خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسایی که کتاب زیست شناسی جامع زیر ذره بین دارن بیان تو

سلام دوستان از کسایی که این کتاب رو دارن چنتا سوال داشتم :

1 - بعضی صفحاتش هم برای شما تار و سرگیجه آوره ؟ مثلا صفحات 79 و 78 زیست 2 ؟

2 - آیا این کتاب رو میشه جایگزین کتاب درسی کرد ؟ یعنی کاملا متن کتاب درسی رو آورده یا ناقصه ؟

3- نکات ترکیبیش کامله یا نیاز به کتاب دیگه مثل نشر الگو هست؟

با تشکر
      ویرایش توسط R.E.Z.A : 21 دی 1395 در ساعت 02:20

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جواب ٢: بله خود كتاب درسي هست
      ٣: نكات تركيبي نداره كه ولي در كل نياز به كتاب تست و تركيبي داره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      جواب ٢: بله خود كتاب درسي هست
      ٣: نكات تركيبي نداره كه������ ولي در كل نياز به كتاب تست و تركيبي داره
      مرسی ... برا شما هم تاری داره ؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چون کمی بزرگتر کردن کیفیت هم متن و هم تصویر کم شده ولی در تصاویر مشهودتره.

2 - آیا این کتاب رو میشه جایگزین کتاب درسی کرد ؟ یعنی کاملا متن کتاب درسی رو آورده یا ناقصه ؟
      کامله فقط 2تا مشکل داشتم باهاش که نتونستم جایگزین کتاب درسی کنم یکی پایین بودن کیفیت تصاویره یکی هم نداشتن بعضی از بیشتر بدانیدهای بدربخور مثل جدول انواع جانداران در فصل3 سال دوم

اولا نکاتی که گفته بعضیاش اضافس مثل خیلی از کتابای دیگه
      ثانیا این کتاب برای راه افتادن خوبه و ابدا نکاتش کامل نیست

درکل از خریدش کاملا راضیم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من سال به سالشو دارم . تنها مزیتش هایلایت کردن قید ها س . فضای کافی هم برا وارد کردن نکات تستا داره .

نکات خودش بدرد نمیخوره. مثلا فصل ۱۱ سومو دارم میخونم حداقل ۵ مورد اشتباه فاحش داشته!

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تمام نکات رو که تو کنکور بیاد رو داره (بیشتر بدانیدارو نداره )نکات خودشم زیاد به درد نمیخورن جای کافی برای نوشتن نکات داره و بعله من اون صفحاتی رو که گفتین نگاه کردم برای منم تار بود ولی من مشکلی ندارم زیاد! قیدارو هایلایت کرده که خوبه ولی من ته دلم راضی نمیشه تاب درسیو ول کنم و فقط بچسبم بش!
      امیدوارم کمک کرده باشم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط R.E.Z.A نمایش پست ها
      سلام دوستان از کسایی که این کتاب رو دارن چنتا سوال داشتم :

با تشکر
      سلام
      1-این بخاطر اینه که این کتاب از روی فایلpdfکتب درسی که در سایت چاپ و نشر کتب درسی موجوده،پرینت شده
      خب اگه به اون pdfها یه نگاهی بندازین میبینین که عکساش تاره و این یه سیاست برای ان که حق چاپ واضح تصاویر برای چاپ و نشر محفوظ بمونه حالا این کتاب ورداشته همون تصویر رو بزرگ کرده.چون وکتور نیستن عکسا،کیفیتشون به خاک رفته
      2-بله کامله مشکلی نداره
      اما یه نکته ای هست اونم این که خودش ورداشته همه قیدا رو هایلایت کرده و نکاتی رو نوشته اما شما موقع مطالعه که همه قیدا رو هایلایت نمیکنین(من که اصلا مخالفم با هایلایت)و همچنین نکاتی رو نوشته که جزو بدیهیات هستن.پس بهتره خود کتاب درسی تهیه بشه که با سلیقه خودتون نکات رو اضافه کنید
      3-رسالت کتاب الگو که تسته درسنامه نیست
      در ضمن نوشتن نکته ترکیبی و حاشیه نویسی یه کار بیهوده و وقت گیره شما باید متنو حفظ باشین که سرجلسه طبق خواسته تست نکاتو ترکیب کنید
      خیلیلا اصلا فلسفه حاشیه نویسیو نمیدونن و فقط بخاطر اینکه افراد موفق این کارو کردن اونا همن این کارو میکنن
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      جواب1:بله کیفیت صفحاتش پایینه وچشم رو اذیت میکنه به خصوص اشکال.بهتره شکلهارو از روی کتاب بخونید________جواب2:میشه جایگزین کرد و کاملامتن رو آورده به جز بیشتربدانیدها وبرخی فعالیتهایی که مهم نیستن.بهتره بعد از خوندن اون یه نگاه به کتاب درسی بندازید که چیزی رو جا نزاشته باشید.________جواب3:به نظرمن کتاب کاملی برای کنکور نیست یعنی بهتره درکنارش از نشرالگو که خودتون مثال زدید استفاده کنید________درکل کتاب خوبیه وبرای کسایی که دردوران دبیرستان کتابهاشونو بانکات نه چندان مهم سیاه کردن میتونه مناسب باشه چون فضای کافی برای یادداشت نکات رو داره.________یه نکته که لازمه بگم اینه که به قول دوستمون که دربالا اشاره کردن خیلی ها فلسفه حاشیه نویسی و یادداشت برداری رو نمیدونن وچون صرفا یه عده که ترجیحا رتبه برتر بودن این کارو انجام دادن اونا هم به تقلید این کارو انجام میدن.من نمیگم که این کار اشتباه محضه چون واقعا در مواردی حتما این کار لازمه وکیفیت مطالعه و یادگیری رو بالا میبره ودرصد خطای ما رو توگرفتن مفاهیم پایین میاره ولی این کار برای همه ی فصلها وهمه ی دروس کار مناسبی نیست چون همونطور که دوستمون اشاره کردن کار وقت گیریه.درپایان هرکاری که صحیح میدونید رو انجام بدبد.یاحق.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)