خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

راهنمایی راجع به اینکه پایه یا نیم سال دوم؟

سلام دوستان.
      آیا ارزشش را دارد که وقت دو هفته ای ازمون 8 بهمن را پایه را نخوانم و برای ازمون 15 بهمن آماده شوم و رشد تراز در نیم سال دوم داشته باشم (در واقع یه ریسک بزرگ میکنم.ریسک با بقیه ی زندگیم)؟؟/وضعیت پایه ام در نیمسال اول فیزیک داغون شیمی در حد 30 یا 40 زیست در حد 30 یا 40 و ریاضی هم در حد 10 یا 20.عمومی هاهم که تعطیل.
      ممنون از راهنمایی برادرانه شما.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اون ازمون 15 بهمن که وقتش فقط یه هفتست و واقعا کمه رو میشه تو آزمون بعدیش جبران کرد که سه هفته وقت داره...تازه دو تا ازمون جمع بندی نیم سال دوم دیگه هست که اونجا هم میتونی جبرانش کنی..جهش تراز رو میخوای چیکار..فقط به کنکور فکر کن.
      .
      عمومی هات هم اگه تا الان تعطیل بوده میتونی تو آزمون های همین الان یا آزمون های فروردین خلاصش کنی.....اونی هم که عمومی هاش خوب بوده سودی به حالش نداره چون بیشترش یادش رفته
      .
      .

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام ممنون از راهنماییتون.ولی دقیقا برا کنکور فکر میکنم برا همین میخوام 15 بهمن رو بخونم تو اون بازه.در اینصورت نیم سال دوم رو از اولش میخمو محکم میکوبم و در ادامه هم تلاش میکنم هر بار پیشرفت داشته باشم.و بعدا تو عید با انرژی و انگیزه مضاعف حاصل از اینکه نیم سال دوم رو خیلی خوب جلو اوردم تو عید پایه و بخشی از نیم سال اول رو که نیاز به کار بیشتر داره رو خوب جلو ببرم. و با این روال تا کنکور میتونم نتیجه بهتر از اینی بگیرم که اگه مطابق برنامه ها برم جلو یعنی همون 8 بهمن رو بخونم و راه حل شما روانجام بدم

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اصلا از این همه راهنمایی شما در عجبم.واقعا انتظار این همه استقبال رو نداشتم..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadm992 نمایش پست ها
      سلام ممنون از راهنماییتون.ولی دقیقا برا کنکور فکر میکنم برا همین میخوام 15 بهمن رو بخونم تو اون بازه.در اینصورت نیم سال دوم رو از اولش میخمو محکم میکوبم و در ادامه هم تلاش میکنم هر بار پیشرفت داشته باشم.و بعدا تو عید با انرژی و انگیزه مضاعف حاصل از اینکه نیم سال دوم رو خیلی خوب جلو اوردم تو عید پایه و بخشی از نیم سال اول رو که نیاز به کار بیشتر داره رو خوب جلو ببرم. و با این روال تا کنکور میتونم نتیجه بهتر از اینی بگیرم که اگه مطابق برنامه ها برم جلو یعنی همون 8 بهمن رو بخونم و راه حل شما روانجام بدم
      سلام
      من از چیزی که ضربه خوردم و دارم هم ازش ضربه میخورم،رویا پردازیه
      اینکه از الان تو فکرته که عید با انگیزه مضاعف از نتیجه های نیمسال دومت میشینی میخونی یه چیز اشتباهه
      نمیگم نمیتونی...
      نه اصلا اینو نمیگم
      اما انتظار نداشته باش با شروع درسای نیمسال دوم یه دفعه جهش تراز پیدا کنی
      اونم باسرعت ترم دوم قلمچی و سختی نسبی دروس
      بهتره به همین حوالی فکر کنی و واسش برنامه بریزی( آزمون پایه-8بهمن)
      پ.ن:ناراحت نشی اما اینجا انجمن کنکوره.انجمن نرم افزاری نیست که در آن واحد بیست نفر جوابتو بدن
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام . دوست عزیز آزمون ها فقط بهت در وهله اول هدف و انگیزه میدن که بتونی طبق برنامه اونا خودتو ببری جلو و به آزمون برسونی به نظر من گذاشتن عمومیها برای وقتی دیگر اشتباهه باید تو برنامه مطالعاتیت باشه هر روز برای سطح شما آزمونهای قلمچی سنگینه . باید سنجش یا گزینه دو شرکت کنی که حداقل ترازت زیاد پایین نیاد نا امیدی احساس بشه موفق باشید
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)