خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب مناسب عربی

سلام بچه ها من احساس میکنم هر چی عربی میخونم پیشرفتی ندارم کنکور پارسال ۳۷زدم اما نمیخوام امسال زیر پنجاه بزنم.فوت و فن خیلی سبزو(فقط یه دور)پارسال خوندم بنظرتون بازم بخونمش جواب میده یا کتابمو عوض کنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین حیدری نمایش پست ها
      سلام بچه ها من احساس میکنم هر چی عربی میخونم پیشرفتی ندارم کنکور پارسال ۳۷زدم اما نمیخوام امسال زیر پنجاه بزنم.فوت و فن خیلی سبزو(فقط یه دور)پارسال خوندم بنظرتون بازم بخونمش جواب میده یا کتابمو عوض کنم؟
      فیلم های عربی میلاد ناصح زاده رو از سایت www.sanatisharif.ir دانلود کنید.رایگان هم هست.عالیه

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      واسه فیلم که نمیدونم دقیق ولی فوت و فن اصلا کتاب خوبی واسه شروع و به عنوان تنها منبع نیست! به نظرم با عربی کامل گاج یا عربی جامع خیلی سبز شروع کنی خیلی بهتره

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز غزال موسوی رو بخون

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فوت و فن به عنوان منبع اول چندان خوب نیست؛
      بهتره با عربی جامع غزال موسوی شروع کنید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عربی ب زبان ساده ایاد فیلی
      یا عربی در آزمون سراسری هورفر ( نشر دریافت )
      اینا جنبه ی آموزشی دارن !

اما واس شما که 37 زدی فک میکنم کتاب جامع خیلی سبز غزال موسوی هم مناسب باش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      اگه قواعدت خوبه کتاب عربی کامل بگیر تستهاش سبکه و خوبه و حذفیات کنکور هم تو تستهاش رعایت شده و برای هر مبحث بیش از هفتاد تا تست داره و در مجموع 2500 تست ولی اگه قواعدت ضعیفه این کتاب درسنامه اش بدردتون نمی خوره باید از کتابهای دیگری مثل گاج ماهینی یا تخته سیاه شرفی استفاده کنید و کتاب سبز هم خوبه
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nima malekipoor نمایش پست ها
      اگه قواعدت خوبه کتاب عربی کامل بگیر تستهاش سبکه و خوبه و حذفیات کنکور هم تو تستهاش رعایت شده و برای هر مبحث بیش از هفتاد تا تست داره و در مجموع 2500 تست ولی اگه قواعدت ضعیفه این کتاب درسنامه اش بدردتون نمی خوره باید از کتابهای دیگری مثل گاج ماهینی یا تخته سیاه شرفی استفاده کنید و کتاب سبز هم خوبه
      سلام من dvd واعضی و دارم وقتی یه درسشو مثلا فعل و می بینم میرم از رو عربی کامل درسنامه اونم میخونم ولی باز تو تست اشتباه میزنم(تستای عربی کامل) عربی سفیدم دارم چی کار کنم؟ممنون

9. Top | #9
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام : صادق جان شما در مورد تسلطت به قواعد عربی پایه یا همون بیس عربیت ننوشتی اگه عربی پایه ات ضعیف باشه یعنی صرف 14 صیغه فعلها رو و شناخت فاعل و انواع آن مفعول جارو مجرور انواع اعراب فرعی تقدیری محلی و ضمایر و نقشهایشون مبتدا و خبر با مشکل مواجه هستی نمی تونی از عهده تستها بر بیای چون عربی فصلی نیست عربی هلیکوپتریه یعنی باید از بالا به تست نگاه کنی چون در هر تست چند آیتم با هم سنجیده می شود . باید اول عربی یک رو بخونی بعدش عربی دو رو البته از کتاب درسی خیر از جزوه یا کلاس استادی یا سی دی یا درسنامه های قوی بعد بری سراغ تست . علت تست نزدن و مشکل داشتنت در زدن تستها همینه عربی پایه ات ضعیفه .
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن