خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      من خودم میخوام گیاهخوار بشم ولی نمی خوام ناگهانی رژیم رو تغییر بدم....فعلا که خوردن گوشت قرمز رو کلاً حذف کردمفقط غذای دریایی می خورمدوستان بحث گیاهخواری 2 تا دلیل دارهیکی اینکه واقعا کشتن موجودی که درد رو حس می کنه واقعا خلاف انسانیته حتی یادمه یکجا خوندم عالمای یهودی بشدت کشتن حیوان رو نقد کردن و از گیاهخوارا تمجید کردندوم اینکه مهمترین مشکل کره ی ما مسئله ی global warming می باشد یعنی زمین به شدت داره گرم میشه بدلیل اینکه ما یک سوم از گیاهان رو برای غذای حیوانات بکار می بریم!در نتیجه حیوانات هم گاز های گلخانه ای تولید می کننداین رو هم بگم حیواناتی که انسان پرورش می ده واقعا زندگی نمی کنند!!تمام این حیوانات در بدترین شرایط زندگی می کنند در گاوداری ها فقط 3 متر به هر گاو جا میدن بعدش هم گرسنه نگهشون می دارن تا غذای زیادی بخورن و زودتر چاق بشن!یک لحظه تصور کنید همچین کاری رو با انسان بکنند به نفع آینده ی این کره خاکی است که گیاهخوار بشیم لطفا در مورد چیزی که اطلاع ندارید نظر ندید
      شوخی کردم بابا.... اون خنده اخرشو بنگر... :/ حالا گیرم ندونم نداستن که عیب نیست...چرا همه تو این سایت با من بد رفتار میکنن :'(

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه مشکلی داشت دینمون حروم میکرد... چیزایی که رو زمین افریده شدن برای استفاده کردن انسانن در محدوده ای که دینمون اجازه داده چون قطعا هرچی بگه درسته.حالا کسی دوست نداره و به احساساتش نمیخوره بحثش جداس.

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Tajob
      نمایش مشخصات
      غذا غذاست دیگه گیاه یا گوشت سخت نگیرین

پیام اخلاقی: بخورید و بیاشامید ولی اسراف نکنید

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دلم کباب خواست

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم قراره یه رژیم خام خواری و به گونه ای گیاهخواری رو شروع کنم که این رژیم 15 روزه است!! نه برای حمایت از حیوانات یا هر چیز دیگه ای!! تنها بخاطر اضافه وزنم چون وزنم خیلی بالاست و باید تا عید 15 الی 20 کیلو گرم کم کنم!! میدونم اذیت میشم اما ارزشش رو داره!!

پ.ن: من عاشق گوشت هستم!! واقعا خوشمزه ست و هیچ چیزی رو به اون ترجیح نمیدم در غذا ها!!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یقینا رژیم غذایی گیاهی بهتر هس ولی متاسفانه در کشور ما چون محصولات کشاورزی ارگانیک خیلی کم و با هزینه بالایی تولید میشه و در ثانی فقط در بعضی شهرهای بزرگ یافت میشه، داشتنه این رژیم سخته... تنوع محصولات کشاورزی هم خیلی کمه و کیفیت آنچنانی هم ندارن چه از نظر طعم و چه از نظر نحوه پرورششون البته نحوه تولید و پرورش مرغ و ماکیان و دام هم بدتر از محصولات کشاورزیه، نتیجه اینکه همه چیز بخورین!... در مورد این مساله فساد بدن انسان توسط مواد غذایی هم که استارتر گرامی گفتن یکی از دانشمندان ساسانی اگه اشتباه نکنم بنام پشوتن در زمان شاپور دوم (شاید هم شاپور اول) که استاد دانشگاه بزرگمهر یا همون جندی شاپور امروزی گفته بود که از عجایب مرگ انسان این است که در اثر مسمومیت مواد غذایی حاصل میشود!!!!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که میگن دین گوشت خوارس رو رد نکرده باید بهشون یاد اوری کنم که دین برده داری رو هم رد نکرده

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اها پس طرف حسابمون روشن فکره ... عذر میخوام بزرگوار...
      والا این که تو خونت برای انجام کارات و به عنوان کمک حالت مستخدم داشته باشی و ازاش بهش پول غذا جا و مکان بدی شاید مثل یه سرایدار فک نمیکنم برده داری باشه. فکر کنم باید حواسمون به تعاریف کلمات باشه. من که نشنیدم پیامبر ائمه و بقیه برده داشته باشن‌... اگه مشکل با کل دینه که هیچ

ر.ا: اقا گیاه بخورید نوش جونتون ولی اینکه خودتو از نعمتای خدا محروم کنی حق النفس داره خودتو عادت میدی بالاخره اما یه جور ظلم به خودته.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      دوستانی که میگن دین گوشت خوارس رو رد نکرده باید بهشون یاد اوری کنم که دین برده داری رو هم رد نکرده
      شما سند داری دین برده داری رو رد نکرده ؟!
      احتمالا چون خوردن شراب همه از ابتدای دین اسلام حرام نبود شراب خواری رو همه رد نکرده
      عجبا
      اسلام با دستورات خودش کاری کرد عربستانی که اونقدر وابسته به سیستم برده داری بود
      در طی دویست تا سیصدسال بعد از ظهور اسلام دیگه برده ای یافت نشه
      کسی همه نقل نگیره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن