خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یادم هست مستنی به نام راز را مردم در گذشته می دیدند و حتی سری دوم هم به تازگی ساخته شده بود ..
      یادم رفت به این نکته اشاره کنم که اگر الان داخل اینجا مینویسید که امید بدید من n ساعت میخونم و فردا حرفتون عوض میشه لاقا اصلاح کنید تا بعد دو نفر نیان ببین شما انقدر درس خوندی روی نظر شما تصمیم بگیرن‌ اونم تصمیمی که اصلا انجام ندادید فقط حرف هارو و نوشتید امید دادن و انگیزه ها خوب هستند حتی اگر نوشته شوند ولی اگر عمل نکنید به واقعیت نمی ایند..
      دلم میخواست پس از اون خواب شیرین
      دیگه چشمم به دنیا وا نمی شد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nashnas4 نمایش پست ها
      خیلی عجیبه
      ده ساعت در روز؟
      یه مقدار مشکوکه
      به نظرم بعضی از دوستان دارن یه مقدار اغراق میکنن..تازه بعضی هم میگن ده ساعت که کمه چیزی نیست!
      همین کارارو و میکنید که یهو مطالعتون میرسه به 0!
      والا این چه کاریه
      شما این همه خوندن نیاز ندارید
      درسی و که میشه تو ۳ ساعت خوند چرا باید تو ۵ ساعت خوند؟ یا کل درسی و که میشه تو ۷ تا ۸ ساعت(حداکثر حداکثر) خوند چرا باید ده ساعت وقت گذاشت؟!
      تازه اکثر هم اغراق میکنید چون واقعا ۱۰ ساعت درس نمیخونید!
      بعضی هستن تا بیان انجمن و برن خودش ۲ ساعت و نیم طول میکشه!! چه برسه به استراحت و شام و نماز و ناهار و فامیل ها و دیدار ها و ...
      به نظرم حرفتون حتی از نظر علمی هم درست نیست چه برسه ..
      مطمن هستم اگر کسی انقدر قدرت مند و نستوه باشد که بتواند در روز ۱۰ ساعت درس بخواند حتما رتبه زیر ۱۰۰۰ خواهد داشت.
      ولی قبول کنید این ها فقط حرف مفته
      اکثرا اغراق میکنید که ده ساعت درس میخونید بعد تازه احساس ناراحتی هم دارید که هی وای چرا کم درس خوندم! تازه این خوبش هست بعضی تا ۱۷ ساعت هم رفتن جلو! یعنی فقط حرف الکی
      باور کنید ابن سینا هم انقدر کتاب نمیخوند که در زمان خودش به تمام علوم آن زمان اگاه بود!
      یعنی ما عادت کردیم به زدن حرف مفت و الکی...
      اگر واقعا کسی ده ساعت و فقط برای درس خوندن وقت بگذارد دیگر وقت امدن به این انجمن و ندارد!
      البته مورد هایی بودند که دو سه روز ده ساعت خوندند بعد خسته شدند و ول کردند...
      جان مادرتون انقدر فشار نیارید چون این کار ها مشکله و اکثرا هم فقط حرفه...
      اگر میتونید ده تا ۱۷ ساعت بخونید باید همه چی رو فراموش کنید چون وقت ندارید!
      بهتره به جای زدن حرف عمل کنیم. بعد سال بعد یه عده میان مینویسن ای خدا من که 12 ساعت خوندم چرا قبول نشدم!‌
      خب اخه دوازده ساعت نخوندی که بخوای قبول هم بشی!اونم رشته ای که بالای ۵۰۰ هزار نفر دنبال دستیابی بهش هستند..
      به نظر من هر چه قدر درس شما سنگین باشد.مسیرتونو و خودتون سخت کردید وگرنه ده ساعت خوندن و خستگی بهونه ای بیشتر نیست.
      امیدوارم سرانه مطالعه کشور بالا بره ولی زدن حرف مفت نه !
      برای روزای تعطیل و پشت کنکوریا که اکثرا تعطیل و بجز خوابشون روزی 17 ساعت وقت دارن که بعید نیست .
      مگه شما روزی چند تا تست میزنی اگه روزی صد تا هم باشه هرکدوم 4 دقیقه با صحیح کردن فقط تست زدن 7 ساعت طول میکشه حالا خوندن که بماند.
      من خودم خداروشکر تفریح و گرفتاریم همین انجمنه و بیرون میرونم نمیرم وقتم یا اینجاس یا درس
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث96 نمایش پست ها

درسته اما این دلیل نمیشه کسیـکه ده دوازده ساعت درس میخونه دیگه خوندنش با کیفیت نیست.من خودم ده ساعت میخونم البته مدرسه نمیرم اما همه ی درسها رو میخونم درروز و یاد هم میگیرم
      دوست گرامی
      من منظورم شما نبود
      اون افرادی که باید میفهمیدند فهمیدند
      شما هم اگر دوازده یا ده ساعت میخونی برو بخون ! کاری نداریم!‌
      بحث سر اینه که درست بخونید نه اینکه ساعت مطرح کنید.!
      امید وارم شمارو و جزو رتبه های بعدی سال بعد انجمن ببینم و خوشحال بشم از اینکه موفق شدید

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonyfan نمایش پست ها
      برای روزای تعطیل و پشت کنکوریا که اکثرا تعطیل و بجز خوابشون روزی 17 ساعت وقت دارن که بعید نیست .
      مگه شما روزی چند تا تست میزنی اگه روزی صد تا هم باشه هرکدوم 4 دقیقه با صحیح کردن فقط تست زدن 7 ساعت طول میکشه حالا خوندن که بماند.
      من خودم خداروشکر تفریح و گرفتاریم همین انجمنه و بیرون میرونم نمیرم وقتم یا اینجاس یا درس
      باشه شما هم برو که ۱۷ ساعت درست و بخونی

فقط امان از ساعت ..
      منم کاری ندارم
      دوباره هم بالا اشاره کردم که بعضی ها دلگیر نشوند و برای شما هم همون ارزو رو دارم که برای عزیز بالایی داشتم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر میخواهید عمل کنید دیگه نیاز به این ندارید که هی مطرح کنید من n ساعت درس میخونم ! باشه خب بخونید فهمیدیم که میخونید
      همه ی اعضای انجمن سراسر دانشمند و فیلسوف هستند. خوبه یا بیشتر درجه علمی بدم؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      در مورد سوال استارتر یه نکته ای و بگم:
      بهتره این سوالات و از کسانی بکنید که بیشترین تجربه و بهترین رتبه و در کنکور داشتند..
      اینجا خیلی از افراد یا دم در کنکور موندند و مادر بزرگ نمیاد در رو باز کنه تا برن داخل! یا اینکه اولین سال کنکورشون هست و تجربه درستی ندارند.
      مشاوران کنکوری هم خب بیشتر به فکر هزینه هاشون هستند و همه شون از سر دلسوزی راهنمایی نمیکنند.
      راه های ارتباطی با افراد برتر کنکوری گیر بیارید و با اونها مکاتبه کنید .البته این افراد در این انجمن هم کم نیستند میتونید بهشون خصوصی بزنید. و راهنماییتون کنند.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و نکته اخر: بعضی دوستان مثل ناظران عزیز یا کاربران بحث سن و چند بار برای بنده مطرح کردند که شما سنت در حدی نیست که این بحث هارو و اغاز کنید.
      من گاهی وقت ها شوخی هایی در انجمن میکنم ولی این دلیل این نیست که احمق هستم!
      درسته سن من کم است ولی دانش را با سن نمی سنجند!‌من دانشی ندارم ولی حداقل تا الان داشتم روی ترجمه یکی از کتاب های فلسفه شرقی ابن سینا و کتاب اشعار یک شاعر معروف کار میکردم و تا چند سال اینده انتشارشون میکنم دلیل این که تا الان نتونستم این کار و بکنم موضوع هزینه و سن بوده و یکبار هم که مشکل تقریبا داشت حل می شد بحث مدرک تحصیلی برای من نمایان شد.
      این هم اشاره کردم که بعضی دوستان به من امتیاز منفی ندهند و در آن امتیاز بنویسند که شما سنت کمه یا screen shot بگیرند در اینجا منتشر کنند که شما فلانی و ...
      باز هم ببخشید که طولانی بحث کردم چون باید یه چیز هایی را برای اعضا روشن میکردم تا هی به بنده گیر ندهند!‌

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صد درصد بعضیا اغراق میکنن در مورد ساعت مطالعه
      من فقط میخوام بگم که 10 ساعت ابدا غیر ممکن نیست اونم با دلیل
      بعدشم من که نگفتم 17 ساعت میخونم
      کفتم در روز 17 ساعت وقت هست دو ساعت غذا 5 ساعتم استراحت وسط درس و دیدن یه سریال بازم 10 ساعت رو میشه خوند نمیفهمم چرا بعید به نظرتون میاد
      البته شکی نیست که ساعت مطالعه به توانایی هر شخصی بستگی داره اگه کسی زود میفهمه میتونه کمتر کنه ساعتشو یا هرچی
      در ضمن به نظرم بعید نیست که بعضیا در روز 15 ساعتم بخونن و بجایی نرسن چون برنامه لازمه و ده بیس سی چهل کنی یه کتابو برداری تستاشو بزنی فایده نداره و کلا وقتت هدر میره
      اندکی صبر ...
      سحر نزدیک است

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الْغُلَامُ یَلْعَبُ سَبْعَ سِنِینَ وَ یَتَعَلَّمُ الْکِتَابَ سَبْعَ سِنِینَ وَ یَتَعَلَّمُ الْحَلَالَ وَ الْحَرَامَ سَبْعَ سِنِینَ؛ طفل، تا هفت سال بازی کند. هفت سال بعدی به کسب علم و آموختن کتاب بپردازد و هفت سال بعد حلال و حرام خدا را بیاموزد».(الکافی، ج 6، ص 47)

10. Top | #25
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      صد درصد بعضیا اغراق میکنن در مورد ساعت مطالعهمن فقط میخوام بگم که 10 ساعت ابدا غیر ممکن نیست اونم با دلیلبعدشم من که نگفتم 17 ساعت میخونمکفتم در روز 17 ساعت وقت هست دو ساعت غذا 5 ساعتم استراحت وسط درس و دیدن یه سریال بازم 10 ساعت رو میشه خوند نمیفهمم چرا بعید به نظرتون میادالبته شکی نیست که ساعت مطالعه به توانایی هر شخصی بستگی داره اگه کسی زود میفهمه میتونه کمتر کنه ساعتشو یا هرچیدر ضمن به نظرم بعید نیست که بعضیا در روز 15 ساعتم بخونن و بجایی نرسن چون برنامه لازمه و ده بیس سی چهل کنی یه کتابو برداری تستاشو بزنی فایده نداره و کلا وقتت هدر میره
      موافقم...در پاسخ اونایی که اغراق میکنن و ساعتو زیاد میگن هم بگم که اونا فقط خودشونو گول میزنن.اما معتقدم که ۱۵ساعت هم ممکنه و عجیب نیست
      مــن سہمم را از دنیا خواهم گرفت 😍
      معجزه یــعنـے من بـرنده خـواهم شد..
      نه فـورا..
      ولی حتما 💪 ✌

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      صد درصد بعضیا اغراق میکنن در مورد ساعت مطالعه
      من فقط میخوام بگم که 10 ساعت ابدا غیر ممکن نیست اونم با دلیل
      بعدشم من که نگفتم 17 ساعت میخونم
      کفتم در روز 17 ساعت وقت هست دو ساعت غذا 5 ساعتم استراحت وسط درس و دیدن یه سریال بازم 10 ساعت رو میشه خوند نمیفهمم چرا بعید به نظرتون میاد
      البته شکی نیست که ساعت مطالعه به توانایی هر شخصی بستگی داره اگه کسی زود میفهمه میتونه کمتر کنه ساعتشو یا هرچی
      در ضمن به نظرم بعید نیست که بعضیا در روز 15 ساعتم بخونن و بجایی نرسن چون برنامه لازمه و ده بیس سی چهل کنی یه کتابو برداری تستاشو بزنی فایده نداره و کلا وقتت هدر میره
      به نقل قول از شما بعید نیست که بعضیا در روز 15 ساعتم بخونن و بجایی نرسن!‌
      مشکل سر همینه که نمیخونند بازی میکنند و فقط تلف کردن وقت..
      وگرنه من ننوشتم غیر ممکن!
      گفتم سخت یا کاری که از هر کسی بر نمیاید!‌
      متوجه منظور بنده شدید؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      غیر ممکنی در این زمینه وجود ندارد من کسی را میشناسم در روز فقط ۴ ساعت میخوابد ولی بسیار مطالعه میکند.
      فقط نکته مهم این بود:اکثر افراد نمیتوانند یا نمیخوانند فقط حرف میزنند یا وقت خودشان را هدر می دهند بعد میگویند بله ما ده ساعت خوندیم بله ما n ساعت خوندیم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست گرامی
      من منظورم شما نبود
      اون افرادی که باید میفهمیدند فهمیدند
      شما هم اگر دوازده یا ده ساعت میخونی برو بخون ! کاری نداریم!‌
      بحث سر اینه که درست بخونید نه اینکه ساعت مطرح کنید.!
      امید وارم شمارو و جزو رتبه های بعدی سال بعد انجمن ببینم و خوشحال بشم از اینکه موفق شدید
      اوکی میدونم منم منظورم این نبود که منظورتون منم نظر خودمو گفتم.مرسی شما هم همین طور دوست عزیز
      مــن سہمم را از دنیا خواهم گرفت 😍
      معجزه یــعنـے من بـرنده خـواهم شد..
      نه فـورا..
      ولی حتما 💪 ✌

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حدیث96 نمایش پست ها

اوکی میدونم منم منظورم این نبود که منظورتون منم نظر خودمو گفتم.مرسی شما هم همین طور دوست عزیز
      خیلی خوشحالم که متوجه منظور اصلی شدید منم از نظر شما بسیار متشکرم چون شما هم نظر خوبی و ارسال کردید..

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی عجیبه
      ده ساعت در روز؟
      یه مقدار مشکوکه
      به نظرم بعضی از دوستان دارن یه مقدار اغراق میکنن..تازه بعضی هم میگن ده ساعت که کمه چیزی نیست!
      همین کارارو و میکنید که یهو مطالعتون میرسه به 0!
      والا این چه کاریه
      شما این همه خوندن نیاز ندارید
      درسی و که میشه تو ۳ ساعت خوند چرا باید تو ۵ ساعت خوند؟ یا کل درسی و که میشه تو ۷ تا ۸ ساعت(حداکثر حداکثر) خوند چرا باید ده ساعت وقت گذاشت؟!
      تازه اکثر هم اغراق میکنید چون واقعا ۱۰ ساعت درس نمیخونید!
      بعضی هستن تا بیان انجمن و برن خودش ۲ ساعت و نیم طول میکشه!! چه برسه به استراحت و شام و نماز و ناهار و فامیل ها و دیدار ها و ...
      به نظرم حرفتون حتی از نظر علمی هم درست نیست چه برسه ..
      مطمن هستم اگر کسی انقدر قدرت مند و نستوه باشد که بتواند در روز ۱۰ ساعت درس بخواند حتما رتبه زیر ۱۰۰۰ خواهد داشت.
      ولی قبول کنید این ها فقط حرف مفته
      اکثرا اغراق میکنید که ده ساعت درس میخونید بعد تازه احساس ناراحتی هم دارید که هی وای چرا کم درس خوندم! تازه این خوبش هست بعضی تا ۱۷ ساعت هم رفتن جلو! یعنی فقط حرف الکی
      باور کنید ابن سینا هم انقدر کتاب نمیخوند که در زمان خودش به تمام علوم آن زمان اگاه بود!
      یعنی ما عادت کردیم به زدن حرف مفت و الکی...
      اگر واقعا کسی ده ساعت و فقط برای درس خوندن وقت بگذارد دیگر وقت امدن به این انجمن و ندارد!
      البته مورد هایی بودند که دو سه روز ده ساعت خوندند بعد خسته شدند و ول کردند...
      جان مادرتون انقدر فشار نیارید چون این کار ها مشکله و اکثرا هم فقط حرفه...
      اگر میتونید ده تا ۱۷ ساعت بخونید باید همه چی رو فراموش کنید چون وقت ندارید!
      بهتره به جای زدن حرف عمل کنیم. بعد سال بعد یه عده میان مینویسن ای خدا من که 12 ساعت خوندم چرا قبول نشدم!‌
      خب اخه دوازده ساعت نخوندی که بخوای قبول هم بشی!اونم رشته ای که بالای ۵۰۰ هزار نفر دنبال دستیابی بهش هستند..
      به نظر من هر چه قدر درس شما سنگین باشد.مسیرتونو و خودتون سخت کردید وگرنه ده ساعت خوندن و خستگی بهونه ای بیشتر نیست.
      امیدوارم سرانه مطالعه کشور بالا بره ولی زدن حرف مفت نه !
      عااااالی . حرف دل منو زدی تو این چهارماهی که تو انجمن هستم اون میگه ۱۳ ساعت اون یکی میگه ۱۴ ولی هیچکدومشون نمیان از ترازشون بگن )

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن