خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک در مورد درس عربی :)

سام دوستان من میخوام کنکور انسانی بدم ولی هنوز عربی رو لاشم وا نکردم راستش میترسم چون من از راهنمایی فقط معنیا رو میخوندم و میرفتم 13 14 میشدم بسم بود الان هذه و هذا رو هم بلد نیستم میگید چیکار کنم ؟ عربیم خیی مهمه / عربی مبتکران خیی تعریف میکنن به نظرتون مشکلم رفع میشه باهاش ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از عربی الاء استفاده کن بنظرم ناصح زاده عالیه ولی نمیدونم کلیپاش بدرد انسانیا میخوره یا نه اما اقای جلادتی برای انسانیا هم تدریس میکنن که متاسفانه من تدریسشون رو ندیدم اما ناصح زاده رو خیلیا قبول دارن
      تو این مدت هم میتونی جمع کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnb1392 نمایش پست ها
      از عربی الاء استفاده کن بنظرم ناصح زاده عالیه ولی نمیدونم کلیپاش بدرد انسانیا میخوره یا نه اما اقای جلادتی برای انسانیا هم تدریس میکنن که متاسفانه من تدریسشون رو ندیدم اما ناصح زاده رو خیلیا قبول دارن
      تو این مدت هم میتونی جمع کنی
      ممنون از راهنماییت برم دانود کنم ببینم چطوره

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی صفر مطلقید یا بگیرید یا حداقل یه دور عربی راهنمایی قواعدشو بخونید بعد برید سر ناصح زاده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها
      وقتی صفر مطلقید یا بگیرید یا حداقل یه دور عربی راهنمایی قواعدشو بخونید بعد برید سر ناصح زاده
      هر چی گشتم جزوه عربی راهنمایی دوره قدیم درست درمون پیدا نشد

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1rasoul_fattahi نمایش پست ها
      هر چی گشتم جزوه عربی راهنمایی دوره قدیم درست درمون پیدا نشد
      در حد گلواژه کافیه حتی خود کتابدرسی اگه داریش
      یا فوقش یه پنج جلسه برو کلاس چون ناصح زاده در حدی درس میده که راهنمایی بلد باشی در حد صرف فعل و...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA.ERMIA نمایش پست ها
      در حد گلواژه کافیه حتی خود کتابدرسی اگه داریش
      یا فوقش یه پنج جلسه برو کلاس چون ناصح زاده در حدی درس میده که راهنمایی بلد باشی در حد صرف فعل و...
      اگر اشتباه نکنم دو جلسه اول عربی پایه رو میگه کل افعال ماضی و ... در حد نیاز توضیح میدن

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام دوست عزیزشما رشته انسانی هستید و عربیش خیلی سنگینه با این تعریفی که کردی از وضع عربیت شما با این کلیپ ها که در حد عمومیه نتیجه مفیدی نمیگیری عربی سوم و پیشتون دریایی از مطالبه و میدونی تست عمومی 25 دارین و تست تخصصی 20 مجموع 45 تا و اگه شما فقط ترجمه ها رو کار کنی هشت تا سوال عمومی ترجمه ست میشه 32 درصد و شش تا هم ترجمه تو آزمون تخصصی داری که میشه 30 در صد پس می بینی با ترجمه درصد عربیت تو عمومی و تخصصی بین بیست تا سی می تونه باشه حال اگه بری سراغ قواعد که میگی ضعیفی باید خیلی تلاش کنی یه راه اینه که کلاس کنکور بری به صورت گروهی یا عمومی که بهترین کاره البته استاد و کلاس خوب منظورمه و یه راه دیگه استفاده از کتاب که در بازار فراوونه
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن