رو به بقیه معرقی کنم
      اگه کسی این کتاب رو داره و راضیه نظر بده تا بقیه هم از نظرش استفاده کنن (:

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه مشکل تو درک مطلب دارید از کوله پشتی یا خیلی سبز میتونید استفاده کنید..
      ولی تخته سیاه رو من دیدم کتاب اصلا منسجمی نیست و عشقی یه سری مطالبو گفته یه سری ها هم نگفته به نظر من درسنامه هاش ناقصه....موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هر چه قدر ميخام به خودم بقبولونم كه اين تبليغ نيست،نميشه.....
      دوستان من كل كتاباى بازارو امتحان كردم،خيلى سبز از همه بهتره حتى براى كسانى كه ضعيفن.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      هر چه قدر ميخام به خودم بقبولونم كه اين تبليغ نيست،نميشه.....
      دوستان من كل كتاباى بازارو امتحان كردم،خيلى سبز از همه بهتره حتى براى كسانى كه ضعيفن.
      مچمو گرفتی ! من خود بابک ساداتم !
      برادر من کدوم تبلیغ ؟! یه کتاب گرفتم باهاش حال کردم گفتم به بقیه هم معرفی کنم . ببخشید اشتباه کردم
      اتفاقا تنها کتابیه که از این انتشارات دارم
      مزیتی که واسه من داشت این بود که ریاضی رو به زبان فارسی توضیح داده!
      تازه ریاضی رو شروع کردم و الان دارم احتمالش رو میخونم
      نمیدونم شاید فصل های بعدی درسنامش اینجور که شماها میگین کامل نباشه ، ولی تا اینجا که درسنامه های مفصلی دیدم ازش ( 32 صفحه احتمال )
      خودمم برا خرید خیلی سبز رفتم ولی راهنمای کتابفروشی گفت اگه ریاضیت ضعیفه تخته سیاه بخر

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط C2H5OH نمایش پست ها
      مچمو گرفتی ! من خود بابک ساداتم !
      برادر من کدوم تبلیغ ؟! یه کتاب گرفتم باهاش حال کردم گفتم به بقیه هم معرفی کنم . ببخشید اشتباه کردم
      اتفاقا تنها کتابیه که از این انتشارات دارم
      مزیتی که واسه من داشت این بود که ریاضی رو به زبان فارسی توضیح داده!
      تازه ریاضی رو شروع کردم و الان دارم احتمالش رو میخونم
      نمیدونم شاید فصل های بعدی درسنامش اینجور که شماها میگین کامل نباشه ، ولی تا اینجا که درسنامه های مفصلی دیدم ازش ( 32 صفحه احتمال )
      خودمم برا خرید خیلی سبز رفتم ولی راهنمای کتابفروشی گفت اگه ریاضیت ضعیفه تخته سیاه بخر
      مهم تلاش وسماجت خودت تویادگیری مطالبه هرمنبعی داری بخون وپیش برو حتی باخود کتاب درسی هم به تنهایی میشه به موفقیت رسید وفقط باید تست سراسری بزنیم اونم اگه دوست ندارین همه رو بزنین حتمااز90به بعدروبزنین که کیفیت سوالاش از90به قبل بالاتره وبه کنکورهای آینده نزدیک تر درواقع سوالات قبل از90دیگه جالب نیست وپیش پاافتادن.اماشماگفتین که توی ریاضی ضعیفین ونیازبه درسنامه دارین که خب تخته سیاهم خوبه من خودم واسه ریاضی مهروماه وگاج وآبی قلمچی دارم.کاری هم به حرف بقیه ندارم که یکی میگه خیلی سبز خوبه یکی میگه مبتکران خوبه و...فقط اینوبدونین که مهم ترین پروسه توی کنکورتلاش مداوم وسماجت دریادگیری همه مطالب هست.به امیدموفقیت همه.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جالبه از نظر من هم خوشخوان بهترین کتاب بازاره ، قرار نیست همه نظر یکسانی داشته باشن دوست گلم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه اش خیلی الکی سنگین کرده
      درسنامه باید مثل ای کیو خلاصه باشه ولی تازه خریدم
      از نظر تستی عالیه!
      هر تستی که لازم باشه داره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به یک کلمه بیخوده...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      از نظر من بهترین کتاب ریاضی هست(بازم میگم از نظر من)
      اگر درسنامه هاش رو درک کنین واقعا فوق العاده پیشرفت می کنید.منم ریاضی ضعیف بودم ولی از وقتی اینو خریدم و باهاش کار کردم تقریبا به 80درصد تست های هر بخشی که می خونم پاسخ درست میدم و این باعث شده که من این کتابو به همه پیشنهاد بدم

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza T نمایش پست ها
      از نظر من بهترین کتاب ریاضی هست(بازم میگم از نظر من)
      اگر درسنامه هاش رو درک کنین واقعا فوق العاده پیشرفت می کنید.منم ریاضی ضعیف بودم ولی از وقتی اینو خریدم و باهاش کار کردم تقریبا به 80درصد تست های هر بخشی که می خونم پاسخ درست میدم و این باعث شده که من این کتابو به همه پیشنهاد بدم

من چاپ 95 که تازه ویرایش کلی شده بود و داشتم چاپ امسالش و ندیدم.اونی که من داشتم افتضاح بود پر از اشتباه چاپی و علمی و ... خیلی از چشم افتاد

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان تخته سیاه خوبه برای اموزش و یا خیلی سبز
      ​فارسی را پاس بداریم

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان تخته سیاه خوبه برای اموزش و یا خیلی سبز
      تخته سياه عاليه
      نميدونم اين خيلي سبز چرا اين همه معروف شده من اصلا ازش خوشم نمياد براي كسي كه چيز زيادي از رياضي نميدونه اصلا خوب نيست

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی تخته سیاه برا ضعیفا بهتره؟تا چند میارت بالا؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      تخته سياه عاليه
      نميدونم اين خيلي سبز چرا اين همه معروف شده من اصلا ازش خوشم نمياد براي كسي كه چيز زيادي از رياضي نميدونه اصلا خوب نيست

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام من نخواندمش ولی خدایی کسانی ک ضعیفن هرچی میگیرید بگیرید ، مهر و ماه نگیرید ک واس ضعیفا ، بدرد نمیخوره ، تستاش خوبه ولی درسنامه اش نه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      یعنی تخته سیاه برا ضعیفا بهتره؟تا چند میارت بالا؟
      برا من كه بهتر بود
      من سال اول رياضي ١٤ درصد زدم! خيلي سبز داشتم ولي نميفهميدمش برام سنگين بود
      پارسال تخته سياه گرفتم رياضي ٤٥ زدم.درصد بالايي نيست ولي پيشرفت خوبي داشتم .البته كامل نخوندمش كلي مبحث حذف كردم

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن