خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دشواری شیمی کنکور های اخیر

با سلام دوستان
      من شیمی کنکور های سال 93 به قبل رو خوب میزنم ولی تو مسائل 93 به بعد خیلی هنگ میکنم ! به نظرم خیلی دشواریشون رفته بالا
      برای تسلط به تست های جدید باید چیکار کرد ؟ کتاب تستی چیزی استفاده کردین که موثر بوده باشه ؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته سطحشون خیلی بالا رفته باید رو تیپ تست های جدیدشون کار کنی مگه کتابت چیه؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 980202 نمایش پست ها
      با سلام دوستان
      من شیمی کنکور های سال 93 به قبل رو خوب میزنم ولی تو مسائل 93 به بعد خیلی هنگ میکنم ! به نظرم خیلی دشواریشون رفته بالا
      برای تسلط به تست های جدید باید چیکار کرد ؟ کتاب تستی چیزی استفاده کردین که موثر بوده باشه ؟
      اره خب از 93 به بعد اینجوری شد،کتابایی مثل مبتکران اصلا جوابگو نیستن بعلاوه 1 کتابم جواب گو نیست پیشنهاد من تست زدن از روی گاج و خیلی سبزه اگه مهر و ماهم داری تستاش تیپای مختلف داره.کلا تست بزن تا میتونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سخت نشده...از سطح خیلی آسون به سطح آسون تغییر پیدا کرده..............تست دشوار زدن خوبه...ولی مهمتر از اون مفهومی خوندن درسه و درک کردنش....

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      سخت نشده...از سطح خیلی آسون به سطح آسون تغییر پیدا کرده..............تست دشوار زدن خوبه...ولی مهمتر از اون مفهومی خوندن درسه و درک کردنش....
      تستای فار که خیلی آسون تر از مبتکرانه...کم هم هست...به نظرت بسه؟؟(البته بعد عید آزمون شیمی خیلی سبز هم میگیرم و میزنم)
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      تستای فار که خیلی آسون تر از مبتکرانه...کم هم هست...به نظرت بسه؟؟(البته بعد عید آزمون شیمی خیلی سبز هم میگیرم و میزنم)
      خیلی وسواسی هستی.......من اگه بودم همون مبتکران رو دوره میکردم....من فقط تستای خیلی سبزو میزنم تا حالا رتبه کشوری کانونم توی درس شیمی بالای 300 نرفته......تو هم که تازه هدفت واسه شیمی درصد بالای 50 هست..چرا فکر میکنی با مبتکران تنها نمیشه بهش رسید؟!.....وژدانن کار ول داری میکنی.........البته اون کتاب خیلی سبز رو بگیر.شنیدم تستاش خیلی زهر ماریه و البته تعدادشم کمه..........ولی اینم بنظرم کار وله.......
      .
      .
      هر کی اندازه تو تست بزنه درصد زیر 100 نداره.خخخ

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

خیلی وسواسی هستی.......من اگه بودم همون مبتکران رو دوره میکردم....من فقط تستای خیلی سبزو میزنم تا حالا رتبه کشوری کانونم توی درس شیمی بالای 300 نرفته......تو هم که تازه هدفت واسه شیمی درصد بالای 50 هست..چرا فکر میکنی با مبتکران تنها نمیشه بهش رسید؟!.....وژدانن کار ول داری میکنی.........البته اون کتاب خیلی سبز رو بگیر.شنیدم تستاش خیلی زهر ماریه و البته تعدادشم کمه..........ولی اینم بنظرم کار وله.......
      .
      .
      هر کی اندازه تو تست بزنه درصد زیر 100 نداره.خخخ
      والا
      یکی از دوستام شیمیو خوب بلد بود ولی تست فقط وی آی تی های مبتکرانو زده بود و کنکور 93 (که یهو سخت شده بود) غافلگیرش نکرد و 80 زد!
      البته روز قبلش که سوالای کنکور ریاضیو دیده بود یکم ترسیده بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران میخونید میرید ازمون قلمچی میدید
      ولی من الان که سومم مبتکران میخونم سوالاش بجز تستای کنکور 92 به بعدش بقیه سوالاش در حد نهاییه
      برای ازمون قلمچی که اگه فار یا موج کار نکنم قطعا نمیتونم بزنم
      خوده اقای علمداری مولف فار هم مدرسه ما بود میگفت مبتکران الان به تنهایی برای درصد تاپ کافی نیست! ولی کسی که درصد معمولی بخواد خوب کار کنه میرسه بهش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      مبتکران میخونید میرید ازمون قلمچی میدید
      ولی من الان که سومم مبتکران میخونم سوالاش بجز تستای کنکور 92 به بعدش بقیه سوالاش در حد نهاییه
      برای ازمون قلمچی که اگه فار یا موج کار نکنم قطعا نمیتونم بزنم
      خوده اقای علمداری مولف فار هم مدرسه ما بود میگفت مبتکران الان به تنهایی برای درصد تاپ کافی نیست! ولی کسی که درصد معمولی بخواد خوب کار
      کنه میرسه بهش
      منظورت از درصد تاپ چنده؟
      ....
      اگه بالای 70 منظورته که قبول دارم...ولی درصد 70 به پایین شیمی مبتکران بسشه....

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 980202 نمایش پست ها
      با سلام دوستان
      تسلط منظورت سرعته یا کلا توی مفهوم مشکل داری؟چون کاملا فرق رارن و اکثرا مشکل سرعت هست

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من سوالا فقط ظاهرشون سخت شده وگرنه بعضی از سوالا با یه راه حل های کمتر اما با درک مفهومی بیشتر حل میشن اما در کل تست زیاد چاره سازه حالا چه مبتکران چه فار یا الگو تو شیمی الان باید مفهوم و درک کنی و تست زیاد واسه سرعت عمل

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منظورت از درصد تاپ چنده؟
      ....
      اگه بالای 70 منظورته که قبول دارم...ولی درصد 70 به پایین شیمی مبتکران بسشه....

بله منم منظورم 70 یا بالاتر بود
      ولی خب هرچقدر سطحمونو بالاتر ببریم و خودمونو با تست های مختلف به چالش بکشیم بنظرم تو جلسه کنکور ارامش بیشتری داریم تا اینکه بخوایم ایده از خودمون دربیاریم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شخصا با تعدد منابع اونم تو شیمی مخالفم . اول کتاب درسی رو چندین بار مو به مو و مفهومی بخونین بعد یک منبع خوب (مثل مبتکران یا فار ) انتخاب کنین و همه ی تستارو اونقدر بزنین تا کامل مسلط شین . نکات مهم رو هم تو کتاب درسی تون بنویسین تا واسه مرور راحت باشین . من با این روش خیلی نتیجه گرفتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن