خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تعداد تست ها

سلام...بچه ها برای کسی که تازه شروع کرده به خوندن و دانش اموزم هس روزی چند تا باید تست بزنه؟؟؟من خودم تازه شروع کردم و قلم چی میرم بنظرتون روزی چن تا تست باید بزنم برا یه دانش اموز متوسط رو به پایین درنظر بگیرید برنامم اینجوریه که از 1شنبه تا4شنبه پیش از5شنبه تاشنبه پایه بخونم...نیم سال دومم میخوام پیش خوانی بکنم اخه من تا سرکلاس چیزیو نخونده باشم از قبل نمیفهمم و خودمو سرگرم میکنم درس هرروزم میخوام همون روز بخونم...حالا بااین برنامه ی درسی چند تا تست بزنم خوبه؟؟؟بعضیا میگن400تا تست خب زیاد نیس؟؟؟چن تا تست عمومی چن تا تخصصی بزنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...
      ببینید تعداد اصلا مهم نیست شما سعی کن بیشتر مطلب رو درک کنی به جای افزایش تعداد تست ها اصلا سعی کن از اون مبحث 20 تا تست بزن ولی چنان اون 20 تا رو خوب تحلیل کن که قشنگ ملکه ذهنت بشه این مهمه نه تعداد راستی بیشتر رو تستای کنکور متمرکز شو تا تالیفی یعنی اولویت با کنکور بعدش تالیفی های خوب نه الکی سخت بازم سوالی هست بپرسید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف شمادرسته...ولی خب هما میگن یه تعداد تست رو باید بزنی و تحلیلشون کنی...همون تعداد چقدر باشه باتوجه به شرایطم؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دنیا99 نمایش پست ها
      حرف شمادرسته...ولی خب هما میگن یه تعداد تست رو باید بزنی و تحلیلشون کنی...همون تعداد چقدر باشه باتوجه به شرایطم؟؟
      اینو خودتون تعیین میکنید / مثلا یکی میاد تو یه ساعت 50 تا تست میزنه و یکی کم تسلط تر میاد 20 تا تست میزنه | به قول دوست خوبمون زدن تست زیاد ملاک نیس اینکه خوب تحلیل کنی این بهترین کار ممکنه
      ویرایش توسط POOYAE : 19 دی 1395 در ساعت 10:14

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا هرچه بیشتر بهتر ب نظرم.اینجوری تسلط هم بیشتر میشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن