خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بریدم!!! چه کنم؟ کمک کنید لطفا!!! :(

سلام دوستان عزیز
      خدمتتون عرض کنم که بریدم دیگه اخرای شهریور هم اینجوری شدم اما چون جدی نشده بودم بیخیالش شدم و به استراحت گذروندم اما الان به نظرم یکی از حیاتی ترین تایم های مطالعه تو کل دوران کنکوره و اگر به همین منوال پیش برم بدبخت میشم لطفا کمک کنید و اگر کسی تجربه داره بگه چجوری از این جو خارج شده
      حتی شده پا میشم یه عالمه راه تا کتابخونه میرم که دور باشه مسیرم ولی بازم جمع میکنم پا میشم میام همین امروز یه ساعت و نیم وقت رفت و برگشتم شد

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آپ

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سعی کنید که هرجور شده خودتون رو پای کتابا بنشونید و تحت هیچ شرایطی از جاتون بلند نشید خستگی و دلزدگی برای همه داوطلبا حتی کسی که رتبه یک هم میشه وجود داره ولی بهش غلبه میکنن به این فکر کنید که دوستانتون دانشگاه قبول میشن و اگه خدایی نکرده شما تنبلی کنی قبول نمیشی و بعدا تنها افتخارت این میشه که من با فلان رتبه هم کلاس بودم.از امکانات و شرایطی که دارین استفاده کنین و بدونین ممکنه خیلیا دوست داشتن جای شما باشن و شرایط و امکانات شما رو داشته باشن.یکی از دوستای خودم که پارسال پزشکی قبول شد مادرش براثر افسردگی خودکشی کرده بود که واقعا حتی فکرش آدمو آزار میده ولی اون تسلیم نشد و از همه همکلاسیهامون رتبه ش بهتر شد.خداروشکر کنید و آینده خودتون رو بسازید.موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم 99%افرادی که از تابستون شروع کردن به خوندن الان دیگه خیلی خسته شدن...بهتره چن روز استراحت کنین نه این که اصلا درس نخونین بلکه ساعت مطالعتونو کمتر کنین تا یکم انرژی بگیرید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط akie9 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      خدمتتون عرض کنم که بریدم دیگه اخرای شهریور هم اینجوری شدم اما چون جدی نشده بودم بیخیالش شدم و به استراحت گذروندم اما الان به نظرم یکی از حیاتی ترین تایم های مطالعه تو کل دوران کنکوره و اگر به همین منوال پیش برم بدبخت میشم لطفا کمک کنید و اگر کسی تجربه داره بگه چجوری از این جو خارج شده
      حتی شده پا میشم یه عالمه راه تا کتابخونه میرم که دور باشه مسیرم ولی بازم جمع میکنم پا میشم میام همین امروز یه ساعت و نیم وقت رفت و برگشتم شد
      خرجش یه دوسه روز بی خیالی کامل از درس و زندگی .... و یه سفر زیارتی ... بزن بورو ..... دبی یا آنتالیا !

20140916114459ddantalya035.jpg

شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.
      امروز من در گوش شيطان زمزمه كردم: من خودِ طوفانم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      خرجش یه دوسه روز بی خیالی کامل از درس و زندگی .... و یه سفر زیارتی ... بزن بورو ..... دبی یا آنتالیا !

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20140916114459ddantalya035.jpg
مشاهده: 114
حجم: 183.1 کیلو بایت

بنده بانکوک رو بیشتر قبول دارم
      به دلایل معلومی از گذاشتن عکس معذوریم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin7 نمایش پست ها
      بنده بانکوک رو بیشتر قبول دارم
      به دلایل معلومی از گذاشتن عکس معذوریم
      اصل زیارت و طواف و رفع حاجته ......
      مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه است

شيطان در گوشم زمزمه كرد: تو به اندازه ى كافى قوى نيستى كه در مقابل طوفان دوام بيارى.

ویرایش توسط ZAPATA : 17 دی 1395 در ساعت 03:13

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      اگه تو برنامه یه جمعه تعطیل میذاشتی یه پنجشنبه سبک اینجوری نمیشدی.
      ببین مهمتر از درس خوندن همین حفظ انرژی تا شب کنکوره.الان شارژت روی 5 درصده هنوز نبریدی فشار بیاری میبینی جای 2-3 روز استراحت 1 ماه درسو تعطیل کردی اون میشه بریدن نه این.
      پیشنهادم اینه ببین کدوم کار خستگیتو رفع میکنه یکی میره استخر یکی میره قلیون یکی میره کافی شاپ یکی فیلم میبینه ... ولی ببین ازاد باش این کارارو تو برنامت بنویس تایم معلوم کن به درس فکر نکن بعد 3-4 روز کامل اوکی میشی.
      اگه شرایطش مهیاس سیگارم خیلی تاثیر خوبی میذاره

9. Top | #9
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به هدفت که فکر کنی دیگه هیچی نمیتونه مانع خوندنت بشه
      به این فکر کن که اگه تو الان نخونی هم سن و سالیای خودت دارن میخونن
      چقدر از تو جلو میفتن
      هدفتو هر لحظه بیار جلو چشمات
      اگه تو کم کاری کنی ینی راهو برای رقیبت باز کردی
      به هدفت فکر کن
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همتون ممنونم دمتون گرم
      ولی الان دو تا گزینه وجود داره با توجه به حرفاتون
      1- دو سه روز حال کنم و کلا درس نخونم یا یکم بخونم
      2- هر جور شده با دیدن رقیبا و فکر کردن به آینده و اینا خودمو بشونم پای درس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقرا باسم ربک الذی خلق!

بخوان ای پسر ! بخوان که در پی نخواندن بسی پشیمانی نهفته است !

ب الان و روزای قبل کنکور فک نکن ! ب روزای بعد کنکور ی دقیقه فک کن ببین میتونی اون موقع با نخوندن و کم کاریای الانت کنار بیای ؟

اگ معاف نیستی به خدمت مقدس سربازی فک کن ! اعزام با مدرک دیپلم و ایکس موتوری دادن ! گرچه این برای همه هس ولی خب مدرک بالاها تا جایی ک من دیدم بهتر خدمت میکنن !

خلاصه بخوان !
      بخوان برای زندگی آیندت ! برای رسیدن ب مقاصد دنیوی و اخرویت !

بخوان برای کمک کردن ب دیگران !
      بخوان برای پدر و مادرت !

و از همه مهم تر بخوان برای خودت ! برای سرزنش نکردن خودت !

برای مفید بودنت !
      فقط برای کنکور درس نخون برای دنیا درس بخون شاید روزی این دنیا ب وجود تو خیلی نیاز داشته باش !

خستگی الانت قابل تحمل تر از خستگی و سرزنش ها تو چن سال آیندس !

امروز بخون و در برابر خستگی تحمل کن تا بتونی تو مراحل بالاتر صبر و تحمل و تجربه بیشتری کسب کنی !

دور کن از خود؛ آنچه که تو را از درس دور میکند !

وظیفه ی تو ، تو این مرحله از زندگی درس خوندن ! اگ نتونی از پس این وظیفت بر بیای مطمئن باش تو مراحل بالاتر زندگی وظایف سخت تری بر عهده خواهی داشت واونجا انجام وظایف سخت تر و خسته کننده تر !

از خودت کار بکش تا دیگران از تو کار نکشن !

یا علی

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رقیب تو خود تو هستی !

تو امروز رقیب دیروز خودت هستی ! پس باید از دیروزت بهتر باشی !

و فردا رقیب امروزت!

اینکه بیای چن روز استراحت کنی مسخرس !

از تن پر وری دوری کن !

نهایتش این چن روز ک قرار گذاشتی استراحت کنی بشین درسایی ک ضعیف هستی کار کن یا برعکس بشین درسایی ک دوس داری و رو خوب کار کن ( البته برنامه عادی و درس خوندن معمولی بهتر )

کلا امروزو از دس بدی اگ قرار باش روزی 8 ساعت درس بخونی
      باید 8 روز روزی 9 ساعت درس بخونی تا امروزو جبران کنی @
      اگ دو روز از دس بدی باید 16 روز 9 ساعت بخونی یا 8 روز روزی 10 ساعت !

اینجاس که میفهمی زمان و ساعتایی ک الان بی ارزش ب نظر میرسه چقد با ارزش و جبران کردنشون زمان بر !

ب خودت و درس خوندن عشق بورز و خودت راه و چاره رو برای فرار از خستگی پیدا کن ! نه با زدن تاپیک !

ببین چی باعث شده تو از درس خوندن دور بشی!

گاهی زیاد خوندن باعث این میشه
      گاهی هم کم خوندن !

پس تو نرمال و ی چیزایی وسط کم و زیاد خوندن پیش برو ! و در گذر زمان به سوی زیاد خوندن پیش برو تا عادت کنی !

روزی یکی دو صفحه قرآن بخون ! نه برای مردگان و بهشت رفتن ! نه برای ثواب ! نه برای موفق شدن تو کنکور !
      فقط بخون تا آرامشو حس کنی ینی چی !

روزی 10 دقیقه با خدا حرف بزن با همون دو صفحه قران تا خدا 23 ساعت و 50 دقیقه دیگش نتیجشو بهت بده

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نبر داداش ؛ خون میاد

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      کلن ببین چی سرحالت میاره ! ... با خودت هم روراست باش ....

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز این همه درس میخونی که بفهمی چی واست خوبه و چی بد هنوز نفهمیدی که سیگار و قلیون مخربه؟
      خواهشا کسایی که خودشون نمیتونن دست بردارن به بقیه تعارف نزنن
      به ویژه به داداشای گلم که بیشتر تحت تاثیر قرار میگیرن ما می خوایم یه نسل رو بسازیم اگه خودمون خموده و مریض باشیم چه جوری میشه همچین کاری کرد
      الانم که دارم اینارو میگم فک نکنین به خطر دین و ایمان یه لحضه با خودتون عاقلانه فکر کنید و ببینید چیزی که واستون ضرر داره رو برای چی باید انجام بدید
      از همتون خواهش میکنم به خاطر خودتون و اطرافیانتون از مصرف سیگار و قلیون و مشروبات الکلی به شدت خودداری کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن