خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کیمیا1378 نمایش پست ها
      دوست عزیز این همه درس میخونی که بفهمی چی واست خوبه و چی بد هنوز نفهمیدی که سیگار و قلیون مخربه؟
      خواهشا کسایی که خودشون نمیتونن دست بردارن به بقیه تعارف نزنن
      به ویژه به داداشای گلم که بیشتر تحت تاثیر قرار میگیرن ما می خوایم یه نسل رو بسازیم اگه خودمون خموده و مریض باشیم چه جوری میشه همچین کاری کرد
      الانم که دارم اینارو میگم فک نکنین به خطر دین و ایمان یه لحضه با خودتون عاقلانه فکر کنید و ببینید چیزی که واستون ضرر داره رو برای چی باید انجام بدید
      از همتون خواهش میکنم به خاطر خودتون و اطرافیانتون از مصرف سیگار و قلیون و مشروبات الکلی به شدت خودداری کنید
      عطار و خیام اینقد تاثیر گذار نبودن تونیشابور

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      اقرا باسم ربک الذی خلق!

بخوان ای پسر ! بخوان که در پی نخواندن بسی پشیمانی نهفته است !

ب الان و روزای قبل کنکور فک نکن ! ب روزای بعد کنکور ی دقیقه فک کن ببین میتونی اون موقع با نخوندن و کم کاریای الانت کنار بیای ؟

اگ معاف نیستی به خدمت مقدس سربازی فک کن ! اعزام با مدرک دیپلم و ایکس موتوری دادن ! گرچه این برای همه هس ولی خب مدرک بالاها تا جایی ک من دیدم بهتر خدمت میکنن !

خلاصه بخوان !
      بخوان برای زندگی آیندت ! برای رسیدن ب مقاصد دنیوی و اخرویت !

بخوان برای کمک کردن ب دیگران !
      بخوان برای پدر و مادرت !

و از همه مهم تر بخوان برای خودت ! برای سرزنش نکردن خودت !

برای مفید بودنت !
      فقط برای کنکور درس نخون برای دنیا درس بخون شاید روزی این دنیا ب وجود تو خیلی نیاز داشته باش !

خستگی الانت قابل تحمل تر از خستگی و سرزنش ها تو چن سال آیندس !

امروز بخون و در برابر خستگی تحمل کن تا بتونی تو مراحل بالاتر صبر و تحمل و تجربه بیشتری کسب کنی !

دور کن از خود؛ آنچه که تو را از درس دور میکند !

وظیفه ی تو ، تو این مرحله از زندگی درس خوندن ! اگ نتونی از پس این وظیفت بر بیای مطمئن باش تو مراحل بالاتر زندگی وظایف سخت تری بر عهده خواهی داشت واونجا انجام وظایف سخت تر و خسته کننده تر !

از خودت کار بکش تا دیگران از تو کار نکشن !

یا علی
      دستت درد نکنه اقایی
      راستش به اینا که فکر میکنم (به اینده و خانواده و اینکه نخونم بعد کنکور چی میشه) بدتر استرس میگیرم و خودمو فحش میدم بخاطر تایمایی که از دست دادمو و از دست خودم عصبانی میشم انگیزمو از دست میدم میفتم یه گوشه
      دست همتون درد نکنه تا خود الان داشتم میخوندم بازم انرژی دارما ولی بخوابم بهتره وگرنه فردا نابود میشم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن