خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشکل من تهیه کتاب تست

سلام بچه ها خسته نباشید نماز روزهاتون قبول. بازم یه مشاوره دیگه می خواستم من مشکلم اینه که الان تو تابستون توی قم یه کتابخونه بدردبخور نیست که ازش کتاب بگیرم برا کنکور و اینکه من وضعیت مالیم متوسطه نمیتونم همه ی کتابارو بگیرم تنها کتابایی که گرفتم یه زیست خیلی سبز و یه مهرو ماه ریاضی بود.الان که می خوام بخونم می بینم که بعضی از درسا بدونه کتاب کمک آموزشی نمیشه مثلا فیزیک و شیمی و ادبیات و دینی مخصوصا و نداشتن کتاب منو بی انگیزه کرده می خواستم ازتون کمک بگیرم شما راهکاری دارید؟ راستی من توی 2 تا کتاب خونه ثبت نام کردم یکیش 2 تا امانی میده 1کیش 1 دونه رو هم میشه 3تا ولی بازم نمی تونم درسای دیگرو بخونم چون کتاب ندارم حالا راهکار شما چیه؟
      کـــــــــاش زنــــــدگی از آخـــــــــر به اول بـــــــود...

پیـــــــــــر به دنیـــــــا می آمدیــــــــــــم...

آنـــگاه در رخــــداد "عشــــــــق" جـــــــوان میشدیــــــــــــم...

سپس کــــودکــــی معصـــــــــــوم میــــــشدیــــــــــــم.. .

و در نیـــــــــــــمه شبــــــی با نــــــــوازش مــــــــــادر...

آرام میــــــمردیــــــــــــم ...

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faal_nazari نمایش پست ها
      سلام بچه ها خسته نباشید نماز روزهاتون قبول. بازم یه مشاوره دیگه می خواستم من مشکلم اینه که الان تو تابستون توی قم یه کتابخونه بدردبخور نیست که ازش کتاب بگیرم برا کنکور و اینکه من وضعیت مالیم متوسطه نمیتونم همه ی کتابارو بگیرم تنها کتابایی که گرفتم یه زیست خیلی سبز و یه مهرو ماه ریاضی بود.الان که می خوام بخونم می بینم که بعضی از درسا بدونه کتاب کمک آموزشی نمیشه مثلا فیزیک و شیمی و ادبیات و دینی مخصوصا و نداشتن کتاب منو بی انگیزه کرده می خواستم ازتون کمک بگیرم شما راهکاری دارید؟ راستی من توی 2 تا کتاب خونه ثبت نام کردم یکیش 2 تا امانی میده 1کیش 1 دونه رو هم میشه 3تا ولی بازم نمی تونم درسای دیگرو بخونم چون کتاب ندارم حالا راهکار شما چیه؟
      اونجا دست دوم فروشی نداره؟ چون من که تهرانم کلی از کتابام رو رفتم دست2 گرفتم، اینجوری خیلی هزینه میاد پایین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن