خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      خیلی عجیبه
      ده ساعت در روز؟
      یه مقدار مشکوکه
      به نظرم بعضی از دوستان دارن یه مقدار اغراق میکنن..تازه بعضی هم میگن ده ساعت که کمه چیزی نیست!
      همین کارارو و میکنید که یهو مطالعتون میرسه به 0!
      والا این چه کاریه
      شما این همه خوندن نیاز ندارید
      درسی و که میشه تو ۳ ساعت خوند چرا باید تو ۵ ساعت خوند؟ یا کل درسی و که میشه تو ۷ تا ۸ ساعت(حداکثر حداکثر) خوند چرا باید ده ساعت وقت گذاشت؟!
      تازه اکثر هم اغراق میکنید چون واقعا ۱۰ ساعت درس نمیخونید!
      بعضی هستن تا بیان انجمن و برن خودش ۲ ساعت و نیم طول میکشه!! چه برسه به استراحت و شام و نماز و ناهار و فامیل ها و دیدار ها و ...
      به نظرم حرفتون حتی از نظر علمی هم درست نیست چه برسه ..
      مطمن هستم اگر کسی انقدر قدرت مند و نستوه باشد که بتواند در روز ۱۰ ساعت درس بخواند حتما رتبه زیر ۱۰۰۰ خواهد داشت.
      ولی قبول کنید این ها فقط حرف مفته
      اکثرا اغراق میکنید که ده ساعت درس میخونید بعد تازه احساس ناراحتی هم دارید که هی وای چرا کم درس خوندم! تازه این خوبش هست بعضی تا ۱۷ ساعت هم رفتن جلو! یعنی فقط حرف الکی
      باور کنید ابن سینا هم انقدر کتاب نمیخوند که در زمان خودش به تمام علوم آن زمان اگاه بود!
      یعنی ما عادت کردیم به زدن حرف مفت و الکی...
      اگر واقعا کسی ده ساعت و فقط برای درس خوندن وقت بگذارد دیگر وقت امدن به این انجمن و ندارد!
      البته مورد هایی بودند که دو سه روز ده ساعت خوندند بعد خسته شدند و ول کردند...
      جان مادرتون انقدر فشار نیارید چون این کار ها مشکله و اکثرا هم فقط حرفه...
      اگر میتونید ده تا ۱۷ ساعت بخونید باید همه چی رو فراموش کنید چون وقت ندارید!
      بهتره به جای زدن حرف عمل کنیم. بعد سال بعد یه عده میان مینویسن ای خدا من که 12 ساعت خوندم چرا قبول نشدم!‌
      خب اخه دوازده ساعت نخوندی که بخوای قبول هم بشی!اونم رشته ای که بالای ۵۰۰ هزار نفر دنبال دستیابی بهش هستند..
      به نظر من هر چه قدر درس شما سنگین باشد.مسیرتونو و خودتون سخت کردید وگرنه ده ساعت خوندن و خستگی بهونه ای بیشتر نیست.
      امیدوارم سرانه مطالعه کشور بالا بره ولی زدن حرف مفت نه !
      اشتب نکنم شما 9ام یا 8ام بودی؟ دوست عزیر برا کسی که 6 ماه مونده به کنکورش 10 ساعت کمه عزیزم. برا دوره شما بله 4-5 ساعتم زیاده. ولی برا کسی که با نیم میلوین داره رقبات میکنه هر چه قدر بیشتر بهتر حتی 12 هم دیگه کمه دیه
      در ضمن روزی 10 ساعت اگه یه رتبه برتر میگه داره دروغ میگه. دیه کم کمش 12هه
      همین اقایه افشار داشت میگفت رتبه 6 تجربی. بابا از تابستون روزی 14 ساعت میخوند. چه برسه به الان

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      غیر ممکنی در این زمینه وجود ندارد من کسی را میشناسم در روز فقط ۴ ساعت میخوابد ولی بسیار مطالعه میکند.
      فقط نکته مهم این بود:اکثر افراد نمیتوانند یا نمیخوانند فقط حرف میزنند یا وقت خودشان را هدر می دهند بعد میگویند بله ما ده ساعت خوندیم بله ما n ساعت خوندیم
      خیلی دوست دارم رتبه این دوستت رو ببینم. احتما زیر 100میشه
      ویرایش توسط Freedom Fighter : 29 دی 1395 در ساعت 22:50

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز این و ب عنوان ی پشت کنکوری بهت میگم.فک نکن تو قطططعاً با چهار ساعت پنج ساعت مطالعه مفیید تهش ب چیزی ک بهش میگی موفقیت میرسی.منم سال گذشته با این حرفا خودم و گول زدم هرچند پایم قوی بود و دانش آموز بدی نبودم.خودم امیدم زیر ۱۰۰۰ منطقه بود حداقل.ولی با ۶برابرش مواجه شدم.رمز موفقیت علاوه بر کیفیت خرخونیه.تا جایی ک میتونی بخون.خسته میشم و اینا همش کشکه.زیر سیصد آوردن خیلی سخته خیلی.و همت بلند و گذشتن از خیلی چیزا رو میطلبه.مطالعه ی کم ولی مفید زمانی معنا داره که تو تیزهوشان با معلمای خیلی خوب باشی.ی کلام،خودت و گووول نزن ک وقتی رتبت و دیدی دهنت اندازه گاراژ باز نشه.که اشکت از روی شوق باشه آخرش.یاعلی
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad. ensani نمایش پست ها
      خیلی دوست دارم رتبه این دوستت رو ببینم. احتما زیر 100میشه
      بخند جناب
      من با شما بحثی ندارم
      به تمسخر دیگران ادامه بدید تا ببینم به کجا می رسید
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این همه نوشتم ۱ یا دو نفر تشکر زدند
      بعد طرف جمله ای از انیشتن مینویسه برای انگیزش بیست نفر تشکر میکنند
      فقط انتقاد !
      متاسفم واسه بعضی افراد که مثلا در حال تحصیل علم هستند!
      بیخیال من از اول نباید اینجا می امدم
      تا ابد خدانگهدار همگی( اینجا جای یه ادم بی سواد و نفهم مثل من نبود شماها به علم و سن خودتون برسید تا رستگار شوید)
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث96 نمایش پست ها

بابا ده ساعت که چیزی نیست من خودم الان ده ساعت میخونم اما وقتی این ساعت مطالعه رو دارم احساس میکنم خیلی کمه و ناامیدم.اخه درروز بیشتر درسارو میخونم یعنی تقریبا همشون
      خوب من رشتم ریاضیه...ده ساعت در روز کافیه برام
      بین هزاران دیروز؛

و
      میلیون ها فردا
      فقط یک امروز وجود دارد
      امروز را

از دست نده...

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز این و ب عنوان ی پشت کنکوری بهت میگم.فک نکن تو قطططعاً با چهار ساعت پنج ساعت مطالعه مفیید تهش ب چیزی ک بهش میگی موفقیت میرسی.منم سال گذشته با این حرفا خودم و گول زدم هرچند پایم قوی بود و دانش آموز بدی نبودم.خودم امیدم زیر ۱۰۰۰ منطقه بود حداقل.ولی با ۶برابرش مواجه شدم.رمز موفقیت علاوه بر کیفیت خرخونیه.تا جایی ک میتونی بخون.خسته میشم و اینا همش کشکه.زیر سیصد آوردن خیلی سخته خیلی.و همت بلند و گذشتن از خیلی چیزا رو میطلبه.مطالعه ی کم ولی مفید زمانی معنا داره که تو تیزهوشان با معلمای خیلی خوب باشی.ی کلام،خودت و گووول نزن ک وقتی رتبت و دیدی دهنت اندازه گاراژ باز نشه.که اشکت از روی شوق باشه آخرش.یاعلی
      راستش ک تیزهوشان بودم...معلمامم خوبن...ولی حق با شماست...تو کنکور فقط خرخونی جواب میده...مرسی
      بین هزاران دیروز؛

و
      میلیون ها فردا
      فقط یک امروز وجود دارد
      امروز را

از دست نده...

8. Top | #38
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parnian-h نمایش پست ها
      خوب من رشتم ریاضیه...ده ساعت در روز کافیه برام
      اها اره
      مــن سہمم را از دنیا خواهم گرفت 😍
      معجزه یــعنـے من بـرنده خـواهم شد..
      نه فـورا..
      ولی حتما 💪 ✌

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن