خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداچ به سد بزرگی به اسم حل معادله و نامعادله گویا برخورد کردم...تو درسنامه خیلی سبز چیزی که نوشته رو نمیشه رو بعضی تستا پیاده کرد یاد نمیگیرم اصن برا همین از ریاضی بدم میاد روش جامعی برا حل تمام سوالات یه مبحث نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط saviour نمایش پست ها
      سلام من نخواندمش ولی خدایی کسانی ک ضعیفن هرچی میگیرید بگیرید ، مهر و ماه نگیرید ک واس ضعیفا ، بدرد نمیخوره ، تستاش خوبه ولی درسنامه اش نه

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هیچ مبحثی حذف نکردم ولی رو معادله گویا موندم چه برسه زمانی که مشتق بخونمتمام درسا یه طرف خرج برا ریاضی کردم یه طرف ولی دقیقا برعکسه برا همه درسا جز ریاضی دارم پسرفت میکنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      برا من كه بهتر بود
      من سال اول رياضي ١٤ درصد زدم! خيلي سبز داشتم ولي نميفهميدمش برام سنگين بود
      پارسال تخته سياه گرفتم رياضي ٤٥ زدم.درصد بالايي نيست ولي پيشرفت خوبي داشتم .البته كامل نخوندمش كلي مبحث حذف كردم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      داداچ به سد بزرگی به اسم حل معادله و نامعادله گویا برخورد کردم...تو درسنامه خیلی سبز چیزی که نوشته رو نمیشه رو بعضی تستا پیاده کرد یاد نمیگیرم اصن برا همین از ریاضی بدم میاد روش جامعی برا حل تمام سوالات یه مبحث نداره
      خب اینطور ستا رو باید به درسنامه اش رجوع کرد ببینی چطور حل کرده ، کتاب تخته سیاهم ک دوستمون گفته خوبه درسنامه اش ولی زیاد تفاوتی با خیلی سبز نداره ، خیلی سبز یکم ریشه ای تر درسنامه رو گفته اما مهر و ماه ، اومده لُب مطلب رو گفته بدون مقدمه ، واس همین مشکل تر هست ، من جفتش رو دارم ، خیلی سبز و مهر و ماه . تخته سیاه رو نداشتم اما خب زیاد تعریف میکنن ، بعد زیادم زوم نکن، مثلا کل معادله و نامعادله حداکثر2 تست ازش میاد ، از جزوه های اینترنی هم میتوانی استفاده کنی ، یا از سایت موسسه آلاء ، قسمتی ک گیر کردی رو فیلم آموزشیش رو ببین ممکنه کمکت کنه
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من هیچ مبحثی حذف نکردم ولی رو معادله گویا موندم چه برسه زمانی که مشتق بخونمتمام درسا یه طرف خرج برا ریاضی کردم یه طرف ولی دقیقا برعکسه برا همه درسا جز ریاضی دارم پسرفت میکنم
      خداييش معادله گويا ديگه چيزي نداره كه نفهميش

5. Top | #20
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب برا همینه میگم از پایه خرابم...هیچ کس باور نمیکنه ولی فیزیک تو مدرسه شد19 ریاضی شد11 با پارتی تازه ....ک.م.م رو اصن یاد نمیگیرم که بتونم معادله گویا حل کنم
      خداييش معادله گويا ديگه چيزي نداره كه نفهميش

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب برا همینه میگم از پایه خرابم...هیچ کس باور نمیکنه ولی فیزیک تو مدرسه شد19 ریاضی شد11 با پارتی تازه ....ک.م.م رو اصن یاد نمیگیرم که بتونم معادله گویا حل کنم
      شما هنوز ك.م.م و ب.م.م ميخونيد ؟

7. Top | #22
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معادله گویا اساسه ریاضی هست یاد نگیرم باید قید ریاضی هم بزنم.....به نظرت ریاضی با برنامه کانون پیش برم یا خودم عشقی بخونم؟اخه کانون سخته میگه برا 20مهر کل تابع و مجموعه و الگو
      خب اینطور ستا رو باید به درسنامه اش رجوع کرد ببینی چطور حل کرده ، کتاب تخته سیاهم ک دوستمون گفته خوبه درسنامه اش ولی زیاد تفاوتی با خیلی سبز نداره ، خیلی سبز یکم ریشه ای تر درسنامه رو گفته اما مهر و ماه ، اومده لُب مطلب رو گفته بدون مقدمه ، واس همین مشکل تر هست ، من جفتش رو دارم ، خیلی سبز و مهر و ماه . تخته سیاه رو نداشتم اما خب زیاد تعریف میکنن ، بعد زیادم زوم نکن، مثلا کل معادله و نامعادله حداکثر2 تست ازش میاد ، از جزوه های اینترنی هم میتوانی استفاده کنی ، یا از سایت موسسه آلاء ، قسمتی ک گیر کردی رو فیلم آموزشیش رو ببین ممکنه کمکت کنه

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معادله گویا اساسه ریاضی هست یاد نگیرم باید قید ریاضی هم بزنم.....به نظرت ریاضی با برنامه کانون پیش برم یا خودم عشقی بخونم؟اخه کانون سخته میگه برا 20مهر کل تابع و مجموعه و الگو
      همچینم مهم نیست ولی خب یادبگیری راحت تری ... برنامه کانون سنگین هس ، اگر میبینی مباحث دیگه اوکی هستی و فقط همین یه دونه هست خب با کانون پیش برو ، اما اگر میبینی کانون واست خیلی سنگینه و نمیرسی ، خودت طبق برنامه خودت پیش برو
      |

9. Top | #24
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه بابا این مال راهنمایی هست ولی برا معادله و نامعادله گویا باید ک.م.م مخرج بگیری بعد دیگه ریشه هارو بدست بیاری...مثال زدم خواستم عمق فاجعه رو بفهمی
      شما هنوز ك.م.م و ب.م.م ميخونيد ؟

10. Top | #25
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کانون برا من که مدرسه میرم وقت کم دارم سنگینه دوباره چون ریاضیم ضعیفه بدتر...البته دو سه تا ازمونش سبک میشه ولی کلا معادله گویا بگذرونم عالیه الان تابع میخونم برام خیلی راحت تره معادله هست
      همچینم مهم نیست ولی خب یادبگیری راحت تری ... برنامه کانون سنگین هس ، اگر میبینی مباحث دیگه اوکی هستی و فقط همین یه دونه هست خب با کانون پیش برو ، اما اگر میبینی کانون واست خیلی سنگینه و نمیرسی ، خودت طبق برنامه خودت پیش برو

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کانون برا من که مدرسه میرم وقت کم دارم سنگینه دوباره چون ریاضیم ضعیفه بدتر...البته دو سه تا ازمونش سبک میشه ولی کلا معادله گویا بگذرونم عالیه الان تابع میخونم برام خیلی راحت تره معادله هست
      خخخخ پس شما اینو یاد بگیری بر کل ریاضی سلطه پیدا میکنی ... خب با برنامه خودت پیش برو کانون ثبت نام نکن ک پولت هم هدر نره ، وقتی روی دور افتادی برو کانون یا گزینه 2 یا سنجش یا هر کدوم دوس داری
      |

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره اینو یاد بگیرم کارم حله چون هنوز درسای اصلی نرسیدم که ببینم چطوره...میگن مشتق سخته....راستی مثلثات هم خوب بلدمالبته هنوز به معادله نرسیدیم رو اتحاد ها هستیم
      خخخخ پس شما اینو یاد بگیری بر کل ریاضی سلطه پیدا میکنی ... خب با برنامه خودت پیش برو کانون ثبت نام نکن ک پولت هم هدر نره ، وقتی روی دور افتادی برو کانون یا گزینه 2 یا سنجش یا هر کدوم دوس داری

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره اینو یاد بگیرم کارم حله چون هنوز درسای اصلی نرسیدم که ببینم چطوره...میگن مشتق سخته....راستی مثلثات هم خوب بلدمالبته هنوز به معادله نرسیدیم رو اتحاد ها هستیم
      اهان ، میرسید حالا ، به درس تلخ ریاضضیات خخخ نه ینی شیرین ریاضیات پی میبری
      |

14. Top | #29
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تعریفشو شنیدم خودمو امتده کردم
      اهان ، میرسید حالا ، به درس تلخ ریاضضیات خخخ نه ینی شیرین ریاضیات پی میبری

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تعریفشو شنیدم خودمو امتده کردم
      ریاضی قابل حل هست ، به فکر فیزیک و شیمی باش ، اونا سخترن خخخ ... اما از الان ک مدرسه میری خوب درساتو یاد بگیر تا یه پله از بقیه جلو باشی
      |

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن